QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Başvurusu

88
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Fix Card güvencesiyle, kaliteli bir kredi kartına sahip olursunuz. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı avantajlı ve kullanışlı yapısı nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Başvuruların yapılması için QNB Finansbank internet adresi veya bankanın şubelerinden yardım alınabilir. QNB Finansbank Fix Card kredi kartına başvur butonuna, “Kredi Kartları” kısmına giriş yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank kredi kartlarının yıllık aidatları bulunuyor. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı aidatı ne kadar? Yıl boyunca yapılacak olan kullanım sürecinin tüm müşteriler için özel olarak kartın değerlendirilebilecek şekilde gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Fix Card sahiplerinin ödemesi gereken QNB Finansbank Fix Card kredi kartı yıllık ücreti güncelleniyor. Hesabınız oluşturulduktan sonra, kartla ilgili ödeme tutarı eklenecektir. An itibariyle kurumun belirttiği güncel bir ödeme tutarı bulunmadığı için, müşterilerin ödeyeceği miktar da açıklanmış değildir.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı borcunu öğrenme için QNB Finansbank Android veya IOS telefonlara özel uygulamasından yararlanılabilir. Web sitesine tarayıcı üzerinden giriş yapabileceğiniz gibi, direkt olarak şubelere gidebilir ve detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması için, müşteriler istedikleri zaman QNB Finansbank Fix Card kredi kartı ekstresini sorgulama hakkına sahiptir. Üç farklı yöntem sayesinde kendi ekstrenizle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank tarafından oluşturulan mobil uygulamalar aktiftir. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı Android uygulaması aracılığıyla direkt olarak güncel işlemleri kendi profilinizle gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri, hesaba para yatırma, kurumlara para yatırma da dahil olmak üzere tüm hesap yönetimiyle ilgili faaliyetler yapılabiliyor. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı IOS uygulaması ile müşterilerin kendi profillerinde, bankanın imkan tanıdığı işlemleri yapması mümkün oluyor.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı müşteri hizmetleri numarası özellikle hesap yönetimiyle ilgili sorun yaşandığında büyük bir önem teşkil ediyor. Müşterilerin kendi karşılarında otomatik bir yönlendirici yerine temsilcilerine ulaşmak istedikleri biliniyor. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0850 222 0 900 numaralı telefon belirlenmiştir. Müşteriler yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif ve yardım alınabilecek durumdaki bir diğer numara olan 0850 222 2 900 numaralı telefondan da müşteri temsilcilerine ulaşabilirler.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı avantajları için belirlenen yeni imkanların SMS ve mail yoluyla müşterilere duyurulması sağlanıyor. QNB Finansbank tarafından Fix Card sahiplerini ilgilendiren, kendi kart yapılarından her zaman için yararlanabilecekleri durumlar uzun süre kullanılabiliyor. QNB Finansbank Fix Card kredi kartının kampanyaları 2018 yılı boyunca, hangi zaman aralıklarında hangi kampanyanın aktif olduğunun da bilinmesini sağlıyor.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi kartı borcunuzu Fix Card ile taksitlendirebilirsiniz. QNB Finansbank Fix Card kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir?  Müşteriler tarafından çekilecek olan tüm kredilerde belirlenen özel faiz oranlarına ve kendilerinin belirledikleri vadelere göre toplam ödeme tutarı ortaya çıkar. Ödeme tutarının aylık taksitler üzerinden yönetilmesi için direkt olarak vadeler değiştirilebilir. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı borç yapılandırma işlemlerini şubelerden, mobil uygulamadan veya web sitesi üzerinden yapmanız mümkün olacaktır.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı borcu nasıl ertelenir? QNB Finansbank müşterilerinin çektiği kredileri kendi istedikleri ödeme sürecine göre yönetmesi son derece önemlidir. Kurum tarafından tam olarak bu duruma uygun bir şekilde belirlenen QNB Finansbank Fix Card kredi kartı borç atlatma tekniğiyle, iki tarafın da güvende olması sağlanır. Hem müşteri borcun günü geldiği için hem de banka aylık ödemesini alamaması nedeniyle mağdur olmaz ve taraflar anlaşır.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı limitini yükseltme sürecine uygun bir şekilde belirlenen yeni imkanlar, kazancınıza göre şekilleniyor. Bankanın Fix Card sahiplerinin kendi aylık kart limitlerini kurallara uygun bir süreçte belirleme imkanı bulunuyor. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı limitini SMS ile arttırma yöntemini kullanabilir ve özel olarak aylık gelirinize göre limiti yenileyebilirsiniz. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı limit aşımı olmaması için, müşterilerin aylık gelirinin maksimum 4 katına kadar limit belirlenmesinde karar alınmıştır.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı faizi ne kadar? Tüm kartlar için belirlenen nakit çekim faizi %2,02 oranındadır. Güncel faiz oranlarıyla birlikte QNB Finansbank Fix Card kredi kartı çekim miktarı hesap sahiplerine uygun olacak şekilde sınırlandırılabiliyor.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı tüm kartlarda %2,02’dir. QNB Finansbank Fix Card kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri ise müşterilere 6 ay, 9 ay ve 12 ay olarak yayınlanıyor.

QNB Finansbank Fix Card Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank Fix Card kredi kartı nasıl kapatılır? Müşteri temsilcisine 0850 222 0 900 numaralı telefondan ulaşılabilir. Ayrıca QNB Finansbank Fix Card kredi kartının iptali işlemi için 0850 222 2 900 numaralı telefon üzerinden de tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir