Kentsel Dönüşüme Kredi Veren Bankalar

175
Bu makeleyi Ortalama 6 dakikada okuyabilirsiniz.

Kentsel dönüşüm için belirlenen yeni planlamalarla birlikte pek çok kişi tarafından kredi başvurusunda bulunuluyor. Sadece şirketler değil, evini taşımak ve yeni bir eve geçmek isteyen bireyler tarafından da başvurular oldukça yoğun. Kentsel dönüşüm yaşanan bölgelerde bulunan bireylerin başvurularında düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle birlikte, esnek ödeme planları belirleniyor. Erken kapama imkanı sayesinde daha düşük bir ücretle kredinin geri kalan kısmını kapatmanız da sağlanır.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Ne Kadar Veriliyor?

Kentsel dönüşüm kredisi 2018 yılında çekmek isteyen bireylerin üç şartta uygun olması halinde kredi için gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirmesine izin veriliyor. Bölgenin kentsel dönüşüm için belirlenmiş olması ve 6306 sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkındaki kanuna uygun olması gerekir.

Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu ile alınacak kredi hakkında hesaplama yapmak mümkün oluyor. Bu süreçte Türkiye’nin dört bir yanında yapılan başvurularda kentsel dönüşüm kredisi hesaplama aracı en fazla 125 bin TL tutarıyla değerlendirilebilir. Kredi için yapılacak olan başvurularda özellikle Halkbank ve Ziraat Bankası gibi bankaların faiz oranları tamamen faiz desteğiyle belirlenir. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank web sitesi bünyesindeki kampanyayla da mümkün oluyor.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Hesaplama Halkbank

Bir dairesi olan bireyler için maksimum 125 bin TL, kentsel dönüşüm kredisi hesaplama aracı ile faiz oranları ve vadeleriyle değerlendirilebilir. Kentsel dönüşüm geçirecek çok sayıda dairesi olan bireyler için de her bir daire için 125 bin TL olacak şekilde, maksimum 625 bin TL kredi alma imkanı tanınıyor. Türkiye’de düşük faiz oranlarıyla kentsel dönüşüm kredisi 2018 yılında da başvurulabilen bir yapıya sahiptir.

Hak sahiplerinin kentsel dönüşümle karşılaşacak olan gayrimenkullerinin bulunması halinde krediyi maksimum 10 yıla kadar kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu 2018 yılı için belirleyebilirler.  İşyeri sahiplerinin işletmelerinin bulunduğu bölgelerdeki dönüşüm işlemlerinde ise Ziraat Bankası kentsel dönüşüm kredisi hesaplama şartlarına göre en fazla 7 yıllık kredi başvurusunda bulunulabilir.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Hesaplama Tablosu

Kentsel dönüşüm için belirlenen yeni imkanlarla birlikte ev sahipleri kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu 2018 yılında kendi kredi başvurusunda bulunabilirler. Herhangi bir mağduriyet yaşamadan başvuruda bulunabileceğiniz Halkbank, Vakıfbank gibi bankalar arasında farklı faiz oranları bulunuyor. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu Halkbank bünyesinde %1,22 faiz oranlarından yararlanmanızı sağlıyor. Türkiye’nin tüm şehirlerinde Halkbank ve Ziraat Bankası kentsel dönüşüm kredisi hesaplama işlemlerinin düşük fiyatlardan yapılması yapılanıyor. Türkiye’de müşterilerine düşük faizli kredi çekme imkanı tanıyan Halkbank bankasının web sitesinde kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank üzerinden yapılabiliyor.

Kentsel Dönüşüm Kredisi 2018

Krediyle ilgili düşük faiz oranlarından yararlanılması amacıyla kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu bankanın şartlarına göre değerlendirilebiliyor. 3 ay ile 120 ay arasında değişiklik gösteren banka vadeleri sayesinde kentsel dönüşüm hesaplama Halkbank sitesi bünyesinde yapılabiliyor. Kentsel dönüşüm kredisi ne kadar veriliyor? Kentsel dönüşüm için kredinin daire başına tutarı 125 bin Türk Lirası’nın üzerinde olmuyor. 5 veya üzerinde dairesi kentsel dönüşüm geçirmiş olan bireylerin en fazla 625 bin Türk Lirası için başvurması mümkün oluyor. Türkiye’de kentsel dönüşüm kredisi devlet desteği 2018 yılı için Halkbank’ta %1,22 faiz oranı belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Kentsel Dönüşüm Kredisi

Bugüne kadar kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank ve Vakıfbank gibi bankalarla farklı faiz oranlarıyla, müşterilere özel olarak yapılması sağlanmıştır. Türkiye’de müşterilerine düşük kampanya oranlarıyla hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası’nın özellikle kentsel dönüşüm devlet desteği 120 ay vadeyle değerlendirilebiliyor. Hesabınızla birlikte en fazla 5 daire için toplamda 625 bin Türk Lirası’na kadar veya daire başına 125 bin TL olacak şekilde başvurabilirsiniz.

Müşterilerine düşük faiz oranları sunan bankalar üzerinden kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu üzerinden %1,22 faiz oranıyla birlikte başvurular ve geri ödeme tutarı değerlendirilebiliyor. Kentsel Dönüşüm Kredisi Hesaplama Aracı kullanılarak, daire sayınıza ve daireleriniz için alacağınız kredinin taksit tutarlarına göre değer belirlenebiliyor. Ödemelerinizi planlarken ekstra ödemeler oluşmaması için taksitler, aylık gelirinize uygun şekilde oluşturuluyor. Daireler başına 125 bin Türk Lirası tutarında kredi alınabileceği gibi, iş yerlerinin kentsel dönüşümle yıkılması durumunda da 75 bin TL tutarında kentsel dönüşüm kredisinin elde edilmesi mümkün oluyor.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Alma Şartları

Konut ve iş yerleri için özel olarak belirlenen kredi olanakları, kentsel dönüşüm kredisi 2018 yılı için farklı oranlarda düzenlendi. Kentsel dönüşüm yaşanan bölgeler için hem evler hem de iş yerleri için özel olarak sürece uygun şekilde %1,22 oranında faiz oranlarından yararlanılması sağlanıyor. Kentsel dönüşüm kredisi ne kadar veriliyor? Kentsel dönüşümlerde evler için 125 bin Türk Lirası’na kadar kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredinin yapısı nedeniyle sadece 3 ay ile 120 ay arasında kentsel dönüşüm kredisi için başvurulması mümkün oluyor. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank bünyesinde %1,22 faiz oranlarıyla gerçekleştiriliyor. başvurulacak olan banka bünyesinde hesabınızın bulunması gerekmiyor. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu bankanın bu alanda hizmet verdiği mobil uygulama veya web sitesi üzerinden öğrenilebiliyor.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Veren Bankalar 2018

Türkiye’de kentsel dönüşüm kredisi hesaplama işlemlerinin bu alanda özel olarak kredi veren bankalar aracılığıyla yapılması sağlanıyor. Gerekli olan kredi tutarının yeni bir eve taşınmak, inşa işlemlerini gerçekleştirmek veya riskli yapılarda 1 yıl bulunmuş olmak gereklidir. Bu durumlar olduğu taktirde kentsel dönüşüm kredisi 2018 yılında özel olarak bankaların projeleri üzerinden başvuruda bulunulması mümkün oluyor. Hesap sahiplerinin bankaya yapacağı başvurularda ekstra ödemeler yapması talep edilmiyor.

Kentsel dönüşüm kredisi ne kadar veriliyor? Banka tarafından belirlenen %1,22 faiz oranıyla en fazla 120 aya kadar vadeli kredi çekimi için başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle Halkbank’ın belirlediği faiz oranları, müşterilerin en çok ilgi gösterdiği ve en düşük olan orandır. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank web sitesinde müşteri oranı %0,89 ve devlet destek oranı %0,33 olacak şekilde belirlenir. Yapılacak olan başvurulara göre toplam faiz oranı Halkbank tarafından hesap sahiplerinin kullanımına toplamda %1,22 faiz oranlarıyla kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu ile sunulur.

Kentsel Dönüşüm Kredisi Hesaplama Tablosu 2018

Kentsel dönüşüm geçirecek olan bölgelere özel olarak kentsel dönüşüm kredisi hesaplama tablosu 2018 yılında bankaların web sitelerinin bünyesinde bulunuyor. Mobil cihazlardan veya tarayıcıdan yapacağınız girişle birlikte güncel tablo değerlerine göre kredi için hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama aracı 2018 yılının kredi türleri için faiz oranlarının %1,22 olmasını sağlıyor.

3 ay ila 120 ay arasında vade seçenekleri üzerinden seçim yapılması ve kredi türünün bu özelliğe bağlı olarak kullanılması mümkün oluyor. Ziraat Bankası kentsel dönüşüm kredisi hesaplama işlemlerinin Türkiye’nin tüm şehirleri için farklı bankalardan %1,22 dışındaki oranlardan da temin edilmesi sağlanıyor. İnşa edilecek olan gayrimenkulde A sınıfı verimlilik, B sınıfı verimlilik ve standart yapıya bağlı olarak Kentsel dönüşüm kredisi hesaplama Halkbank şartları ve avantajları değişiyor.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[1 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 5]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir