Kadınların Erkeklerde Sevdiği Giysi Türleri

66
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Sadece kadınlar ile erkeklerin değil, herkesin kişisel beğenileri, giyim tarzları farklı tabi ki. Diğer yandan, çoğumuzu ortak bir payda da buluşturan tarz ve kıyafetlerde bulunmuyor değil. Örneğin erkeklerin giymeyi, kadınların ise erkeklerin üzerinde görmeyi en fazla sevdiği giysiler gibi.

Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Giysiler Nelerdir?

Denim Ceket

Aynı deri motosiklet ceketi gibi denim ceket de zamansız klasikler arasında bulunuyor. Artık her yerde çok fazla görmesek bile, hala beyaz tişört ve jean kombinine aynıra chino pantolon ve kareli gömlekler ile çok fazla yakışıyor.

Takım Elbise

Zaman değişiyor olsa bile kural her zaman aynı; iyi giyime sahip bir erkek her zaman kazanır. Kazancı arttırmanın en kolayı yolu ise üste tam oturan, jilet gibi bir takım elbiseden geçmekte. Resmi ortamlarda aynı derecede şık bir gömlek, daha rahat ortamlarda ise polo yaka ya da bisiklet yaka tişört ile tamamlanabilmesi de cabası.

Bisiklet Yaka Triko

Özellikle çizgili ve lacivert olanlar. Çoğunluk tarafından seviliyor olmasının sebebi büyük bir ihtimalle cesur olan denizcileri çağrıştırmaları. Trençkot ile tamamlandıkları zaman yaratmış oldukları etkiyi de yine bu çağrışıma bağlayabilmemiz mümkün.

Blazer Ceket

Takım elbise ceketin günlük yaşantıya uyum sağlamış hali, görünüme anında klas bir görünüm katabilme konusunda rakibi yok. Üste tam oturması ve doğru pantolon ile kombin yapılması şartı ile.

Koyu Yıkama Jean

Indigo mavisi, gece mavisi, lacivert gibi koyu tonlar ve düz paça kesimler erkeklere en fazla yakışanlar arasında bulunuyor. En azından birçok kadın bu şekilde düşünmekte. İyi bir marka için yatırım yaptığınız zaman aldığınız jean’ı uzun seneler boyunca giyebilir, ayrıca vintage mertebesine yükselterek daha çekici gözükebilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir