Uygun Bireysel Kredi Veren Bankalar

414
Bu makeleyi Ortalama 6 dakikada okuyabilirsiniz.

Belgesiz ve kefil istemeden kredi kullandıran bankaların sayısı her geçen gün artıyor. Online dünyadan hızlı ve pratik bir şekilde başvuru yapabileceğiniz bankalar size cevaplarını da anlık olarak ilettiği için işlemin onaylanıp onaylanmadığı konusunda hemen haberdar olabiliyorsunuz.

Böylece şubeye gitmeden vakit kaybetmiyor ve düşük tutarlardaki ihtiyaç kredinizi gün içerisinde ATM’lerden anında çekebiliyorsunuz.

Tüm bu kolaylıklar sayesinde bankacılık hizmeti artık cebinizde taşıyabileceğiniz bir hizmet oluyor.

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi

En uygun kredi hesaplama sistemi için internetteki hesaplama robotlarını kullanabilir ya da tek tek bankaların resmi web sitelerine girerek kredi hesaplama alanlarını kullanabilirsiniz.

Çünkü her bankanın farklı faiz oranları, farklı vade seçenekleri ve farklı dosya masrafları vardır. Bu da çekilecek olan tutarın geri ödemesi konusunda çok farklı seçeneklerle karşılaşmanıza neden olur. Önemli olan araştırdıktan sonra kendiniz için en doğru olan seçeneği bulmanızdır.

En uygun konut kredisi veren bankayı şube şube gezerek bulmak yerine, az önce de anlattığımız gibi internet üzerinden bankaların faiz oranlarına bakarak yapabilir, kredi hesaplamasını da kısa süre içerisinde internetten yapabilirsiniz.

En yüksek ihtiyaç kredisi veren banka sizin kredi notunuza göre bu krediyi onaylayıp onaylamadığına karar verir.

Bankalar yüksek rakamlı mevduat hesabı olan ve kredi notu çok yüksek olan müşterilerine özel ihtiyaç kredilerini çok yüksek tutarda verebilmektedir. Ancak genel olarak yüksek kredi veren bankaları sıralamak gerekirse bunlar:

  • ING Bank 50 bin TL’ye kadar son derece yüksek ihtiyaç kredisine sahiptir. Sigortası olan bu krediyi şubeye gitmeden herkes talep edebilir.
  • Odeobank 35 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir ancak bunu sadece kendi müşterilerine şubeye gitmeden verir.
  • Aktif Bank 30 bin TL’ye kadar krediyi şubeye gitmeden herkese online olarak vermektedir.
  • CEPTETEB 30 bin TL’ye varan krediyi herkese şubeye gitmeden vermektedir.

Kredi faiz oranları bankadan bankaya göre değişiklik gösterecektir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası kredi şartlarına baktığımız zaman kredi türüne göre istenen evrakların ve aranan şartların değiştiğini görebiliyoruz. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi farklı kredi türleri için farklı şartlar aranmaktadır.

Ziraat Bankası kredi başvurusu internet üzerinden form doldurularak birkaç dakikada yapılabilir. Ya da 4747’ye SMS atarak TC kimlik numaranız, geliriniz ve istediğiniz kredi miktarıyla başvuru yapabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri olan Ziraat Bankası sadece % 1,63 faiz oranıyla müşteriyi cezbetmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu mesajla yapmak sadece birkaç dakikanızı alacağından şubeye gitmeden siz de hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

En Uygun Kredi Hesaplama

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine baktığımız zaman karşımıza çıkan bankaların ING, Odeobank, Aktif Bank, TEB gibi bankalar olduğunu görmüştük.

Farklı vade seçenekleri ve faiz oranlarına sahip olan bu bankalardan kredi kullanmak için telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Konut kredi hesaplama için resmi web sitelerindeki hesaplama motorlarını tercih edebilirsiniz. Böylece sadece vade tutarı, çekmek istediğiniz kredi miktarıyla aylık ödemenizin ne kadar olduğunu görebileceksiniz.

Ziraat kredi hesaplama işlemi için de sitedeki hesaplama motorunu anlattığımız gibi kullanabilirsiniz. En uygun konut kredisi için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Garanti Bankası’na göz atabilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi

Konut kredisi hesaplama aracı kullanarak siz de en uygun konut kredisini bulabilir ve dosya masrafına göre banka seçiminizi yapabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranları anlamında bu sene müşterilere en cazip gelen banka 0,98 faiz oranıyla Ziraat Bankası olmuştur.

Ev almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiren banka düşük faizlerle belgelerini eksiksiz tamamlayanlara anında krediyi çıkarmıştır. En uygun kredi imkanına sahip olan diğer bankalar içerisinde ING Bank, Deniz Bank, Aktid Bank ve Odeo Bank gibi seçenekler de vardır.

Konut kredisi faiz oranları düştü ve bu nedenle saydığımız bankaların dışında da pek çok banka size esnek kredi olanakları tanıyarak mülk sahibi olmanıza yardımcı olacaktır diyebiliriz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank kredi başvurusu konusunda hızlı davranan bankalardan biridir. Halkbank konut kredi hesaplama işlemi için bankanın resmi adresine girebilir ya da size en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. İhtiyaç kredisine baktığımız zaman % 1,79 faiz oranına sahip olan Halkbank pek çok rakibine göre düşük faiz oranı nedeniyle cazip gelmektedir. Halkbank kredi hesaplama 2018 senesinde de bankanın resmi sitesinden yapılabilmektedir. En uygun ihtiyaç kredisi hesaplaması için siz de acele davranmayarak araştırmalarınıza devam edebilir ve dosya masrafını da hesaplamaya katabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2018

Kredi faiz oranları bankalara göre değişkenlik gösterse de kredi çekerken tek kıstasınız bu olmamalıdır. Çünkü bazı bankalar düşük faiz oranlarına sahip olsa da çok fazla dosya masrafı aldığı için faizden çok daha fazla para ödemenizi sağlayabilir. Yani faiz oranına bakarken dosya masrafı atlanılmaması gereken bir konudur. Konut kredi faiz oranları

Kredi faiz oranları 2018 senesine baktığımız zaman ING Bank’ın kullanıcıya % 1,74 faiz oranı uyguladığını görebiliyoruz. Vakıfbank % 1,75 uygulrken İş bankası % 1,80 faiz uyguluyor. CEPTETEB % 1,89 faiz uygularken Denizbank da %2,13 uyguluyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi en düşük faiz oranına sahip olan bankalardan biri oluyor. Çünkü Ziraat bankası sadece % 1,63 faiz uyguluyor.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2018

En uygun kredi hesaplama yöntemi için birçok bankanın sistemini kullanarak size ortak bir sonuç çıkaran hesaplama araçlarını kullanabilir ya da daha güvenli bir yöntemle hesaplamak istiyorsanız her bankanın tek tek kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneği için Ziraat Bankası düşük faiz oranıyla dikkat çekerken dosya masrafı ve kredi esnekliği anlamında Aktif Bank ve ING Bankası’da çok sayıda müşteri tarafından tercih ediliyor diyebiliriz.

Kredi hesaplama için tercih edebileceğiniz bu bankaların dosya masraflarına ve çıkaracağı ek ücretlere de mutlaka bakmanız gerekecektir. Ziraat Konut kredi hesaplama seçeneği için bankanın resmi adresini kullanmanız daha doğru olacaktır.

Akbank Ihtiyaç Kredisi Hesaplama

Akbank kredi veren ve bunu web üzerinden anında gerçekleştirebileceğiniz güvenilir bankalardan biridir. Formu doldurarak hem kredi hem de kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz Akbank onay verip vermeyeceğini sizin kredi notunuza bakarak yapacaktır.

Bu nedenle risk grubunda olmayanlar Akbank içerisinde rahatlıkla ihtiyaç kredisi alabilecektir. Üstelik evraksız anında ATM’den çekebileceğiniz krediler için banka size geri ödeme kolaylığı da tanıyacaktır.

Akbank konut kredisi de ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu kredi türlerinden biridir. Konut kredisi için ekspertiz bedelinin % 80’ine kadar ödeme yapan Akbank kredi notunu değerlendirerek cevabını olumlu ya da olumsuz olarak verecektir.

Akbank anında kredi seçeneği için web ya da mobil üzerinden başvuru yapabilirken konut kredisi için şubeye gitmeniz ve bazı evrakları teslim etmeniz gerekecektir. Aksi durumda konut kredisi başvurunuz geçersiz sayılır.

Akbank kredi hesaplama işlemiyle alacağınız tutarı aylık ne kadar vadelerle ödeyeceğinizi belirleyebilir ve faiz oranını, toplamda ne kadar geri ödeyeceğinizi görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir