Paraf Kredi Kartı Başvurusu

179
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Paraf kredi kartı ile avantajlı bir dünyaya adım atabilir, Paraf imkanlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için şubeye gitmenize de gerek yok. Artık internet üzerinden başvuru formu doldurarak kolaylıkla kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Paraf kredi kartına başvur işlemleri için TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz ile işlem yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa tarafınıza kredi kartı gönderilecektir.

Paraf Kredi Kartı Aidatı

Paraf kredi kartı aidatı ne kadar sorusu için Halk bankası faizleri ve kart ücretlerini açıkça belirlemiştir. Her bir kart ve ek kart için alınan ücret değişiklik gösterir. Paraf kredi kartının yıllık ücreti aşağıdaki gibidir:

  • Paraf Klasik kredi kartına sahip olanlar senelik 32 TL öderken ek kart için senelik 16 TL öder.
  • Paraf Gold kredi kartı sahipleri asıl kart için senelik 52 TL öderken ek kart ücreti olarak senelik 26 TL öder.
  • Paraf Platin kart sahipleri senelik 83 TL öderken ek kart ücreti olarak 41 TL öder.
  • Para Business kredi kartı sahipleri asıl kart için 75 TL, ek kart için de 75 TL öder. Ücretlere % 5 oranında BSMV ücreti tahsil edilir.

Paraf Kredi Kartı Borç Sorgulama

Paraf kredi kartı borcunu öğrenme işlemini farklı kanalları kullanarak kısa sürede yapabilirsiniz. 0850 222 0 400 Halkbank Dialog hattını kullanabilir ya da İnternet Şubesi üzerinden borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Paraf kredi kartının ekstresini sorgulama için kayıtlı e posta adresinize ekstrenizin gönderilmesini isteyebilirsiniz. Böylece kağıt tüketiminden kaçınmış,doğayı korumuş olursunuz.

Paraf Kredi Kartı Mobil Uygulama

Paraf kredi kartı Android uygulaması ile Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza mobil bankacılık hizmetini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Google Play üzerinden en çok indirilen mobil bankacılık hizmetlerinden biri olan Paraf size pek çok kolaylık sunacaktır. Paraf kredi kartı IOS uygulaması da mevcut olduğu için Iphone kullananlar da mobil bankacılığa erişebilecek.

Paraf Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Paraf kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 400 Halkbank Dialog olarak geçer. Paraf kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi için 444 04 01 nolu hattı tuşlayabilirsiniz. Böylece hiç beklemeden doğrudan müşteri yetkilisine bağlanabilecek ve merak ettiklerinizi anında sorabileceksiniz.

Paraf Kredi Kartı Kampanyaları

Paraf kredi kartı avantajları sayesinde siz de Halkbankası’nın fırsatlarından yararlanabilecek ve anlaşmalı markalarda çok daha uygun fiyata alışveriş yapabileceksiniz. Paraf kredi kartı kampanyaları 2018 senesinde öne çıkan fırsatları listelemiştir. Bunlar:

  • Giyim, aksesuar, elektronik ve kozmetik sektöründe 25 TL’ye varan Paraf Para imkanı
  • Kombine bilet alımlarında +3 taksit imkanı
  • Paraf kullanlara özel Parafly Travel’da 200 TL değerinde indirim
  • Mobilya ve dekorasyon sektöründe yapacağınız alışverişler için ekstra 4 taksit imkanı

Paraf Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Paraf kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu için Halkbank şubelerini, internet şubesini ya da Halkbank Dialog hattını kullanabilirsiniz. Paraf kredi kartı borç yapılandırma işlemi 12 aya kadar uzayabilmektedir. 6, 9 ve 12 şeklinde belirlenen taksit tutarları için farklı faiz oranları uygulanır.

Paraf Kredi Kartı Borç Erteleme

Paraf kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusu için Halk bankası size harika bir teklif sunuyor. Nakit ya da taksitli alışverişlerinizi 1 aya kadar erteleyebiliyor ve böylece paraya ihtiyacınızın olduğu zamanlarda zorluk yaşamıyorsunuz. Paraf kredi kartı borç atlatma sayesinde ödemenizi bir ay sonra yapabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma

Paraf kredi kartı limitini yükseltme işlemini 0850 222 0 400 ya da 444 0 400’ü arayrak yapabilirsiniz. Paraf kredi kartının limiti Sms ile arttırma işlemi için TC kimlik numaranızı yazarak 3452’ye sms atabilirsiniz. TC kimlik numaranızdan sonra gelir durumunuzu ve istediğiniz kart limitini yazmayı da unutmamalısınız. Paraf kredi kartı limit aşımı işlemleri için de Halkbank Dialog hattını kullanmanız tavsiye edilecektir.

Paraf Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Paraf kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu için açıkça faiz ve oranlarını yazan Halkbank, nakit çekim için alacağı faiz tutarını da açıkça yazmıştır. Nakit avans komisyonu % 3,78 + 5 TL olarak belirlenmiştir. Paraf kredi kartı nakit çekim miktarı da kredi kartı limitinize göre değişecektir.

Paraf Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Paraf kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı taksit tutarına göre değişmez. 3 taksit, 6 taksit, 9 taksit ve 12 taksit için taksitli nakit avans faiz oranı % 1,81 olarak belirlenmiştir. Faiz oranı üzerinden tahsil edilecek olan KKDF oranı % 15’itr ve % 5 BSMV de alınır. Paraf kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 3 ile 12 arasında değişmektedir. Sonradan taksitlendirme faiz oranı daha farklıdır ve gecikme faizi oranlarını da unutmamanız gerekir.

Paraf Kredi Kartı Kapatma

Paraf kredi kartı nasıl kapatılır sorusu için Halkbank Dialog hattını arayarak işlem adımlarının neler olacağını yetkili müşteri temsilcisinden kısa sürede öğrenebilir, size en yakın Halkbank şubesine giderek müşteri danışmanınızla birebir görüşebilirsiniz. Paraf kredi kartının iptali işlemi için taksitlendirilmiş borçlarınızın tamamının kapanmış olması gerekir. Eğer hala devam eden taksitli borçlarınız varsa talebiniz alınmayacaktır. Gerekli bilgiyi size Halkbank Dialog hattı detaylı olarak verecektir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir