Süngerleri Değerlendirme Yolları Nelerdir

75
Bu makeleyi Ortalama 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Süngerleri Nasıl Değerlendirebileceğinizi Biliyor Musunuz?

Bulaşık süngerleri uzun vadeli ürünlerdir. Bu noktada değerlendirmek için uygun tasarruf araçları olarak görmeyebilirsiniz. Fakat süngerleri daha kullanışlı hale getirmek ve paranızın hakkını alacak şekilde değerlendirmek tamamıyla size kalmış.

  • Mıknatıslı Sünger

Bulaşık süngerini ortadan ikiye ayırın ve ortalarına bıçakla ufak yarıklar açın. Buraya iki mıknatıs parçasını ayrı süngerlere olacak şekilde yerleştirin ve yarığı kapatın. Artık şişelerin erişemediğiniz dipleri, uzun bardakların dar yerleri elinizin altında.

  • Oje Çıkarmak İçin

Ojelerinizi asetonlu pamukla silmekten sıkıldınız mı? O halde yumuşak süngerleri 4-5 parçaya bölecek şekilde ufak bir kavanozun içerisine atın. Ardından kavanozu asetonla doldurun ve çekmesini bekleyin. Oje olan parmağınızı içerisine daldırın ve çekin.  İşte bu kadar basit.

  • Sabun İzi

Sabunluk kullanıldığında bir süre sonra muhakkak sabun tortuları sabunluğun üzerinde hoş olmayan görüntüler yaratır. İşte bunun yerine oval bir sünger kullanmanız sorunu çözecektir. Herhangi bir tortu kalımında ise süngeri çeşmenin altında birkaç kez sıkmanız işlevsel sonuçlar doğuracaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir