Taşınabilir Ev Coodo Nedir, Fiyatları Nasıl?

121
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

İstediğiniz Yere Götürebileceğiniz Bir Ev Olan Coodo Sizi Bekliyor!

Eğer mobil yaşam üzerine bir beklentiniz varsa veya ilgi odağınız olmaya başladıysa büyük bir fırsatla karşı karşıyasınız. Genel anlamda Coodo markasının bilinirliği son yıllarda daha da artmaya başladı. Yaptıkları projelerle hem mobil yaşam üniteleri hem de lüks iş yerleri dizayn etmeyi başardılar. Bu durumda istediğiniz yere götürebileceğiniz bir ev ile tanışma fırsatınız oldu.

Şu sıralar istediğiniz yere götürebileceğiniz bir ev olan Coodo ile tanışmanız gerekiyor. Zira bu durum sizi büyük bir sorundan kurtuluyor. Aitlik psikolojisine kapılmadan dilediğiniz yere götürebileceğiniz bir mekanizma olduğunu hayal edin. Böylece karavan benzeri bir yapının daha büyük ve lüks formuna sahip olmanın özgürlüğünü tadın.

Hemen giriş yapabileceğiniz Coodo web sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde nakliyesi yapılarak istediğiniz yere getirilip kuruluyor. Üstelik saatler içerisinde bitiyor ve etap etap beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Günümüzde satın alınan evlerin uzun süren inşaat maratonu sizi bunaltıyor olabiliyor. Bunun yanı sıra her zaman farklı bir doğa manzarasına bakmak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ise Coodo evleri gibi görünüyor. Taşınabilir ev fiyatları son dönemde artan teknolojiyle beraber düşmeye başladı. Burada biraz daha lüks bir mobil yaşam suitinden söz ettiğimizi vurgulamak gerekiyor.

Sırf bu yüzdeen gerek tasarımı gerekse iç dizaynı ile 50.000 € fiyat ile satışa sunuluyor. Totalde 250.000 TL’den başlayan fiyatlar diyebiliriz. Aslında yerleşik bir ev ile kıyaslandığında yine müthiş bir fiyat endeksine sahip. Çıkabilen modeller ise 70.000 TL’ye kadar yükseliyor.

Tek katlı veya çift katlı olarak istediğiniz model üzerine seçim yapabiliyorsunuz. Tamamıyla hayallerinizde olan mobil yaşam standardına erişmeniz için Coodo evleri ile tanışmanızı tavsiye edebiliriz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir