İlişkiye Renk Katacak 5 Farklı Seks Pozisyonu

138
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Birçok ilişki ve evlilik sadece seks nedeni ile bitebiliyor. Seks hayatınızı renklendirecek ve partneriniz ile aranızda bulunan bağı güçlendirecek beş seks pazisyonunu derledik…

Partneriniz ile aranızda bulunan bağı kuvvetlendirmek mi istiyorsunuz? Partnerinizi daha fazla mı hissetmek istiyorsunuz? İnan ki sadece siz değil herkes bunu istiyor.

Bunun ile ilgili herkesin bildiği bir gerçek var ki seks yaşantızın yoğunluğu ilişkinizin sağlam oluşuna ve aranızdaki bağın güçlü olması ile mümkün oluyor. Seks sırasında partnerinizi ne kadar fazla hissederseniz eğer ilişkinizde o kadar güçlü olacaktır.

Seks esnasında partnerinizi daha fazla hissetmenizi ve aranızdaki bağı güçlendirmenizi sağlamak adına seks pozisyonlarından yararlanabilirsiniz. Seks yaşantınızı renklendirerek aranızda bulunan bağı kuvvetlendireceğine inanmış olduğumuz bu beş seks poziyonunu mutlaka denemeniz gerekmekte.

Misyoner Pozisyonu

Tabi ki listemizin ilk sırasında tarihin ilk seks poziyonlarından biri olan misyoner pozisyonu yer alıyor. Basit seks pozisyonları arasında bulunuyor diye misyoner pozisyonun sıkıcı bir pozisyon olduğunu düşünmeyin.

Partnerler arasında bulunan bağları kuvvetlendirme konusunda son derece başarılı olan misyoner pozisyonu, partnerizi en yoğun biçimde hissetmenizi sağlayacak pozisyonlar arasında yer almaktadır.

Hem sizin partnerizi, hem de partnerinizin sizi en iyi şekilde hissetmesini sağlayın misyoner pozisyonunda birbirinizi dokunuşlarını, bakışlarını, kokusu ve sesini en yoğun biçimde hissedebilirsiniz.

Misyoner pozisyonunu eğer daha önce denediyseniz bir de şu şekilde deneyin; partnerinizin kulağına eğilerek seksi cümleler ya da ne kadar onu sevdiğinizi fısıldayın, birbirinizin nefesini hissederken gözlerinin içerisine bakın.

Doggy Pozisyonu

Biraz şaşırmış olabilirsiniz. Hatta “Arkası bana dönükken aramızda bulunan bağ nasıl güçlenecek?” diye de soruyor olabilirsiniz. Doggy pozisyonun sırrı beraber orgazm olmakta gizlidir. Vücudunuzun daha fazla adrenalin pompalamış olduğu anda partneriniz ile beraber orgazm olmaya çalışın. Başarırsanız eğer ikiniz içinde unutulmaz bir tecrübe olacaktır.

Duşta Seks

Birden fazla çiftin duş esnasında seks yapmayı sevdiği biliyor musunuz? Peki ama duşta seks yapmanın bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni nedir? Aslına bakarsanız eğer duşta seks yapmayı cazip kulan birden fazla şey var. Mesela duşta seks yaparken işi ağırdan alıp tadını çıkara çıkara daha zevkli bir seks yapabilirsiniz.

Sıcak su, rahatlatıcı etki yaratan su sesi, buhar ve hoş kokular eşliğinde kendinizi başka bir boyut içerisinde seks yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca suyun kayganlaştırıcı etkisinden de fazlası ile yararlanacaksınız.

Duş altında sırtınız okşarcasına akan ılık su ile birlikte partnerinizi uyarabilirsiniz. Baştan çıkarıcı şeyler yapmak sizin hayal gücünüze kalmış.

Kaşık Poziyonu

Birbirinize sarılmış durumda seks yaparak vücudunuzun sizi birbirinize bağlayacak olan oksitosin ve PEA hormonlarını salgılamasını sağlayabilirsiniz. Kaşık pozisyonunda seks yaparken partnerinizin kulağına fısıldayacağınız fazla sayıda romantik ve seksi cümlelerinizin olması zevki arttıracağından şimdiden bol bol güzel sözler hazırlamaya başlayın.

Seated Lotus

Partnerlerin yüzleri birbirlerine dönük olarak yapılan bu pozisyonu, bağlılık bakımından daha seksi ve misyoner pozisyonun bir üst seviyesi olarak düşünebilirsiniz.

Bağdaş kurabileceğiniz her alanda bu pozisyon ile ilişkiye girebilirsiniz. Kötü bir sonuç ile sonuçlanmaması için yatakta ya da yerde yapmanız en sağlıklısı olacaktır. Bu pozisyon ile farklı hissetmek ile kalmayıp birebir yaşayacaksınız.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir