QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı

79
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı avantajları ile dikkat çekmektedir. Bu kartı kolay bir şekilde edinmek mümkündür. Buna göre QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartına Başvur işlemlerini müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir diğer yöntem ise online olarak bilinen internet bankacılığıdır. Bankaya gitmek ve başvuruyu tamamlamak da mümkündür.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar noktasında ilk yıl için 30 TL gibi bir rakam belirlenmiştir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı yıllık ücreti ise 50 TL’dir.

Bank Asya Platinum Card Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bank Asya Platinum Card Kredi Kartı borcunu öğrenme son derece kolaydır. Bunun için internet bankacılığı şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının ekstresini sorgulama noktasında kullanılabilecek bir diğer yöntem ise ATM’dir. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan ATM’ler üzerinden ekstre görüntülenebilir.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Mobil Uygulama

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı android uygulaması çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Cep telefonu ve tabletler üzerinde kullanılabilir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı IOS uygulaması iphone tercih eden banka müşterileri için özeldir. Ücretsiz bir şekilde mevcut programı indirebilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası her daim aktiftir. Buna göre mevcut numara 0 850 222 0 900 olarak bilinmektedir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma gibi bir opsiyonu elde edebilir ve müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı avantajları son derece fazladır. Minimum ödeme tutarı yüzde 10 olarak belirlenmiştir. Kart, taksit kolay özelliğine sahiptir. Bunun anlamı ise birçok ürün konusunda rahatlıkla taksit yapabileceğinizdir. Kart içinde yer alan belirlenmiş limitin bir bölümünü, istediğiniz zaman kredi olarak kullanmak mümkündür. Bu noktada gerek banka şubeleri gerekse müşteri hizmetleri üzerinden gereken tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının kampanyaları 2018 ile şu tip kampanyalardan faydalanmak mümkün olacaktır;

  • Bankanın vermiş olduğu bu kredi kartı sayesinde assist adı verilen hizmetten faydalanmanız mümkündür. Bu hizmet, birçok kişi için çok önemli bir fırsattır.
  • Bunun yanı sıra anlaşmalı olarak bilinen bazı işyerlerinden yapılan alışverişler sayesinde para puan kazanma imkanınız her zaman olacaktır. Kazanılan bu para puan ise daha sonraki aşamada bozdurulabilmektedir. Bu sayede harcayarak para kazanmak çok zevklidir.
  • Faturalar konusunda otomatik ödeme talimatı vermek ise kar tarafından sunulan bir başka hizmettir. Buna göre OFÖ adı verilen bir talimat söz konusudur. Bu talimat, çok büyük avantajdır.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir konusu ile alakalı olarak farklı birçok yöntemi kullanmak mümkündür. Bunların başında internet bankacılığı gelmektedir. Ayrıca bir diğer yöntem olan çağrı merkezi de tercih edilebilir. Cep bankacılığı başka bir opsiyondur. Kısa mesaj yöntemini kullanmak çok popülerdir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı borç yapılandırma ile alakalı olarak en üst limit 12 ay şeklindedir.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Borç Erteleme

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir noktasında mobil bankacılığını, cep şubeyi ve ATM’yi tercih edebilirsiniz. Telefon bankacılığı gibi bir opsiyon da söz konusudur. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı borç atlatma ise 2 aylık süresi ile dikkat çekmektedir. Gerekli işlemleri yaparak bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı limitini yükseltme alternatifi vardır. Buna göre sahip olduğunuz gelirle alakalı olarak bir limit belirlenmiştir. Ancak bunu limiti yükseltebilirsiniz. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının limitini sms ile arttırma için 2273 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Boş ekrana LIMIT yazmak ve göndermek yeterlidir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı limit aşımı gibi durumlarda yüzde 2 faiz geçerlidir.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar noktasında yüzde 2.02 olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı nakit çekim miktarı ise kartın limitine göre değişiklik göstermektedir.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 2.02 şeklindedir. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı  taksitli nakit çekim vade seçenekleri içinde toplamda 12 ay gibi bir opsiyon söz konusudur. Bunun yanı sıra yapılacak olan işlemlerde, BSMW ve KKDF uygulaması da söz konusudur. Taksitli olan avans işlemlerinde ücret alınması gibi bir durum yoktur.

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı Kapatma

QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartı nasıl kapatılır ile alakalı olarak müşteri hizmetlerini hemen arayabilirsiniz. Mevcut numara üzerinden bağlanmış olduğunuz görevli, kartınızı kısa sürede kapatacaktır. QNB Finansbank CardFinans Business Kredi Kartının iptali işlemi bu şekilde tamamlanacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir