Moda Blog Siteleri / Moda Blogları ve Bloggerlar

90
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Gün geçmiyor ki modaya uyum sağlamaya çalışmayalım ya da giydiğimiz kıyafetler ile ayna karşısında şöyle bir sağdan bir soldan kendimize bakarak model edasıyla süzülmeyelim. Her birimiz güzel giyinmek, giydiklerimiz içerisinde kendimizi özgüvenli ve mutlu hissetmek isteriz. Bununla beraber her birimizin modaya dair fikirleri mevcut ve bunları günlük hayatımızda kullanıyoruz. Örneğin; bugün spor takılacağım diyerek jeanlerimizin üstüne beyaz tişörtü geçiriyor, bu kıyafete topuklu ayakkabı olmaz diyerek spor ayakkabılarımızı giyiveriyor sokak modasına uyum sağlamış oluyoruz. Hatta saçımızı ve makyajımızı bile kıyafet seçimimize göre yapıyoruz. Mesela bir davete gideceksek seçtiğimiz klasik kıyafete uygun bir saç ve makyaj tercih ediyoruz.

Ne kadar olmasa modanın içinde kendimize bir yer edinmiş durumdayız ve kendi tarzlarımızı yaratıyoruz. Siz de modaya ilgi duyuyorum, moda konusunda kendimi geliştirmek ve yeni trendleri takip etmek istiyorum, konu ile ilgili belgesel izlemek ya da kitap önerileri öğrenmek istiyorum, moda ile ilgili güncel haberleri merak ediyorum diyorsanız bu yazımızın tam size uygun olduğunu bilmelisiniz. Tam da böyle düşünenler ve modanın detaylarını merak edenler için faydalı olabileceğini düşündüğümüz internet sayfalarını sizinle paylaşıyoruz.

Moda Blog Siteleri Nelerdir?

1) https://blog.stylewe.com/category/style/fashion-items/

Site içerisinde birçok başlık ile karşılaşıyorsunuz. Moda, güzellik, cilt bakımı gibi başlıkların yanı sıra sitede alışveriş yapma imkanı da buluyorsunuz. Aynı zamanda film önerileri ve yaşam tarzı bölümünde görebileceğiniz ev dekorasyonundan düğün planlamaya kadar geniş bir kapsamı mevcut olan siteyi incelerken saatin nasıl geçtiğine şaşırabilirsiniz.

2) https://modakariyeri.com/hakkimizda/

Aslı Özbek tarafından Ağustos 2015’te kurulan site Türkiye’nin ilk profesyonel moda platformudur. Siteyi incelediğinizde moda eğitimi üzerine bilgiler ve okunacak kitaplar üzerine öneriler bulabilirsiniz. Bununla beraber site içinde moda üzerine kültür sanat etkinliklerine de yer verilmektedir. Modanın tarihi üzerine bilgilerin de bulunduğu moda blog sitesinin Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Aynı zamanda modaya ilgi duyuyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum diyenleriniz için bir başvuru formu da bulunuyor. Modaya ilginiz olmasa bile sizi köşeden kenardan yakalayacak bir alan bulabildiğiniz oldukça keyifli bir site.

3) https://www.erkeknegiyer.com/

Moda denince akla çoğunlukla kadınların geldiği ön yargıları paramparça edebilecek bir site. Giyimin yanı sıra stil fikirleri sunan site de aynı zamanda spor ve fitness için de bir bölüm ayrılmış. Takip etmek isteyenler için söyleyelim Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ gibi birçok sosyal medya hesapları da mevcut.

4) http://www.guzelkiz.com/category/moda/stil-ipuclari/

Diyetten cilt bakımına, düğünden stil önerilerine, sokak modasından alışverişe kadar birçok seçenek ile gözlerinizi kamaştıran moda blog siteden ayrılmak için uzun zamanlar harcayabilirsiniz. Takip etmek isteyenler için Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ gibi birçok sosyal medya hesapları da mevcut.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir