İlişkide İyi Erkek Kaybeder Mi

69
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Bir kadının arkasından koşarken sonucu erken görenlerdenseniz belki de fazlasıyla iyi erkek olduğunuzdan dolayı olabilir. Son dönemlerde yapılan araştırmalar bunu kanıtlamış oldu.

Bir kadının peşinden koşuyorsanız eğer ve kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle iyi erkek olmamalısınız.

Kadınlar üzerinde yapılan sonra araştırmalara göre flörtleşmenin ilk aşamalarında iyi niyete sahip erkek olmanın çok fazla beğenilmediği ortaya çıkartılmış oldu.

Bu araştırmalardan önce bilim insanları ikiye ayrılmış olsa bile son dönemlerde bu konuya verilen önem sonucunda ortaya konulan kadınların iyi adam benzetmesini kullanmış oldukları erkekler kesinlikle çekici gelmiyor ve hatta ilk başta çekici gelen bir erkek, iyi adam benzetmesini aldıktan sonra o çekiciliğini kaybediyor.

Fakat elde edilmesi zor, ilgisiz, argo ve ters bir tabir ile piç erkek olarak adlandırmış olduğumuz kesim ise kadınların dikkatini ve ilgisini üstüne toplamayı başarıyor. Zaten kaçan kovalanır denen ve gerçekliğinden herkesin emin olduğu bir söz varken bu araştırmanın sonucu daha önceden de biliniyordu.

Artık bilimsel olarak da kanıtlanmış bir durumda. Rochester Üniversitesi tarafından yapılan bu araştırmalarda, iyi adamın pozitif ve sevimli davranışlarının kadınlar üzerinde ters bir etki yarattığı ve onu arkadaş olarak görmelerine neden olduğu sonucu ortaya çıkartılmış oldu.

Ayrıca yapılan araştırmalara göre dikkat çeken bir konu ise aşırı ilginin de yine kadınlar cinsel istekliliğini kaçırdığını ve arada bulunan çekimi öldürmüş olduğuna işaret etti.

Eğlence dolu bir yaşamı olan ve kadınları hor gören, piç adam ise özellikle cebinde de parası var ise bir hayli ilgi çekmiş olduğu da çıkan diğer sonuçlar arasında bulunmakta.

Yapılan bilimsel araştırmanın sonucunda aşkta iyi erkek kaybeder piç erkek kazanır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir