QNB Finansbank BEKART Kredi Kartı Başvurusu

90
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Bireysel kredi kartlarıyla müşterilerinin ihtiyaçları, QNB Finansbank kredi kartı güvencesiyle karşılanabiliyor. Kurumun özel olarak oluşturduğu birbirinden farklı kredi kartı çeşitleri içinde, size uygun olan kart için başvuruda bulunabilirsiniz. Resmi işlemlerin internet üzerinden yapılması için, QNB Finansbank kredi kartına başvur kısmında site özel kart başvurusunu yapmanız sağlanır.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Aidatı

QNB Finansbank tarafından farklı kartlara yıllık aidatlar belirlenmiştir. QNB Finansbank kredi kartı aidatı ne kadar? Bekart için 103 TL, Bekart ek kartı için 51,5 TL, BİLMED Gold Kart için 117 TL, BİLMED Gold ek kart için 58,5 TL talep edilir. CardFinans için 117 TL, Cardfinans Ankaragücü ve Cardfinans Bursaspor 103 TL’dir. QNB Finansbank kredi kartı yıllık ücret için KDV dahildir.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Borç Sorgulama

QNB Finansbank kredi kartı borcunu öğrenme işlemlerinin web sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Ayrıca mobil cihazlarınızdan QNB Finansbank uygulamasını kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartının ekstresini sorgulama işlemleri de direkt olarak detaylarıyla birlikte müşteriler tarafından kolaylıkla sürdürülüyor.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Mobil Uygulama

Mobil cihazlardan QNB Finansbank hesabı yönetilebiliyor. QNB Finansbank kredi kartı Android uygulaması Google Play’de aktif durumdadır. İndirerek, hesap bilgilerinizi girmeniz halinde profilinizi oluşturmanız sağlanır. Para gönderme, döviz alıp satma, kredi kartı veya diğer mevduat hesaplarınızla ilgili bilgi edinme imkanınız bulunur. QNB Finansbank kredi kartı IOS uygulaması da aynı kullanım sürecine sahiptir.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerinden her zaman için yardım alabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900 olarak belirlenmiştir. Bir diğer iletişim numarası ise QNB Finansbank kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0850 222 2 900 olarak kullanılabiliyor. Kayıp, çalıntı, kart bilgileriyle ilgili işlemler için de müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Kampanyaları

Sahip olduğunuz veya başvurabileceğiniz QNB Finansbank kredi kartı avantajları hakkında her zaman için bilgilendirilmeyi talep edebilirsiniz. Bu sayede, QNB Finansbank güvencesiyle sağlanan kampanyalardan yararlanabilir ve kart kullanım sürecinde çok daha avantajlı olursunuz. QNB Finansbank kredi kartının kampanyaları 2018 için mail yoluyla ve SMS ile müşterilere detaylı olarak bildirilmektedir. Web sitesi üzerinden veya müşteri temsilcisi aracılığıyla, kampanyalar hakkında işlem yapmanız mümkün olacaktır.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi kartı borcunun farklı şekilde vadelendirilmesi mümkün. QNB Finansbank kredi kartı nasıl taksitlendirilir? Müşteri temsilcisiyle görüşebilir, borcunuzun durumuna ve kredi değerlerine uygun bir incelemenin ardından taksitlendirme işlemi yapılacaktır. QNB Finansbank kredi kartı borç yapılandırma sürecinde hem müşterinin hem de bankanın mağdur olmaması için, iki tarafa da uygun vadeler belirlenir. Borcunuzun durumuna, daha önce hangi taksit süresine göre düzenlendiğine bağlı olarak yenilenmesi mümkün olacaktır. Aylık kazancınız, borç durumunuz ve vadeye göre yeni düzenlemede vadenin uzatılması veya artırılması sağlanır.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Borç Erteleme

Borçlarınızı ertelemeniz mümkün. QNB Finansbank kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Borcunuzu farklı bir zaman diliminde ödemek istediğiniz taktirde, buna uygun bir başvuru yapmanız yeterli olacaktır. QNB Finansbank kredi kartı borç atlatma sürecinde, bankanın belirlediği şartlara uygun bir durum oluşması gereklidir. Borcunuzu, bankayla yapacağınız görüşmeye bağlı olarak hangi ayda ödeyebileceğinizi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız ikili görüşmelerin ardından, BEKART kredi kartınız için belirlenen borcu erteleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Limit Arttırma

QNB Finansbank kredi kartı limitini yükseltme işlemlerinin, müşteri temsilcinizle görüşülerek yapılması sağlanır. Hangi tutarda bir kredi kartı limiti belirlemek istediğinize bağlı olarak, QNB Finansbank kredi kartı limitini SMS ile artırma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. QNB Finansbank kredi kartı limit aşımı yaşanmaması için ilk yıl 2, sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katının üzerinde limit belirlenemiyor.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

QNB Finansbank kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Banka tarafından belirlenen güncel faiz oranlarına göre 1000 TL nakit çekimin 6 taksitle ödenecek şekilde yapılması halinde 72,11 TL faiz belirleniyor. Ek olarak KKDF ise 10,82 TL’dir. 6 ayın sonunda QNB Finansbank kredi kartı nakit çekim miktarı 1000 TL olduğu taktirde, 1086,53 TL geri ödeme yapılmış oluyor.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Kredi kartıyla çekim yapılması için sitede inceleme yapılabilir. QNB Finansbank kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı azami %2,02 seviyesindedir. Kredi kartı üzerinden taksitli nakit avans özelliğinden yararlanmak isteyen müşterilere özel vade seçenekleri tanınıyor. QNB Finansbank kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri üç adettir. 6, 9 veya 12 ay olacak şekilde QNB Finansbank taksitli nakit avans özelliğinden faydalanılabilir.

QNB Finansbank Bekart Kredi Kartı Kapatma

Kredi kartının çalınması ve kaybolması işlem gerektiren bir süreçtir. QNB Finansbank kredi kartı artık kullanılmak istenmemesi durumunda da kapatılması mümkün oluyor. Kartınızı değiştirmek istediğiniz taktirde direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilir ve kart yenileme veya yeni bir kart başvurusunu yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı iptali işlemi için müşteri temsilcisinden birkaç dakika içerisinde yardım alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir