Nakit Kredi Veren Bankalar

105
Bu makeleyi Ortalama 7 dakikada okuyabilirsiniz.

Nakit kredi elde etmek isteyenlerin limitlere göz atmaları isteniyor. Örneğin düşük limitlere yer verilmesi halinde çoğu bankadan belge taleplerine geçilmiyor. Bunun yanı sıra genel olarak kefilsiz olacak şekilde de banka kredilerine başvurulması mümkün olmakta. Kredisiz ve limitsiz olacak şekilde sunulan kredilerin maksimum 10.000 TL kadar olduğu görülüyor. Ancak kimi bankalar 30.000 TL’ye kadar da limitlerini çıkarmış durumda. Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;

 • Cepteteb
 • Odeabank
 • ING Bank
 • N Kolay Kredi

Saydığımız tüm bu bankalardan belgelere yer vermeden harekete geçilebilir. Özellikle de kredi notu düşük olanlar için önerildikleri açıktır. Bunun yanı sıra sicil duruma bağlı olarak da yine bu bankalar değerlendirmeye alınabilir. Kısacası sicili kötü olanların dahi artık nakit kredilerden olumlu yanıt aldıkları açıktır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılında da yukarıda ki gibi sıralanmakta. Örnek verecek olursak başta Cepteteb seçeneklerinin sunulması söz konusudur. Şöyle ki 800 puana kredi veren bankalar arasında da bulunuyor. Yani sicili kötü olanlar herhangi bir evrak getirmeden de kredi başvurularına yer verebilir. Devamında da çoğunun olumlu yanıt aldığı biliniyor.

Kredi sicili bosuk Solana kredi veren bankalar hangileri öğrenmek isteyenlere Odeabank dahi gösterilir. Yine kefilsiz ve belgesiz olacak şekilde kredi çekmek isteyenleri karşılayan bankalardan bir tanesidir. Kredi notuna bakmayan bankalar acil ihtiyaçlarda göz önünde bulunduruluyor. ING Bank ya da N Kolay Kredi seçenekleri de bu anlamda değerlendirmeye alınabilir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Gelir belgesiz olacak şekilde de çeşitli bankalardan taleplere geçilebilir. Kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar 2018 yılında sayıca artış göstermekte. Bunlar arasında TEB ile İş Bankası dahi yerini alıyor. Ziraat Bankası Kredi notu düşüklere kredi imkanlarını yılın belirli zamanlarında duyuruyor. Genel anlamda sicili bozuk olan vatandaşlara sunulan krediler;

 • Düşük limitlere sahip olmaktadır.
 • Maksimum 10.000 – 30.000 TL limitleri arasında değişkenlik gösterir.
 • Vade seçenekleri ise bankalara göre ifade edilmekte.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 için de ayrı ayrı listelerden sunuluyor. Bu şekilde bilgi sahibi olanlar SMS ile de başvurulara geçebilir. Ancak belgesiz ve kefilsiz başvurular için daha çok şubelerin önerildiği açıktır. 800 puana kredi veren bankalar kimlik numarası incelemelerine geçmekte. Bu yüzden sms yerine şubelerden görüşmelere yer verilmesi daha doğru olacaktır. Aksi taktirde sms üzerinden olumsuz yanıt alınabilir.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir belgesiz kredi veren bankalar listesinde Denizbank yerini almış durumda. Ancak yılın belirli zamanlarında kredi imkanlarını duyuruyor. Bunun yerine ihtiyaç sahiplerinin Enpara.com tercihlerinde bulunmaları önerilir. Enpara kredi avantajlarının yılın 12 ayında da geçerli olduğu biliniyor. Üstelik maksimum 30.000 TL değerinden kredilerini sunmaya devam ediyor. Devamında faiz oranlarının da uygun tutulduğu ifade edilmekte.

Yine Enpara gibi kolay kredi veren bankalar 2018 yılında da sıralanmıştır. Bunlar arasında N Kolay Kredi dikkat çekiyor. Öyle ki herhangi bir belge talebi bulunmuyor. Yani maaş belgelerinden gelir durumu incelemeye alınmıyor. Böylece sicili kötü olanların dahi başvurularına olumlu yanıt verilmekte. Sicilim bozuk hangi banka kredi verir öğrenmek isteyenlere de önerildiği açıktır.

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir?

Aktif Bank sicili bozuk olana kredi veren kurumlardan bir tanesidir. Yine Enpara gibi maksimum 30.000 TL limitlerini de duyurmakta. Hemen arkasından kefilsiz olacak şekilde kredilerini sunduğunu da belirtmek gerek. Aynı zamanda kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar listesinde de yerini almış durumda. Bunun hemen arkasından gelenler;

 • Türkiye Ekonomi Bankası yani Cepteteb ile karşılaşacaksınız.
 • Sigortasız çalışanların dahi kredilere başvurdukları görülmekte.
 • Finansal destek için kefil arayışında olmadığı da açıktır.

Kredi sorunu olanlar bu anlamda saydığımız örneklerden harekete geçebilir. Örneğin başta Enpara arkasından da Aktif Bank karşınıza çıkacaktır. Son olarak da Cepteteb önerilerine yer verilmekte. FinansBank kara listedekilere kredi veriyoruz duyurularını yapmaya devam ediyor. Ancak belirli dönemlerde çıkan bu krediler için sürelere dikkat edilmesi önerilmekte.

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi?

En uygun kredi hesaplama araçları sayesinde bankaları incelemek ve kıyaslamak zor olmayacaktır. Örneğin ihtiyaç kredileri için başta faiz oranlarının listelenmesi söz konusudur. Genel olarak da ihtiyaç sahipleri başta faiz oranlarını göz önünde bulunduruyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018 yılında da tablolar halinde merak edenlere gösteriliyor. Örnek verecek olursak ING Bank %1.74 faiz oranı ile başı çekmekte. Hemen arkasından %1.80 oranı ile Türkiye İş Bankası takip ediyor.

Cepteteb ile kredi çekmek isteyenleri ise %1.89’dan başlayan faiz oranları karşılamakta. Garanti Bankası yaz kredilerine özel olarak ise %1.99’dan başlayan faiz oranlarını duyurmaya devam ediyor. Son olarak uygun kredilerin bulunduğu DenizBank sunuluyor. %2.13’ten başlayan oranlarla müşterilerini karşılıyor. Kredi faiz oranları dışında vadelere de göz atılıyor. En yüksek ihtiyaç kredi veren banka hangisi öğrenmek isteyenler limitleri de göz önünde bulundurmakta.

Kredi Veren Bankalar Kefilsiz

Çalışmayana kredi veren banka alternatifleri arasında Odeabank bulunuyor. Aynı zamanda herhangi bir kefil talebinin de olmadığını belirtmek gerek. Kolay kredi veren bankalar arasından seçim yapmak isteyenleri birkaç öneri karşılamakta. Örnek verecek olursak Enpara.com dahi bunlardan bir tanesidir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar;

 • Maksimum 10.000 TL değerinden kredilerini sunmakta.
 • Belge ya da kefil taleplerinin de olmadığı görülüyor.
 • ING Bank ile de bu anlamda harekete geçilmekte.
 • Direk olarak şubelerden taleplerin alındığı da açıktır.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi 50000 duyurularının son olarak Odeabank tarafından sunulması söz konusudur. Kefil olmasa da bazı dönemlerde belge taleplerinde bulunduğu açıktır. Bu konuda detaylı bilgiler ise şubelerden aktarılır.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri öğrenmek isteyenler kısa bir araştırmaya gidebilir. Örneğin listeler halinde kefilsiz ya da belgesiz olarak müşterilerine kredi veren bankalar ifade edilir. Bunlar arasında DenizBank kefilsiz kredi alternatifleri bulunmuyor. Birkaç banka dahilinde kolay kredilerin çıktığı açıktır. Kolay kredi veren bankalar baştan da belirttiğimiz gibi Odeabank, Enpara, Cepteteb ve Aktif Bank şeklinde sıralanmış durumda. Gelir belgesiz kredi veren bankalar temel olarak düşük limitlere sahiptir. Bu limitin de maksimum 10.000 TL şeklinde duyurulduğunu göreceksiniz.

Enpara Kredi

Her zaman düşük faizleri ile müşterilerini karşılayan Enpara, kolay kredi veren bankalar arasında. Enpara kredi kartı çıkartmak isteyenlerin dahi birkaç dakika işlemleri tamamlaması mümkün olmakta. Nitekim Enpara iletişim seçeneklerinden birkaç dakikada talepler iletilir. İhtiyaç kredisi için de aynı şekilde SMS yönlendirmeleri bulunuyor. Üstelik krediler için kefil ile belge talepleri de bulunmuyor. Enpara nedir öğrenmek için QNB FinansBank internet bankacılığı temel alınabilir. Bu bankaya bağlı olarak işlem gören kolay kredili bankalardan bir tanesi olarak biliniyor. Sonuç olarak;

 • Sicili bozuk olanların dahi başvuru yaparak olumlu sonuç alacakları açıktır.
 • Acil nakite ihtiyacı olanlar herhangi bir kefil olmadan da harekete geçebilir.
 • Şubelere dahi gitmeden kredi başvurularına yer verilebilir.
 • Belge taleplerinin dahi olmadığı bankalar arasında yer almakta.
Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir