QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı

105
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı bordo mavili takıma gönül vermiş kişiler için piyasaya sürülmüş olan bir kredi kartıdır. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartına Başvur işlemlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bölümü de kullanılabilir.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar konusu çok merak edilmektedir. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı yıllık ücreti 103 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra ek kart almak isteyen bordo mavili taraftarlar, bunun için 51.5 TL ödemek zorundadırlar.

Bank Asya Platinum Card Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı borcunu öğrenme bireysel internet bankacılığı sayesinde çok kolay olmaktadır. Bu noktada bir kullanıcı adı ile şifre gerekmektedir. QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartının ekstresini sorgulama ATM üzerinden de yapılabilir.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı android uygulaması rahatlıkla kullanılabilir. Cep telefonu ya da tablet bilgisayarı olan kişiler, bu sayede birçok değişik avantajdan faydalanabilirler. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı IOS uygulaması ise Apple ürünü olan iphone için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle cep telefonunuzun alt yapısına uygun olarak programı kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası olarak 0 850 222 0 900 numaralı bir hat belirlenmiş ve devreye sokulmuştur. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işleminden sonra birçok değişik hizmeti alabilmeniz mümkündür.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı avantajları oldukça fazladır. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının kampanyaları 2018 senesi içinde çok dikkat çekicidir. Buna göre mevcut fırsatlar şu şekildedir;

  • Bu kart sahibi olan kişiler, yapmış oldukları alışverişler sırasında 19.67 TL tutarında para puan kazanabilirler.
  • Kartın bir diğer dikkat çekici avantajı ise anında kredi kampanyasından faydalanılmasını sağlamaktır. Bu şekilde hemen 900 TL kredi sahibi olabilirsiniz.
  • CardFinans müşterileri aynı zamanda Trabzonspor’un orijinal formasını da kazanabilirler.
  • Ayrıca takımın kuruluş kutlamalarına özel olarak kombinelerde yüzde 10 tutarında bir indirim elde etmek mümkün olacaktır.
  • Bunun yanı sıra mevcut kredi kartı sayesinde özel asist gibi bir imkan da mevcuttur.
  • Bir diğer önemli avantaj ise sosyal asist olarak dikkat çekmektedir.
  • Tüm bu avantajlara sahip olabilmek için bankanın belirlemiş olduğu yöntemler üzerinden kredi kartı başvurusun hemen gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir ile alakalı olarak telefon bankacılığını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet şubesi de kullanılabilir. Bir diğer yöntem ise SMS olarak belirlenmiştir. Ayrıca ATM ve mobil bankacılık üzerinden de işlem yapmanız çok zaman almayacaktır. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı borç yapılandırma ile alakalı olarak 12 aya kadar opsiyon tanınmaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir ile alakalı gerek banka ATM’si gerek internet şubesi ve mobil bankacılık ile işlemler yapılabilir. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı bir diğer opsiyondur. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı borç atlatma bu şekilde mümkün olmaktadır. 2 aylık öteleme imkanı söz konusudur.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı limitini yükseltme gibi bir opsiyona sahiptir Bu anlamda çağrı merkezi, cep şubesi ya da internet bankacılığı gibi yöntemler kullanılabilir. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının limitini sms ile arttırma da mümkündür. Bu noktada yapılması gereken şey ise LIMIT yazdıktan sonra bu kısa mesajı 2273’e yollamaktır. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı limit aşımı olduğu zaman yüzde 2 tutarında bir faiz uygulamaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar diye sonra kişilere verilecek cevap bellidir. Çünkü oran yüzde 2.02’dir. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı nakit çekim miktarı kart limiti ile aynı oranda olduğu için limite göre çekim şansı söz konusudur.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 2.02 taksit kolay kampanyası şeklindedir. Buna KKDF ve BMSF dahil değildir. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı  taksitli nakit çekim vade seçenekleri kapsamında 6 aydan başlayan ve 12 aya kadar uzanan taksit imkanları mevcuttur.

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı nasıl kapatılır noktasında müşteri hizmetleri servisini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil bankacılık ve internet şubesi de tercih edilebilir. QNB Finansbank CardFinans Trabzonspor Kredi Kartının iptali işlemi çok kısa bir süre içinde sonlanmış olacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir