KOSGEB Kredi Veren Bankalar

202
Bu makeleyi Ortalama 6 dakikada okuyabilirsiniz.

KOSGEB’in Türkiye’de işletme sahipleri için tanıdığı imkanlar, anlaşma yapılan bankalar sayesinde yayınlanmaya devam ediliyor. Öze olarak belirlenen olanaklardan yararlanmak için KOSGEB başvurularınızı 2018 yılında anlaşması bulunan 9 banka üzerinden yapabilirsiniz. Belirlenen tüm bankaların kendilerine uygun işlem süreçleri, talep ettikleri belgeler ve kendi kredi tutarlarını değerlendirmelerini sağlayan işlem yapıları bulunuyor.

KOBİ’lerin desteklenmesi amacıyla devlet tarafından çıkarılan tüm kararlar, anlaşma bulunan bankalar aracılığıyla işletme sahipleri tarafından kullanılır.

KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2018

KOSGEB tarafından binlerce işletme sahibine faizsiz kredi 2018 yılı içerisinde verilmiştir. Yıl boyunca KOBİ desteğinin sürmesini sağlayan dokuz farklı banka bulunuyor. KOSGEB kredi faiz desteği 2018 yılı boyunca Akbank, Ziraat Bankası, Halk Bankası gibi kuruluşlar tarafından yayınlanmıştır.

Bugüne kadar elde edilen olanaklardan yararlanılması ve tüm işletme sahiplerinin sıfır faizli kredi 2018 yılı boyunca çalışmalarını destekle gerçekleştirmesi sağlanır. Sadece kredinin işletme başına düşen ortalaması dahi, KOSGEB kredi 2018 boyunca ilgi görmesini sağlamıştır. Akbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi dağıtımı yapılıyor.

Finansbank KOSGEB Destekli Kredi

QNB Finansbank 120 ay vadeli ticari kredi sayesinde özellikle işletme sahiplerinin 10 yıla kadar işletmelerini düşük faiz oranlarıyla yönetmesi sağlanıyor. İhtiyaç duyulan kredi tutarının tamamına ulaşılması ve ödemelerin uzun vadelere yayılabiliyor olması, Finansbank KOBİ kredisi için olan ilgiyi artırıyor. Müşterilerin yeni kampanya yapılarını değerlendirmeleri için %0 faizli kredi türleri oluşturularak tamamen hibe olarak tanımlanan fırsatlar sunulmuştur.

Türkiye’de KOBİ kredileri için belirlediği yeni seçeneklerle birlikte dikkat çekmeye devam eden Finansbank’ın KOSGEB destekli Finansbank KOBİ SMS kredi seçeneği bulunuyor. Nakdi krediler, gayrinakdi krediler, ihtiyaca özel krediler ve tarım kredileri şeklinde belirlenen dört farklı türde KOBİ kredisi için QNB Finansbank şubelerine başvurabilirsiniz. Finansbank ticari kredi hesaplama işlemleri için QNB Finansbank mobil uygulamasını, web sitesini kendi kredi başvurunuza uygun bir şekilde değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

KOSGEB Kredileri Şartları

KOSGEB güvencesiyle yapılacak olan kredi başvuruları için KOSGEB başvuru şartları tarım, küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri için geçerli olacak şekilde belirlenmiştir. Tüm hesap sahiplerinin işletmelerinde ihtiyaç duydukları nakit tutarını elde edebilmeleri için sıfır faizli krediyi KOSGEB destekleri için yapılan açıklamaları inceleyebilirsiniz. Bugüne kadar birbirinden farklı iş kollarında çalışanlar tarafından KOSGEB kredi alanların yorumları doğrultusunda kendi işletmenize en uygun olan kredi tutarına başvurabilirsiniz. Kredilerin temin edilmesiyle ilgili olarak belirlenen şartlar arasında KOSGEB kayıt ve üyelik işlemlerinin yapılmış olması da bulunuyor. Kayıtlı olan tüm işletme sahiplerinin hızlı bir şekilde kredi için başvurması mümkün oluyor.

KOSGEB Kredileri Şartları

Türkiye’de KOSGEB kredi 2018 yılı boyunca tarımdan küçük esnaflara kadar tüm alanlarda kullanılmıştır. Bankalar tarafından gerekli olduğu belirtilen evrakların yanınızda bulunması, başvuru süreci için gereken işlemleri yapmanızı sağlayacaktır. Kosgeb ne zaman kredi verecek 2018 yılı içinde en çok sorulan sorulardan bir tanesi olduğu için, kurum tarafından açıklamalar yapılmıştır.

İşletmelere yapılacak olan destekler için gereken evraklar arasında, özellikle kredi şartlarının özel izin ve belgeler, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza beyannamesi gibi evrakları bulunuyor. Kosgeb kredi başvurusu 2018 yılına özel olarak nüfus cüzdanı fotokopisi, oda kayıt belgesi, ticaret sicil belgesi gibi evrakların da eksiksiz bir şekilde yanınızda olmasıyla yapılabiliyor. Başvurularla ilgili olarak KOSGEB faizsiz kredi için bankalar tarafından müşterilerine ekstra evraklar talep edildiği taktirde bilgi verilecektir.

KOSGEB Banka Kredisi 2018

Kurum tarafından tüm banka faaliyetlerinin hibe türünde gerçekleşmesi için KOSGEB 2018 hibe avantajları 50 bin TL tutarında değerlendirilebiliyor. 9 banka bünyesinde krediyle ilgili her türlü faaliyet hakkında bilgiye ulaşabilir, müşteri hizmetleriyle görüşerek detayları öğrenebilirsiniz. KOSGEB faizsiz kredi 2018 yılında özellikle bankalar tarafından müşterilerin başvuruları inceleniyor. Hem kurumun mağduriyet yaşamaması hem de kurulacak olan iş yeri için gerekli olan kredi tutarının elde edilmesi için KOSGEB 2018 destek rakamlarını 50 bin Türk Lirası olarak belirlemiştir.

KOSGEB’e kaydı bulunan işletme sahiplerinin yapacakları başvurularla birlikte hızlı bir şekilde başvuru sonuçları alınacak ve kredi için başvuran işletmeler arasında yer alacaksınız. KOSGEB ne zaman kredi verecek 2018 ile ilgili olarak 9 banka da müşterilerinin başvuracakları dönemlere göre ödeme yapma süresi belirlemiştir. Türkiye’de işletme sahiplerinin yapacakları başvurular için işletmenin kayıtlı, yasal ve banka tarafından sorun yaşanmayacak bir kurum olarak tanımlanması gereklidir.

KOSGEB Kredi 2018

KOSGEB faizsiz kredi 2018 yılında yeni avantajlarıyla birliket toplamda 50 bin Türk Lirası’na kadar temin edilebiliyor. Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Vakıfbank başta olmak üzere toplamda 9 bankaya on binlerce işletme sahibinin başvurması sağlanmıştır. Yapılacak olan başvurulara uygun şekilde Kosgeb kredi 2018 yılında 120 aya kadar geri ödeme planıyla temin edilebiliyor.

Devlet destekli ve sıfır faizli kampanyalardan yararlanmak isteyen işletme sahipleri için KOSGEB kredi şartları işletmesi bulunan veya kuracak şahıslara göre belirlenmiştir. Başvurularınızı yaparken hesabınız bulunan bankayı seçebileceğiniz gibi, 9 banka arasında yer alan diğerlerine de yönelebilirsiniz. KOSGEB ne zaman kredi verecek 2018 yılına göre ilk 12 ay yani 1 yıl boyunca ödeme yapma zorunluluğu bulunmadan krediyi değerlendirebiliyorsunuz.

KOSGEB Yeni Kredi Verecek Mi?

Bir önceki yıl 400 binin üzerinde başvuru olan KOSGEB kredilerinde KOSGEB faizsiz kredi 2018 döneminde de yoğunluğun fazla olacağı öne sürülüyor. Esnafa faizsiz kredi ne zaman verilecek? Esnafların işletmelerini büyütebilmeleri amacıyla alacakları desteğe göre direkt olarak yeni yılda da çok büyük bir onay oranıyla kredi verilmesi öngörülüyor.

Esnafların KOSGEB sıfır faizli kredi 2018 avantajlarından yararlanması için ön onay almaları gereklidir. Esnafların kredi notlarına veya sicil durumlarına bağlı olarak başvurularının geri çevrilmiş olması halinde yeniden başvuru yapmaları mümkün oluyor. KOSGEB ne zaman kredi verecek 2018 yılı sonuna dek ödemeler gerçekleştirilecek ve tüm esnaflar için on binlerce kredi desteği sağlanacaktır.

KOSGEB Kredisi Ne Zaman Verecek 2018

KOSGEB desteğini almak isteyen on binlerce esnafın KOSGEB kredi şartları doğrultusunda başvuruda bulunması gerekiyor. Yıl sonuna dek tüm esnaflar için kredi tutarlarının dağıtılmasıyla ilgili işlemler, KOSGEB web sitesi desteği de dahil olacak şekilde gerçekleştiriliyor. İşletmesini sıfır faizli krediyle büyütmesi için ön onay alması gereken esnafların KOSGEB Gebze bölgesindeki kurumla iletişime geçmesi gerekir.

Kaydı bulunmayan işletmelerin de kayıt yaptırdıktan sonra 9 farklı bankaya başvuruda bulunması ve 50 bin Türk Lirası değerindeki krediyi temin etmesi mümkün oluyor. Kredinin yapısıyla ilgili olarak belirlenen toplam değere uygun şekilde KOSGEB Diyarbakır bankalarında başvurular kabul ediliyor.

Başvurularınızın kabul edilmesi tamamen kredi notunuza, sicilinizin temiz olmasına bağlıdır. Ön onay almanız ve kredi almayla ilgili gerekli başvuruları yapmanız halinde doğrudan banka incelemesi de yapılacaktır. Bir önceki yıl Müşteriler kendi hesaplarıyla ilgili inceleme sonucunda krediyi almaya uygun olmayan müşteriler arasında görülmeleri halinde yeniden başvurabiliyor. Güncel başvuruyla kredi notları tekrar değerlendiriliyor.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir