Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

332
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Worldcard kredi kartı ayrıcalıklarını kullanmak için size en uygun Worldcard’a başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru sayesinde zaman kazanabilir ve şubeye gitmeden kart başvurunuzun olumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Worldcard kredi kartına başvur işlemleri için TC kimlik numaranız ve cep telefefonu numaranızla Yapı Kredi internet adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Aidatı

Worldcard kredi kartı aidatı ne kadar ücreti için Yapı Kredi’nin sunduğu farklı Wordcard’lara bakmanız gerekir. Worldcard kredi kartının yıllık ücreti ek kart ve asıl kart olarak farklı fiyatlandırmaya tabi tutulmuştur. Bu ücretler:

  • Worldcard klasik için asıl kart ücreti senelik 91 TL olarak belirlenirken ek kart ücreti de bunun tam yarısı olan 45,5 TL olarak ücretlendirilmiştir. Temassız özellik ise ücretsizdir.
  • World Gold kredi kartına sahip olanlar senelik 104 TL öderken ek kart için 52 TL ödeyecektir.
  • World Platinum kredi kartına sahip olanlar da senelik 117 TL asıl kart için, 58,5 TL ek kart için ödeme yapmak zorunda kalır.
  • Öğrenci ibrazıyla alınan Play Kart için kredi kartı senelik ücreti alınmamaktadır.

Worldcard Kredi Kartı Borç Sorgulama

Worldcard kredi kartı borcunu öğrenme işlemi için e posta adresinize ekstre bilgilerinizin gönderilmesini isteyebilirsiniz. Siz de kağıt tüketiminden kaçınmak istiyorsanız kayıtlı e posta adresinize her ay kart borcunuzun gelmesini sağlayabilirsiniz. Worldcard kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için bankamatikleri ya da Worldcard müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Mobil Uygulama

Worldcard kredi kartı Android uygulaması için Google Play uygulamasını kullanarak hiçbir ücret ödemeden Yapı Kredi’nin mobil bankacılığını indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bankanızı devamlı yanınızda taşıyacak ve 7/24 işlem yapabileceksiniz. Worldcard kredi kartı IOS uygulaması ile de Apple marka cihazı olanlar uygulamayı rahatlıkla kullanabilecek.

Worldcard Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Worldcard kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 olarak belirlenmiştir. Bu iki hattan birini arayarak günün 24 saati müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Worldcard kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi için eğer kredi kartı hakkında işlem yapacaksanız 1’i, bankacılık işlemleriyle ilgili arıyorsanız 2’yi tuşlamanız gerekir.

Worldcard Kredi Kartı Kampanyaları

Worldcard kredi kartı avantajları bu sene de dolu dizgin devam ediyor. Worldcard dünyasının ayrıcalıklarına yakından bakmak için Worldcard kredi kartı kampanyaları 2018 fırsatlarına göz atabilirsiniz. Bunlar:

  • Yurtiçi harcamalarda geçerli 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı
  • Mahallem uygulamasında 30 TL Worldpuan kazanma imkanı
  • Tek seferde yapacağınız 125 TL’lik alışverişlerinizde gıda marketinde 40 TL Worldpuan kazanma imkanı
  • Otomatik ödeme talimatı vererek 60 TL Worldpuan kazanma imkanı

Worldcard Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Worldcard kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu için Worldcard müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Harcama taksitlendir kampanyası sayesinde tek çekim yaptığınız alışverişlerinizi sonradan 2 ya da 3 taksite böldürebilirsiniz. Worldcard kredi kartı borç yapılandırma işlemi için de ödeyemediğiniz kredi kartı borcunuzu size uygun ödemelerle yeniden yapılandırabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Borç Erteleme

Worldcard kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusu için Yapı Kredi internet sayfasına baktığınızda Harcama Erteleme kampanyasını görebilirsiniz. Peşin ya da taksitli alışverişlerinizi 1 ay, 2 ay hatta 3 ay kadar erteleyebileceksiniz. Worldcard kredi kartı borç atlatma için 444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Limit Arttırma

Worldcard kredi kartı limitini yükseltme işlemi için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. Worldcard kredi kartının limiti Sms ile arttırma işlemi için müşteri yetkilisinden bilgi alabileceğiniz gibi 444 0 444 numaralı hattı arayabilirsiniz. Worldcard kredi kartı limit aşımı işlemiyle ilgili olarak da size internet bankacılığı yardımcı olacaktır.

Worldcard Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Worldcard kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu için Yapı Kredi internet sitesinden cevaplanabilecek bir sorudur. Nakit çekim faiz oranı % 1,84 olarak hesaplanır. Worldcard kredi kartı nakit çekim miktarı da kredi kartı limitinize göre belirlenir ve yukarıdaki tutara KKDF ve BSMV ücretleri dahil edilmemiştir.

Worldcard Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Worldcard kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı borçlanılan tutar üzerinden hesaplanır. Nakit avansları bütçenizi zorlamamak için taksitlendirerek ödeyebilir ve bu sayede avantajlı olabilirsiniz. Worldcard kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 12 aya kadar mümkündür. 5 ile 11 ay arası taksitli nakit çekimleriniz için uygulanacak olan faiz oranı % 2,02 olarak belirlenmiştir. 12 ay vadeli taksitli nakit avans çekimi için uygulanan faiz oranı % 1,99 olarak belirlenmiştir. Verilen bu faiz oranlarına KKDF ve BSMV dahil değildir. Gecikme faizleri ve diğer bilgiler için 444 0 444 Yapı Kredi müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Kapatma

Worldcard kredi kartı nasıl kapatılır sorusuna yanıt almak için öncelikle 444 0 444 müşteri yetkilisine bağlanmalısınız. Kartınızda hiçbir kalan borç olmadığını teyit etmeniz gerekir. Worldcard kredi kartının iptali işlemi için taksitlendirilmiş borçlarınızın da hepsini ödemiş olmanız gerekecektir. Kart kapatmaya engel bir durum gözlemlenmezse o zaman kısa süre içerisinde talebiniz alınacak ve kartınız kapatılacaktır. Bankayla ilişiğinizin kalmadığına dair yazıyı size en yakın Yapı Kredi şubesinden alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir