Gölcük Tersanesi İşçi Alımı 2018

2361
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Gölcük Tersanesi işçi alımı 2018 ilanları, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı aracılığı ile yapılıyor. İstanbul Pendik ve Kocaeli Gölcük tersanelerine, çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere işçi alımları yapılmaktadır. Kurumların web sayfalarından online başvurular ya da kuruma direkt başvurular ile katılım sağlanabilir.

Gölcük tersanesi işçi alımı 2018 başvurusu için lise veya dengi okul mezunları ile KPSS’ye girmiş kişiler başvuru yapabilirler. Açılan kadrolara ve aranan nitelikler, ilan detaylarında verilmektedir.

Gölcük Tersanesi İşçi Alımı 2018 Başvuru

Gölcük tersanesi komutanlığı işçi alımı başvurusu, Mart ayı ve Mayıs aylarında yapılan 400’e yakın personel alımının ardından da devam ediyor. Çeşitli dönemlerde istihdam sağlanan personeller için, branşlarına göre nitelik belirtilmektedir. Mart ayında Gölcük Tersanesi için 16 personel alımı yapıldı. Mayıs 2018 tarihinde ise 168 personel ataması ile Gölcük Tersane Komutanlığı’na farklı branşlarda işçi alımları yapıldı.

Önümüzdeki dönemlerde de yeni personel alımları ve memur alımları yapılacak olan Deniz Kuvvetleri’ne bağlı birimler için iş ilanları komutanlığın internet sayfasından takip edilebilir. İşkur ilanlarında da belirtilen kurum personel alımları, engelli personel ve proses işçi alımları; Gölcük tersane komutanlığı işçi alımı 2018 başvuru şartlarına ve belirtilen niteliklere uygunluk dahilinde yapılmaktadır.

İşkur Gölcük Tersane İşçi Alımı 2018

Kocaeli Gölcük donanma işçi alımı 2018 ilanlarında, alınacak personel sayısı her kategoriye göre belirlenmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve KPSS’ye girmiş, hapis cezası almamış kişiler başvuru yapabilirler. Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü başvuruları ya da www.iskur.gov.tr web adresi üzerinden, form doldurularak başvuru yapılabilir.

Proses işçiler için tersane işçi alımı 2018 yılında belirlenen branşlar ve personel sayısına göre yapılmaktadır. Engelli personel alımları da açılacak kadrolara göre 2019 yılı personel alımlarına göre belirlenmektedir. İş ilanlarını D.K.K web sayfasından takip ederek inceleyebilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

Gölcük Tersanesi İşçi Alımı 2018 Başvurusu

Gölcük tersanesi komutanlığı işçi alımı başvurusu yapmak için aranan niteliklere uygunluk önemlidir. Başvuru şartlarını yerine getiren kişiler, online başvuru formunu doldurarak müracat edebilirler.

Gölcük tersane komutanlığı işçi alımı 2018 başvuru sonuçları www.msb.gov.tr adresinden veya Deniz Kuvvetleri Komutanlığı internet sayfası duyurular sekmesinden öğrenilebilir. İşe alınan personeller İstanbul Tersanesi ve Gölcük Tersanesi, personel ihtiyacına göre işe alınacaklardır.

Pendik tersane işçi alımı 2018 yılında, işçi ihtiyacına göre devam etmektedir. Belirli tarihlerde yapılan işe alımlar, kurumların duyuruları ve İşkur personel alımı ilanlarınca sunulmaktadır. Tersane Komutanlığı işçi alımları şehirlere göre Deniz Kuvvetleri’ne bağlı olarak yapılmaktadır. KPSS ilk şartlar arasında bulunuyor.

Gölcük Donanma İşçi Alımı 2018

Gölcük tersanesi komutanlığı işçi alımı başvurusu 390 işçi alımı ilanından yapılabilir. 8 Mayıs 2018 tarihinde yapılan iş ilanında tersanede farklı görevlerde çalıştırılması için 390 adet işçi alınacağı belirtildi. Gölcük Donanma Komutanlığı’nca yapılan işçi alımı ilanlarında, boyacı, boya imalata, çarkçı, teknisyen, elektronik teknisyen, meydancı, bobinajcı, armador, ambarcı, dökümcü, elektrik teknisyeni, gemi adamları, kazancı, kaynakçı ve kaptan olarak farklı sayılarda istihdam sağlanacak.

Gölcük tersane komutanlığı işçi maaşları, atanan görevlere göre belirlenmektedir. Kaptan maaşları, sıhhi tesisatçı maaşları, maden kaplama veya modelci maaşları, 2018 maaş bordrolarına göre belirlenmektedir. 2018 yılında tersaneye alınacak olan işçi pozisyonları arasında; marangoz, optikçi, yelkenci, tornacı, torpido konvancısı branşlarında da işçi alınacaktır.

Gölcük Tersanesi işçi alımı 2018 yeni başvuruları, yapılacak olan personel alımı iş ilanlarından sonra online olarak yapılabilir. Lise mezunları ve KPSS sınavına girmiş olanlar, belirlenen branşlara ve niteliklere göre başvuru yapabilirler.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[1 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 1]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir