QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı

76
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı kırmızı beyazlı takımın fanları için özel olarak hazırlanmış ve avantajları ile dikkat çeken bir kredi kartıdır. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartına Başvur için müşteri hizmetleri üzerinden hareket edebilirsiniz. Bu şekilde kart sahibi olunabilir. Ayrıca internet bankacılık servisi de aktiftir. Bankaya gitmek ise bir diğer opsiyondur.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar çerçevesinde belirlenmiş olan miktar çok yüksek değildir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı yıllık ücreti buna göre 103 TL’dir. Ek kart başvurularında ise 51.TL ödemek gerekmektedir.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı borcunu öğrenme ATM aracılığı ile yapılabilir. Birçok farklı ATM üzerinden kartınız ya da kartınız olmadan işlemleri yerine getirmeniz mümkün olacaktır. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının ekstresini sorgulama ile alakalı ayrıca internet bankacılığı da kullanılmaktadır. Bu hizmet için mutlaka kullanıcı adınızın ve şifrenizin olması şarttır.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı android uygulaması daha kolay ve daha verimli hizmet alabilmek için tercih edilebilir. Birçok kişinin cep telefonlarını bankacılık işlemleri için kullanması, bu programı zorunlu hale getirmiştir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı IOS uygulaması sayesinde iphone telefonları üzerinden bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası sürekli aktif olarak banka kullanıcılarına hizmet vermektedir. Buna göre mevcut müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 900’dür. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma da çok basittir. Bu numarayı kullanarak, işleminizi çok kısa bir zaman dilimi içinde tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı avantajları bu takımın fanları için özel olarak oluşturuldu. Bu noktada kartı kullanan kişiler, QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının kampanyaları 2018 sayesinde çok büyük avantajları kullanabilirler. Bu anlamda promosyonlar şöyledir;

  • Kart sayesinde yapacağınız alışverişleriniz ve harcamalarınızın bir kısmı Sivasspor’a bağış olarak gitmektedir. Bu şekilde takımınıza katkı sağlamanız çok kolay olacaktır.
  • Kart ile asist hizmetlerini alabilirsiniz.
  • Bu anlamda araç bakımı gibi bir opsiyon ve fırsat söz konusudur.
  • Bunun yanı sıra sinemaya gitmeyi seven kişiler, sinema bileti konusunda farklı avantajlar ve indirimleri hemen alabilirler.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir kısa mesaj sayesinde borcun taksitlendirilmesine dair gerekli bilgileri çok kısa bir zaman dilimi içinde öğrenmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra mobil bankacılık, kısa mesaj ya da ATM gibi opsiyonlar da, borç taksitlendirilmesi noktasında aktif hale getirilerek kullanılabilir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı borç yapılandırma 12 aya kadar çıkabilmektedir. Elbette buna özel faiz oranları banka tarafından sunulmuştur.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir konusunda bankaların ATM’si kullanılabilir. Hem kartlı hem de kartsız bir şekilde işlem yapmak mümkündür. Telefon bankacılığı da aktiftir. Bunun yanı sıra mobil bankacılık ya da internet bankacılığını tercih ederek borçlarınızı erteleyebilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı borç atlatma adı verilen avantajlı durum 2 ay olarak belirlenmiştir. Ayrıca buna özgü faizler söz konusudur.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı limitini yükseltme için çağrı merkezi olarak da bilinen müşteri hizmetleri aranabilir. Bir başka alternatif yöntem daha vardır ve bu cep şubesi olarak ifade edilmektedir. Yani telefon bankacılığını tercih edebilirsiniz. Şifre sahibi olanlar internet bankacılığını da istedikleri zaman kullanabilirler. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının limitini sms ile arttırma LIMIT yazan mesajı, 2273 nolu hatta yollayarak mümkündür. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı limit aşımı gibi bir durum söz konusu olduğunda bankanın faiz oranı yüzde 2 olarak gerçekleşmektedir.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar anlamında bankanın sabit bir faiz üzerinden hareket ettiğini görmekteyiz ve bu oran yüzde 2.02’dir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı nakit çekim miktarı, kartın sahip olduğu limite göredir.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 2.02 gibi bir oran üzerinden belirlenmiştir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı  taksitli nakit çekim vade seçenekleri minimum olarak 6 ay opsiyonuna sahiptir.

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartı nasıl kapatılır ile alakalı olarak mobil uygulamayı tercih etmeniz mümkündür. Mobil üzerinden işlemler çok hızlı bir şekilde yapılır. Bir başka alternatif kredi kartı kapatma yöntemi ise müşteri hizmetleridir. QNB Finansbank CardFinans Sivasspor Kredi Kartının iptali işlemi internet bankacılığı adı veren yöntemler de çok başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir