Seks İçin En Uygun Zaman Ne Zaman?

89
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Seks için en uygun zaman nedir? Günün hangi saatlerinde seks yapılmalı ? Akşam mı yoksa sabah mı seks yapılmalı?

İnsan varolduğundan beri seks için en uygun ve en iyi zamanın ne olduğunu araştırıp durdu. Günün hangi saatinde yapılan seks daha uygun olur? İşte bu soru için hemen herkesin söyleyecek bir şeyleri olduğundan eminiz.Kimisi için sabah saatlerinde yapılan cinsel birlikteliğin daha iyi sonuç verdiğini söylerken kimisi için de akşam saatlerinde seks yapmak daha iyi oluyor demekte.

Bu sorunun cevabını en iyi şekilde anlayabilmek için öncelikle psikoloji, anatomi gibi bir çok etkeni iyi bilmek ve incelemek gerekmekte.

Akşam saatlerinde yapılan cinsel ilişkilerde performansınız düşük olur!

Akşam saatlerinde seks yapmak genellikle performansınızın düşük olmasına neden olacaktır. Bir çok kişi akşam cinsel ilişkiye girmenin daha iyi olduğunuz düşünürken neden böyle düşünmüş olduğumuzu açıklayayım.

Yorgun olmak performansınızı azaltır.

Gün boyunca yapmış olduğunuz koşuşturmacanın sonrasında akşam yorgun olarak büyük bir enerji gerektiren cinsel ilişki için gün sonunda yeterli enerjiyi kendinize bulamayabilirsiniz.

Stres önemli bir sorun.

Gün boyu çalışanlar ya da patron ile uğraşmak sizi ister istemez psikolojik olarak güçsüzleştirecek ve strese girmenize neden olacaktır. Stresli iken yapacağınız cinsel ilişkinin kaliteli olabilmesi pek fazla mümkün değildir.

Sabah saatleri cinsel ilişki için en ideal zamandır!

İyi bir uyku cinsel ilişki için ihtiyaç duyacağınız şeyleri size sağlar.

Kaliteli bir uyku cinsel ilişki konusunda ihtiyacınız olan enerjiyi size sağlamak ile kalmayacak bunun ile birlikte yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacaktır. Dinlenmiş ve enerjiniz yüksek bir şekilde yapacağınız cinsel ilişki ile akşam saatlerinde yapacağınız cinsel ilişki arasında performans bakımından büyük bir fark olacaktır.

Kaliteli üç ya da dört saatlik bir uykunun kalitesiz sekiz ya da dokuz saatlik bir uykudan daha dinlendirici olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekli.

Sabah saat 6.30 kalkmak için en uygun ve en ideal bir saattir. Bir şeyler yemeden önce en azından yarım saatlik yapacağınız bir yürüyüş ya da koşu kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Sabah saatt 7 gibi ise bir duş alın ve yatakta eşiniz ile birlikte vakit geçirin. İsterseniz duş ve sporu eişiniz ile birliktede yapabilirsiniz. İyi bir kahvaltıdan sonra ise iş için evden çıkmaya hazırsınız.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir