• Anasayfa
  • Finans
  • QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Başvurusu

101
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank bünyesinde kartla özel avantajlar elde edilmesi mümkündür. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı her zaman için yeni kampanyalardan yararlanmanızı ve tüm işlemleri kendi hesabınızla yapmanızı sağlar. Sadece para harcamak yerine, harcarken kazanmak için tercih edilen kart için web sitesinde QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartına başvur bölümü kullanılıyor. Bu alanda kendi bilgilerinizle yeni kartınızın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı aidatı ne kadar? Gold üyeler için belirlenen kart aidatları, yıllık 117 Türk Lirası olacak şekilde belirlenmiştir. Ödemeler de yıl içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Türkiye’de oldukça yoğun kullanılan QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı yıllık ücreti ilk aldığınız kart için 117 TL, ek kart için ise 58,5 Türk Lirası’dır.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kart borcuyla ilgili sorgulama işlemleri, siteden veya telefondan yapılabilir. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı borcunu öğrenme işlemlerinde, güncel ay için kaç TL borcunuz olduğu ve geçmişte bulunan borçlar göz önünde bulundurulur. Detaylarıyla, hangi aydan ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilir ve faizleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı ekstresini sorgulama işlemlerinin mobil uygulamalardan veya web sitesi üzerinden yapılması mümkün oluyor.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı Android uygulaması sayesinde kendi hesabınıza erişebilir, hesabınız bünyesinde işlemleri inceleyebilirsiniz. Borcunuzu, ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer para göndermek, fatura ödemek, faturasız telefonunuz için TL yüklemek isterseniz QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı IOS uygulaması da kullanıma uygundur. Mobil cihazlardan kendi hesap numaranız, T.C. kimlik numaranız ve size özel olarak belirlenecek şifre üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri QNB Finansbank tarafından 24 saat aktiftir. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900 olarak kullanıma sunulmuştur. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin yardım almak ve işlemlerinizi direkt olarak müşteri temsilcinizle görüşerek gerçekleştirmeniz sağlanacaktır. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı müştri temsilcisine direk bağlanma sürecinde kullanılabilecek bir diğer numara da bulunuyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak için ilk numaraya ek olarak, 0850 222 2 900 numaralı telefondan da QNB Finansbank temsilcinizden yardım alabilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı avantajları tüm müşteriler için taksitlendirme ve ekstra kazanç sağlama imkanlarıyla kullanıma sunuluyor. Her ay birbirinden farklı ve son derece önemli markalarla yapılan anlaşmalar sonucunda, her alışverişiniz için taksit ve indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartının kampanyaları 2018 boyunca tüm müşteriler için duyurularak kullanıma sunuluyor.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı nasıl taksitlendirilir? Mağdur olmak istemeyen müşterilerin özel olarak yeni bir taksitlendirme süreci belirlemek için girişimlerde bulunması mümkündür. Sadece birkaç aylık yeni vadeler eklenmesi amacıyla bu yöntemin kullanılması zorunlu değildir. Eğer ödemelerinizi daha kısa sürede ve daha yüksek bir taksit tutarıyla yapmak isterseniz, QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı borç yapılandırma işleminden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Geçmiş aylarda veya aynı ay içerisinde bulunan borçlarınızın ödenmesiyle ilgili süreçte borcu erteleme imkanınız bulunuyor. Ne zaman ödeme yapmak istediğinize bağlı olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı borç atlama işlemlerinde bankanın da mağdur olmayacağı bir çözüm belirlenerek erteleme yapılabiliyor.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı limitini yükseltme işlemleri web sitesinden veya SMS ile yapılabiliyor. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı limitini SMS ile arttırma faaliyetlerinde Gold kart için özel limitinize göre tutar belirlenebilir. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı limit aşımı durumlarında müşteri temsilcisinden bilgi edinebilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Nakit çekimi düşük faiz oranlarıyla Gold kartınızla yapabilirsiniz. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Faiz oranlarının kredi kartıyla nakit çekim için %2,02 seviyesinde kullanılması mümkün oluyor. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı nakit çekim miktarı için tanımlanan çekim limitini 12 aya kadar vadeyle geri ödeyecek şekilde değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı güncellenmiş ve müşterilerin kullanımına uygun seviyede belirlenmiştir. Taksitli nakit çekimlerde tüm kredi kartlarına özel olarak %2,02 seviyesinde faiz oranı belirlenmiştir. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri özellikle avantajlardan yararlanılması için 6, 9 ve 12 ay olarak değişiyor.

QNB Finansbank Cardfinans Gold Kredi Kartı Kapatma

Kredi kartınızı kapatmak için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartı nasıl kapatılır? Müşteriler tarafından kendi kartlarını kapatmak istedikleri taktirde, web sitesinden veya mobil uygulamadan işlem yapma imkanlarından yararlanılabilir. QNB Finansbank Cardfinans Gold kredi kartının iptali işlemi müşteri temsilcisine direkt bağlanılarak da yapılabilen bir yapıya sahiptir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir