QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Başvurusu

91
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank’ın belirlediği ClubFinans kartı avantajları açıklandı. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı için özel olarak başvurunuzu yaparken kendi bilgilerinizi hatasız bir şekilde kullanmanız gereklidir. Online başvurular yapmak ve şubelere gitme zorunluluğu bulunmadan kart çıkartmak isteyen müşteriler için QNB Finansbank ClubFinans kredi kartına başvur butonu bulunuyor. Bu butonu ise kredi kartları bölümünde, ClubFinans kartının altında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı aidatı ne kadar? Kart aidatlarıyla ilgili birbirinden farklı değerler belirleyen bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank, ClubFinans için 200 TL yıllık aidat açıklamıştır. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı yıllık ücreti için yapılacak olan ilk kart ödemeleri 200 Türk Lirası iken, ek kart çıkartmak isteyen müşteriler ikinci karta 100 TL yıllık aidat ödemesi yapacaktır.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı borcunu öğrenme faaliyetlerinin Türkçe dil seçeneğiyle, mobil cihazlardan uygulama aracılığıyla veya web sitesinden yapılması mümkün oluyor. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı ekstresini sorgulama işlemlerinde tüm mevduat hesaplarınız incelenerek, borç durumunuz hakkında detaylı olarak bilgilere sadece kendi hesabınıza girdiğinizde ulaşmanız sağlanır.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Mobil Uygulama

IOS veya Android işletim sistemleri için QNB Finansbank uygulaması bulunuyor. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı Android uygulaması sayesinde kendi profilinize giriş yapabilirsiniz. Size ait olan hesap bilgilerini kullanarak giriş yapacağınız profil üzerinden onlarca farklı hesap yönetim faaliyetini gerçekleştirmeniz sağlanır. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı IOS uygulaması üzerinden de tüm kullanıcılar için özel olarak borç ödeme, para gönderme ve diğer hesap yönetimleri yapılabilir.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı müşteri hizmetleri numarası ile ilgili olarak belirlenen detaylar iki numaranın da 24 saat boyunca kullanılmasına imkan tanıyor. Müşterilerin mağdur olmaması ve hesaplarını yönetirken tüm işlemleri iletişime geçebilecekleri bir operatörle sonlandırmak istedikleri biliniyor. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma sürecinde 0850 222 2 900 numaralı telefon ve 0850 222 0 900 numaralı telefon kullanılabilir.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Kampanyaları

Müşterilere özel ClubFinans avantajları bulunuyor. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı avantajları hızlı alışveriş, daha fazla taksit imkanı ve indirimlerdir. Her zaman için kaliteli bir alışveriş süreci geçirmek isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi için raporlar hazırlanıyor. Mail ve SMS yoluyla tüm detaylar hesap sahiplerine gönderiliyor. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartının kampanyaları 2018 yılı için belirlenen şartlarından yararlanması mümkün oluyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Kredi kartıyla ilgili olarak bir taksit yenilemesi veya taksit belirleme işleminin yapılması için mutlaka aylık ödeme tutarına dikkat edilmelidir. Web sitesi üzerinden, kredi tutarına ve krediye bağlı olarak belirlenen QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı borç yapılandırma değerlerine göre hareket edilebilir. Ödemelerini yapmaya başladığınız borçlar için, bir süre sonra yeni bir yapılandırma işlemi daha yapılması mümkün oluyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Tüm hesap sahiplerinin yararlanabileceği bir yöntem olan borç erteleme için, borca göre bir ödeme planı hazırlanacaktır. Yapılması gereken ödeme işlemlerinin, kredinin çekilmesiyle birlikte direkt olarak bir sonraki ay başlaması istenmediğinde QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı borç atlatma seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Limit Arttırma

Kartlar için tamamen müşterilerin aylık gelirine göre limit belirlenir. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı limitini yükseltme için başvuruda bulunan müşteriler ise, aylık gelirlerinin maksimum 4 katına kadar limitten yararlanabilirler. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartının limitini SMS ile arttırma yöntemi ise tüm müşterilerin hızlıca daha yüksek bir limite ulaşması için kullandığı yöntemdir. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı limit aşımı durumlarında uyarılmak ve yüksek bir ödeme tutarıyla karşılaşmak istemeyen müşterilere özel hizmet veriliyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Nakit olarak çekim yapmak isteyen müşterilere uygun şekilde %2,02 çekim faizi oluşturulmuştur. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı nakit çekim miktarı ile ilgili değerler ise müşterilerin anlık olarak ATM’den çekim yapabileceği limite göre değişiyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı özellikle ClubFinans güvencesiyle müşterilere %2,02 seviyesinde sunuluyor. Talep edilen kredinin QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri ile 6, 9 ve 12 ay vadelerle değerlendirilmesi sağlanıyor. Müşterilerin çekmek istedikleri tutara bağlı olarak kredi değerinin anlık çekimde farklı vade seçeneklerinde düzenlemeler yapılıyor.

QNB Finansbank ClubFinans Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank ClubFinans kredi kartı nasıl kapatılır? Müşterilerin ClubFinans kartlarıyla ilgili bir kullanım problemi yaşamasalar dahi, kapatmak istediklerinde kapatma hakları bulunuyor. Her zaman için müşteri temsilcinize ulaşabilir, kartınıza dair işlemler için bilgi edinebilirsiniz. QNB Finansbank ClubFinans kredi kartının iptali işlemi için özel olarak kapatma nedeni belirtilmesi, kullanım ve güvenlik şartları için yeterli olacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir