İstanbul Kefilsiz Senetsiz Motor

310
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

İstanbul kefilsiz senetsiz motor satın almak isteyenler bazı mağazaların fırsatlarından yararlanabilirler.

İstanbul’da kefilsiz senetsiz motor için www.pesinatsizaraba.net sitesi size yardımcı oluyor. Motor satın alımlarında kefil istemiyorsanız senetsiz ve kartsız olarak uzun süreli taksit yapan firmaları tercih etmeniz mümkündür.

Sitenin bir avantajı da kefilsiz senetsiz motor alımında peşinat da talep etmemesidir. Birçok kişi için oldukça istenen şartları sunan sitede ikinci el motor satın almak da mümkün! Özellikle sitedeki birçok motor modelinde 24 ay taksit fırsatı bulunmaktadır.

Kefilsiz senetsiz motor İstanbul için sitedeki modelleri inceleyebilirsiniz. Bazı modellerde ise kredi kartı kullanabilir ve 9 taksit avantajından yararlanırken peşinat vermekten kurtulabilirsiniz. Bu kampanyada motoru aldıktan sonra taksitlerini 1 ay erteleyebiliyorsunuz.

Bu sitede özellikle yaz aylarında motor kullanıcıları için daha uygun avantajlar yer almaktadır.

Evkur Kefilsiz Motor

Evkur kefilsiz kredi kartsız motor alışverişi yapmak isteyenler için en bilindik markalardan biridir. Evkur sistemi ile motor alışverişi yapmak istiyorsanız herhangi bir kefil ya da teminat göstermek zorunda değilsiniz. Evkur senetle motor almak istiyorum diyenler için fiyat olarak olmasa da kredi kartı ve kefil zorunluluğu açısından avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Evkur’dan motor satın almak için başvurduğunuzda kredi notunuz önceki ödemeleriniz araştırılıyor. Ödeme zorluğu çekmeyecek olduğunuza karar verirlerse istediğiniz kadar vade ile motoru satın almanız mümkündür.

Kredi kartı kefil koşulsuz motor için ödemeniz gereken fiyat ise normal piyasa koşullarının üstünde olacaktır. Birçok model satın almanız mümkün; seçenekler oldukça geniş! Adres teyidi için Evkur yetkilileri evinize gelip sizinle görüşecektir. Bu işlemler için Evkur resmi web sitesinden öncelikle üyeliğinizi yaptırmanız gerekiyor.

Balcı Motosiklet Alışveriş Merkezi

İstanbul kefilsiz senetsiz motor satın almak isteyenlerin tercih ettiği merkezlerden biri de Balcı AVM’dir. Balcı Motosiklet Alışveriş Merkezi’nde sahibinden satılık motor modellerini inceleyebilir, istediğiniz ödeme koşulları ile satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Çok çeşitli motor modelleri kefilsiz olarak satın alınabilmektedir. Kefilsiz satışlarda genellikle vade sayısı daha uzun tutulmaktadır. Balcı Motor ikinci el motor satışlarında 48 aya kadar uzayan vade imkanı sunmaktadır. Kefilsiz senetsiz motor satın al işlemi için Balcı Motor seçenekleri size kolaylık sağlar.

Balcı AVM’de bu şekilde kampanyalı ve fırsat sunacak şekilde satılan motorların tanıtımlarına Facebook sayfalarında da yer verilmektedir.

ÖzŞanal

Tüm motorlu araçlar için Özşanal Mağazası kredi kartı olmadan taksit yapma imkanı vermektedir. Kredi kartı kullanmak istemeyen ya da kullanma imkanı olmayan kişiler bu şekilde motor satın alabilirler.

Özşanal’dan kefilsiz motor satın al için Evkur’a benzer bir sistem işlemektedir. ÖzŞanal mağazalarının kayıt sistemine üye olduktan sonra yetkililer sizin kredi geçmişiniz ile ilgili olarak araştırma yapıyorlar. Evkur’da istediğiniz kadar taksit avantajı varken Özşanal 24 ay vade ile motor satmaktadır. Kredi kartı kullanmadan alışveriş yapılması nedeniyle kredi kartı limitleri etkilenmez ve ödemelerle ilgili sorun yaşandığında kredi notu düşmez.

İstanbul’da uygun koşullarla ve çoğu kez kefilsiz ve kartsız motor satın almak istiyorsanız Çınar Motor da bu anlamda müşterilerine uygun olanaklar sunmaktadır. Çınar Motor’da sahibinden satılık olan motor modellerini bulabilirsiniz. Bazılarında kefilsiz ve senetsiz satın alma imkanı vardır. Senetle motor satan yerlerde vade sayısı uzadıkça ve kredi kartı kullanılmadığından fiyat biraz yükselebilmektedir. Kredi kartsız motor İstanbul için saydığımız mağazalar dışında da güvenilir yerler bulmanız mümkündür. Teminat gösterme zorunluluğu bulunmayan, uzun vadeli motor alımları için İstanbul uygun koşulları sağlamaktadır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir