QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Başvurusu

106
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı, çok kullanışı bir kredi kartıdır. Değişik özelliklere sahiptir. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartına Başvur ile alakalı olarak internet bankacığını tercih eden kişiler, kısa sürede işlemlerini tamamlayabilirler. Müşteri hizmetleri departmanı ise bir diğer önemli opsiyondur. Ayrıca Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan banka şubeleri de, alternatif bir başka başvuru yoludur.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar hususunda belirlenmiş olan bir ücret söz konusudur. Buna göre QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı yıllık ücreti 117 TL’dir.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı borcunu öğrenme çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Buna göre sahip olduğunuz kredi kartının borcunu ATM ile görebilirsiniz. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının ekstresini sorgulama noktasına başka bir yöntem ise internet bankacılığıdır. Kart sahibi olan kişiler, şifrelerini ve kullanıcı adlarını ilgili yere girerek sorgulamayı tamamlayabilirler.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı android uygulaması çok önemli bir ihtiyacı karşılamıştır. Çünkü bu uygulama sayesinde tablet ya da cep telefonunun ekranına uyumlu olarak işlem yapılabilmektedir. Bundan dolayı çok sık tercih edilir. Android uygulamasının yanı sıra QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı IOS uygulaması da mevcuttur. Ios işletim sistemini kullanan cihazlarda çalışan bu yazılım sayesinde bankacılık hizmetlerini tablet ya da cep telefonu üzerinden yapabilirsiniz.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900 olarak bilinmektedir ve bu numarayı bankacılık hizmetleri için arayabilirsiniz. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma da yine aynı numara üzerinden çok zor olmayacaktır.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı avantajları saymakla bitmez. Birçok farklı QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının kampanyaları 2018 yılı içinde aktif hale gelmiştir. Kampanyalar ise şöyledir;

  • Kiğılı’dan 7 taksit imkanı söz konusudur.
  • Boyner alışverişlerinizde 9 taksit yapabilirsiniz.
  • Şok marketler üzerinden 25 TL para puan kazanılabilir.
  • Samsun ve Ikea gibi mağazalarda 12 ay taksit imkanı mevcuttur.
  • Morphipo’da ise 6 aylık taksitlik söz konusu olmaktadır.
  • Beko üzerinden 12 ay taksit yapabilirsiniz.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir bankaya yollanacak olan kısa mesaj ile mümkündür. Banka hemen size dönüş yapacaktır. Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden de gerekli işlemleri gerçekleştirmek çok kolay olacaktır. Mobil bankacılık opsiyonu, tablet ve cep telefonu ile kullanılabilir. ATM sayesinde de taksitlendirme seçeneklerini görebilirsiniz. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı borç yapılandırma 12 aylık bir dönemi kapsayabilir.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir konusu çok merak edilir. Borcu biriken ve bunu ertelemeyi düşünen kişiler, telefon bankacılığı ile işlem yapabilme hakkına sahiptirler. ATM ise diğer bir opsiyondur ve kullanımı çok kolaydır. Bunun yanı sıra mobil bankacılık ya da internet bankacılığı her daim aktif bir şekilde hizmet vermektedir.  QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı borç atlatma iki farklı opsiyon sunar. 2 aylık opsiyon uzun olanıdır. 1 aylık opsiyon da söz konusudur.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı limitini yükseltme cep şubesi ile yapılabilir. Cep telefonu bankacılığı çok hızlı ve hemen sonuç vermektedir. İnternet bankacılığı opsiyonu da tercih edilebilecek bir başka yöntem olarak dikkat çekmektedir. Müşteri hizmetlerini de kullanabilirsiniz. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının limitini sms ile arttırma birkaç dakika içinde gerçekleşmektedir. İlk olarak boş mesaj ekranına LIMIT yazılmalıdır. Bunun sonrasında ise ilgili mesajın 2273’e gönderilmesi gerekmektedir. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı limit aşımı olduğu vakit, bankanın uygulayacağı faiz yüzde 2’dir.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar ile alakalı olarak yüzde 2.02 gibi bir rakam karşımıza çıkmaktadır. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı nakit çekim miktarı ise limitlere göre banka tarafından belirlenmektedir.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da nakit çekim ile aynıdır ve yüzde 2.02 şeklindedir. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı  taksitli nakit çekim vade seçenekleri kapsamında 12 ay gibi bir süre söz konusudur.

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartı nasıl kapatılır müşteri hizmetleri departmanı ile yapılabilir. Bunun için yapılması gereken temel şey ise numarayı aramak ve durumu aktarmaktır. QNB Finansbank TED Gold Kredi Kartının iptali işlemi noktasında mobil bankacılık size yardımcı olacaktır. Program üzerinden kart işlemi basittir. Ayrıca internet bankacılığı gibi bir opsiyon da, banka tarafından müşterilere sunulmuştur. Kartın kapanma süresi ise çok kısadır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir