Kredi Notuna Göre Kredi Veren Bankalar

181
Bu makeleyi Ortalama 7 dakikada okuyabilirsiniz.

Kredi notuna göre kredi veren bankalar ve sicili düşük olanlara kredi veren bankalar, kredi faiz oranları, vade süreleri ve kredi kullanım miktarları hakkında tüm bilgilere aşağıdaki makaleden erişim sağlayabilirsiniz.

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Orta riskli grubunda olan kişilerin puanı 700 ile 1100 aralığındadır. Kredi derecelendirme kuruluşlarının, kredi kartı ve kredi ürünü kullanan müşterilerinin ödeme performansını sunan puanlama sistemidir. Kredi notuna göre kredi veren bankalar listesinde, birkaç banka dışında tüm kuruluşlar yer alıyor.

Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar ve kredi notunu baz almadan kredi veren banka seçenekleri değerlendirilebilir. Risksiz grup 1700 ile 1900 puan aralığında olan kişileri kapsar.

800 puana kredi veren bankalar, orta riskli olan ve fakat ödeme olanağı bulunan kişileri temsil etmektedir. 0 ile 699 puan arası riskli grubu temsil etmekte ve pek çok banka kredi vermemektedir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 güncel bilgileri nelerdir gibi konular için enpara.com, N kolay kredi, CepteTeb ve İng Bank hızlı kredileri bulunuyor.

Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 sorusu için Aktifbank’ın sunduğu N Kolay Kredi paketi bulunuyor. Fibabanka’nın yaz kredisi ve ihtiyaç kredisi paketlerinde, gelir belgesi şartı olmadan, kefil şartı olmadan kolay kredi veriliyor.

Orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar arasında ise pek çok bankanın anında kredi uygulaması bulunuyor. Ziraat Bankası, Akbank, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Şekerbank, İng, Qnb, Denizbank ve Garanti Bankası gibi bankalar, orta riskli grubuna gelir belgesi ile az riskli gruba kolay kredi veriyor.

En kolay kredi veren banka hangisi sorusunda tüm bankalar anında ihtiyaç kredisi programı sunuyor. Fakat prosedürleri ve belgeleri bulunuyor. Kredi notu nasıl yükseltilir konusunda düzenli ödeme alışkanlıkları edinerek, kredi kartı kullanımına devam eden ve borçlarını ödeyen kişiler, puanlarını düzeltebilirler.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

800 puana kredi veren bankalar, genellikle belgesiz ve kefil şartı olmadan kullanım sağlıyor. Fakat bankaların kullandığı ortak bilgi ağı ve veri sistemi sayesinde gelir belgeleri ve düzenli kredi kartı ödeme bilgilerine erişim sağlanmaktadır.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri konusunda Burgan Bank, Aktif Bank ve Fiba Banka seçenekleri bulunuyor. SGK aktif gelir bilgileri bulunan ve ödeme performansı bulunan kişilere evraksız ve kefilsiz şekilde ihtiyaç kredisi veriliyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yaz kampanyalarında 1000 TL ile 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 48 aya varan vade seçenekleriyle veriyor. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar içinse, tüm bankaların en uygun faiz oranları değerlendirilerek seçim yapılabilir.

800 Puana Kredi Veren Bankalar

Hangi banka kaç puanla kredi veriyor, puansız kredi veren banka var mı? Gibi konular için KKB puanlama sistemi ve bankaların kredi kullanım gereklilikleri baz alınıyor.

Kredi notuna bakmayan bankalar arasında enpara.com ve En Kolay Kredi seçenekleri bulunuyor. İng Bank, e-kolay kredi kampanyası ile belgesiz kredi sunuyor. Ayrıca Odeabank hızlı kredileriyle, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 listesinde yer alıyor.

800 puan, orta riskli grupta yer aldığı için riskli sınıfında değerlendirilmemekte ve çeşitli teminatlar ile kredi kullanımı sağlanmaktadır. En kolay kredi veren banka hangisi sorusu için tüm bankaların sms başvuru ve internet başvuru sisteminden bahsedilebilir.

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kredi puanı çok düşük olanlara ve yasal takipte olanlara kredi veren bankalar arasında, Aktifbank sunuluyor. Fakat bu tür kredilerin kullanılması için kefil bulundurulması gerekiyor. Ya da çeşitli teminatlar sunularak, sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapılabilir.

Kredi puanlama sistemi nedeniyle kredi kartı alamayan kişiler de Aktif Bank sisteminden sicilim bozuk kredi almak istiyorum talebinde bulunarak, sms bankacılığı veya telefona başvuru yapabilirler. Aktifbank teminat dahilinde veya kefil ile 100.000 TL’ye kadar kredi sunuyor. Anında kredide ise 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor.

Aktif bank sicili bozuk olana kredi başvurusu için bankanın resmi web sayfasında sunulan krediler bölümünden ihtiyaç kredisi seçilerek, anında başvuru yapılabilir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri sorusunda 4 farklı seçenek sunuluyor. Gelir belgesi ve T.C kimlik numarası ile başvuru yapılabilir. Faiz tutarları için kredi hesaplama araçları kullanılarak, kredi miktarı ve vade seçeneği girilerek işlem yapılabilir.

Kredi notu 0 olana kredi veren bankalar için sadece Aktifbank bulunuyor. Bu bankada çeşitli prosedürler dahilinde ve ödeme performanslarına göre kredi kullanımı sağlıyor. Kredi notuna bakmayan bankalar genellikle kefil ve belge teminleri ya da teminatlı olarak kredi kullanımına olanak sunuyor.

Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar, 1100 ile 1500 puan arasında olan ve sarı renk ile temsil edilen kişilere kredi veriyor. Genellikle hızlı ve kolay kredi verilen gruptur.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 kredi kullanım oranları nelerdir konusunda, 48 aya varan taksitlendirme seçenekleri ile 15 bin TL ile 30 bin TL arasında ihtiyaç kredisi sunuluyor.

800 puana kredi veren bankalar arasında kefilsiz ve evraksız kredi seçenekleri bulunuyor. Finansbank, İng bank, Garanti ve Teb bankası gibi bankalarda hızlı ihtiyaç kredileri bulunuyor.

Kredi çıkmayanlara kredi veren bankalar, kredi kartı alamayanlara kredi veren bankalar arasında Fibabanka ve N Kolay Kredi’siyle Aktif Bank bulunuyor. Kredi notuna bakmayan bankalar uygulaması ile SMS, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı sistemleri kullanılarak, başvuru yapılabilir. 12 aydan 48 aya kadar maksimum 100 bin TL’ye kadar çeşitli kredi opsiyonları bulunuyor.

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi

Kolay kredi veren bankalar 2018 kampanyalarında Yaz Kredisi olarak, anında ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Finansbank, İng ve Odeabank hızlı kredi olanağı sunuyor.

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında Teb Bankası CepteTeb uygulaması, Aktif Bank N Koay Kredi, İng Bank E-Kolay kredi ve enpara.com seçenekleri bulunuyor. Bahsedilen bankalar, kredi veren bankalar kefilsiz kredi seçeneği sunuyor. Sadece İng Bank belge talep edebilmekte, diğerleri ise belgeye gerek olmadan kredi vermektedir.

En kolay kredi kartı veren bankalar içinse, kredi puanları önem taşımaktadır. Genellikle tüm bankalar hızlı ve kolay şekilde kredi kartı sunmaktadır. KKB puanı değerlendirmelerine göre internet şubesinden, mobil platformdan veya sms ile başvuru yapılarak tüm bankalardan kredi kartı alınabilir. Yalnız risksiz veya iyi olarak puanlama sunan kişilere kredi kartı verilir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar yine puanlama sistemine göre değerlendirme yapmaktadır. Ödeme performansı yüksek olan ve kredi borcu bulunmayan kişilere, belgesiz, kefilsiz veya teminatsız anında kolay kredi olanağı sunulmaktadır. İstediğiniz kredi kartı için bankanın web sayfasından ‘’kredi kartı başvurusu’’ sekmesine tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir