Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

113
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Flexi card kredi kartı müşterilerin kendi belirledikleri özelliklere sahip olan bir karttır. Kartın şekli, yararlanılacak kampanyalar Flexi card kredi kartına başvur işleminin yapılmasıyla mümkün olmakta. Bunun için bankanın internet bankacılığı, mobil bankacılığı ve telefon bankacılığı kullanılabilir. En yakın şubeye giderek de kredi kartı başvurusu yapılmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Aidatı

Flexi kredi kartı aidatı ne kadar diye merak eden kart sahibi olmak isteyen müşteriler için 12 aylık alınacak bedel 149,00 TL’dir. Flexi kredi kartı yıllık ücreti otomatik olarak kredi kartına yansıtılmaktadır. Kart başvurusu sırasında bu ücretlendirmeyle ilgili tüm detaylı bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Borç Sorgulama

Flexi card kredi kartı borcunu öğrenme işlemlerin oldukça hızlı şekilde yapılmaktadır. Kart sahibi olan müşteriler borçlarını takip edebilmek adına birden fazla yönteme başvurabilirler. Bunlardan ilki internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı kullanıcısı olunması halinde bankanın web sayfası üzerinden kredi kartı borç sorgulama yapılabilir. Bir diğer yöntem telefon bankacılığıdır. Sesli yanıt sisteminde kredi kartı borç sorgulama işlemine ait kelimelerin söylenmesiyle otomatik olarak ilgili bölüme aktarım yapılmaktadır. Ayrıca mobil bankacılık uygulaması kullanılarak da kredi kartı borcu öğrenilmektedir. Son olarak bankanın ATM’leri üzerinden de borç sorgulaması yapılabilir. Flexi card kredi kartının ekstresini sorgulama işleminde de tüm yöntemler kullanılabilir. Sorgulama yapılacak ayın seçilmesi ya da ifade edilmesi yeterli olmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Mobil Uygulama

Flexi card kredi kartı Android uygulaması sayesinde tüm bankacılık işlemleri cep telefonundan yapılır hale gelmektedir. Kredi kartı borcu ödenmesi, borç sorgulama, nakit avans talebi, taksitli avans talebi gibi tüm işlemler cep telefonu üzerinden mobil uygulama sayesinde gerçekleştirilmekte. Flexi card kredi kartı IOS uygulaması ve Android uygulaması için yapılması gereken ce telefonuna güvenilir indirme programı aracılığıyla doğru programın indirilmesidir. Garanti mobil uygulamasında müşteri numarası, şifre ve parola bölümlerine gerekli bilgilerin girilmesi halinde uygulamaya giriş yapılabilir.

Flexi Card Kredi Kartı Hizmetleri

Flexi card kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 0 333’tür. Bu numara üzerinden kredi kartına ait tüm işlemlerle ilgili yardım alınabilir. 7/24 kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Flexi card kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma arzusunda olan müşterilerin sesli yanıt sisteminde müşteri temsilcisi ifadesini kullanması yeterli olmaktadır.

Flex Card Kredi Kartı Kampanyaları

Flexi card kredi kartı avantajları içinde bonus kazanma ilk sıradadır. Ayrıca nakde ihtiyaç duyulması halinde ücretsiz olarak işlem yapılmasını sağlayan uygulama da sabit faizle nakit ihtiyacı karşılanmaktadır. Taksitli nakit avans seçeneği ve taksit erteme gibi uygulamaları sayesinde kart sahipleri birçok avantaj elde etmektedir.

Flexi card kredi kartının kampanyaları 2018 her yıl odluğu gibi her sektörde kendini göstermektedir. Kampanya koşullarının yerine getirilmesi halinde kolaylıkla kazanılmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Flexi card kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir diye merak eden kart sahipleri için banka avantajlı bir sunum yapmaktadır. Flexi card kredi kartı borç yapılandırma işleminde olan taksitlendirme sürecinde borç 1 ay atlanıp bir sonraki ekstre de 3 taksit olarak ödenmektedir.

Flexi Card Kredi Kartı Borç Erteleme

Flexi card kredi kartının borcu nasıl ertelenir diye merak eden müşterilerin öncelikli olarak o aya ait olan kredi kartının asgari borç ödemesini yapmış olması gerekir. Alan borç için erteleme işlemi yapılmaktadır. Flexi card kredi kartı borç atlatma işlemi için mobil uygulama, internet bankacılığı, bonus flash uygulaması, bankamatikler ve bankanın şubeleri tercih edilebilir.

Flexi Card Kredi Kartı Limit Arttırma

Flexi card kredi kartı limiti yükseltme müşterilerine sunduğu seçenekler arasındadır. Kart kullanımında sorunsuz işlem yapılması adına mevcut limitin yeterli gelmemesine yönelik talep edilmektedir. Aylık net gelirin yeterli olması ve kredi kartının borcunun ödenmesinde zorluk çekilmemesi halinde kolaylıkla onaylanan bir işlemdir. Flexi card kredi kartının limitini sms ile arttırma işleminde cep telefonlarından artır, istenilen limit, kartın son 6 numarası ve aylık net gelir büyük harflerle Türkçe karakter olmaksızın yazılmalıdır. Ardından bilgiler 3340’a gönderilmeli.

Flexi card kredi kartı limit aşımı kredi kartının limitinin yetersiz olduğunu göstermektedir. Limit aşımı yapılması halinde %1.84 oranında bir faiz uygulanmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Flexi card kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar nakit çekim yapmak isteyen kart sahiplerinin dile getirdikleri bir sorudur. Kredi kartından nakit çekim yapılmasına olanak sağlayan banka müşteriler için %1.84 oranında faiz uygulamaktadır. Flexi card kredi kartı nakit çekim miktarı en fazla 4.000 TL olarak kısıtlanmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Flexi card kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2.02 olarak sabittir. Kart sahipleri kredi kartlarından en az 400 en fazla 20.000 TL için taksitli avans çekimi yapabilmektedir. Flexi card kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri en az 5 aydan başlamakta en fazla 12 aya çıkmaktadır.

Flexi Card Kredi Kartı Kapatma

Flexi card kredi kartı nasıl kapatılır kartı çeşitli nedenlerle kullanmak istemeyen kart sahiplerinin cevabını aradıkları bir sorudur. Bunun için öncelik kredi kartına ait tüm borçların sıfırlanmış olması gerekir. Flexi card kredi kartının iptal işlemi için 444 0 333 numaradan 7/24 iptal işlemi yapılabilir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı da bu işlem için tercih edilebilir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir