Şaka Uğruna Evinden Olan Işın Karaca Taşındı!

60
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Show TV ekranlarında yayınlanan şaka programı ile büyük bir sükse yapan Demet Akbağ çılgın bir projeye daha imza atmış oldu. Ekran başında milyonlara hitap eden programın teması ise bilhassa ünlülere yapılan şakalardan meydana geliyor. Şakanın dozajı ise önce Işın Karaca için şok, sonrasında da üzüntü oldu.

Son dönemlerde Demet Akbağ tarafından sunulan şaka programının ilk konuğu olan Işın Karaca gündemden düşmüyor. Çünkü yapılan şakanın sebebi olarak evden taşınmak gibi bir kabusla karşı karşıya kaldı.

Işın Karaca’nın Kilyos’ta yaşadığı evinin önüne birkaç tane dozer ve vinçle giden şaka ekibinin anında anons yapması büyük bir çalkantı yarattı. Zira ağlayarak dışarıya fırlayan Işın Karaca henüz neler olduğunu anlamadan şok içerisinde kaldı. Hatta evin kendisine ait olmaması ve kiracı olarak evde yaşaması büyük bir soruna dönüştü diyebiliriz.

Çünkü Show TV ekranlarında yayınlanan yarışmada Kilyos’ta bulunan lüks ev gayet net bir biçimde görüntülendi. Tabi ki şakanın hemen ardından gözyaşlarına hakim olamayan Işın Karaca’yı teselli etmek için Demek Akbağ devreye girdi. Eve geçen ikili arasında gayet samimi bir sohbet oluştu. Keyifli bir program olmasına karşın keyfin süresi pek uzun sürmedi.

Mevcut evin sahibinin kısa süre sonra Işın Karaca’yı arayarak evini boşaltması gerektiğini söylemesi ilk şok oldu. Buna sebep olan faktörün ne olduğunu ise çok sonradan anladı. Işın Karaca’ya yapılan şaka evin değerini arttıran nokta oldu. Show TV gibi majör bir kanalda evi gören milyonlarca insan eve hayran kaldı. Onlarcası ise evi satın almak için ev sahibine ulaşmayı denedi. Sonuç odaklı baktığımızda da Kilyos’ta bulunan evin değeri olan 750.000 $ bir an için fırlamaya başladı. Son durak noktasında ise 1.250.000 $ yani normal değerinin %66 oranında daha fazlasına alıcı buldu.

Ev sahibinin 1 milyon 250 bin dolar karşılığında sattığı Işın Karaca’nın yaşadığı ev ise ikinci şok oldu. Çünkü ünlü sanatçının apar topar taşınarak yeni bir eve çıkması gerekti. Neyse ki Caddebostan’a taşınan Işın Karaca için yeni ev bulundu ve herhangi bir mağduriyet yaşanmadı. Ancak Sözcü gazetesinin haberine göre psikolojik olarak zorlu bir süreç geçirildi.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir