Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

100
Bu makeleyi Ortalama 7 dakikada okuyabilirsiniz.

Günümüzde her tür bireyin farklı nedenlerden dolayı krediye ihtiyacı olmakta. Bunun için bankaların kredi şartları araştırılırken özellikle ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılı içinde de en fazla rağbet gören konular arasındadır.

Şekerbank ev hanımlarına kredi imkânı tanıyan bankalar arasındadır. Ayrıca ziraat bankası ev hanımlarına kredi veren bir diğer bankadır. Gelir belgesi beyan etmeden kredi çekilebilecek bankalar arasında garanti bankası ev hanımlarına kredi seçenekleri sunmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2018 yılı içinde de hizmetlerine devam ediyor. Gelir belgesi beyanı yapılmaksızın kredi çekilmesi eski dönemlerde bir hayli zordu. Şimdilerde ise çalışmayan ev hanımları için birçok kredi imkânı sunulmakta. Sağlanan kolaylıklar sayesinde ihtiyaç kredileri çekilebilir hale gelmiştir. Ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar daha çok tercih edilmektedir. Yapılan araştırmaların başında gelir faiz uygulaması olmadan kredi çekim şartları.

Postaneden ev hanımlarına kredi imkânı sunuyor. Bankalardan farkı olmadan alınabilecek kredi için istenilen şart bir gayrimenkul sahibi olunmasıdır. Kira bedeli gösterilerek rahatlıkla ihtiyaç kredisi çekilmekte.  Garanti bankası ev hanımlarına kredi veren bir diğer bankadır. Gelir beyan edilmesine gerek olmaksızın rahatlıkla ihtiyaç kredisi çekimi yapılmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılı içinde de sayıca artmaktadır. Eski dönemlerde olduğu gibi geliri olmayan bireylerin kredi talepleri reddedilmemektedir. Şekerbank ev hanımlarına kredi sunan bankalar içinde yer alırken Enpara belgesiz şekilde düşük faiz oranıyla ev hanımlarına en uygun krediyi sunan hizmetleri vermektedir.

Kredi başvuruları için her bankanın talebi de değişmektedir. Gelir vergisi istemeyen bankaların bazıları üzerinde bir gayrimenkulün kayıtlı olmasına talep edebilirken Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu işlemlerinde 18 yaş üzerinde olmak yeterlidir. Bir belge sunulmasına gerek olmaksızın başvuru yapılabilir. Ziraat bankası ev hanımlarına kredi veren devlet bankalarından biridir.

Her banka için verilen kredi miktarı ve vade farkları değişmekte. Faiz oranları da bankanın standartların göre değişmektedir.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi

Şekerbank ev hanımlarına kredi 2018 yılı içinde kredi faizini en düşükten tutan bankalardan biridir. %0.97 faiz oranıyla ev hanımlarına iş imkânı sunmakta. Hayallerini gerçekleştirme yolunda nakit ihtiyaçlarını karşılamaları üzerinde yardımcı olan banaklardan biridir.  Üstelik şubeye gidilmesine gerek olmaksızın. Şekerbank kredi başvurusu sms numarası 1953’tür. Büyük harflerle kredi yazıldıktan sonra boşluk bırakılarak TC kimlik numarasının yazılması başvuru için yeterlidir.

Finansbank ev hanımlarına kredi başvuruları için kefil şartı koşulmayan bankalardandır. Gelir beyan edemeyen hanımlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için 125 bin TL’ye kadar kredi çekebilir hale gelmişlerdir.  Garanti bankası ev hanımlarına kredi sunarken 36 ay vadeli 30 bin TL vermektedir.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Ziraat bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurusu sms üzerinden de yapılmaktadır. En fazla fırsat sunan bankaların başında gelmektedir. 60 ay vadeli olan kredi imkânları 96 aya kadar uzayabilmektedir. Bu imkânı sunan banka hanımların nakit ihtiyaçları konusunda zorlayıcı şartlar da sunmuyor

Postaneden ev hanımlarına kredi imkanı. Postane üzerinden de kredi çekilmesi kolay hale geldi. Üstelik düşük faizlerle tüm nakit ihtiyaçları hızlı şekilde karşılanmakta.

Garanti bankası ev hanımlarına kredi de hanımların en fazla ilgi duydukları kredilerdendir. Garanti bankası tüm ev hanımları için 30 bin TL’den başlayan 100 bin TL’ye kadar çıkan kredi imkânları sunuyor.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılı içinde de birçok büyük banka yer almakta. Artık gelir vergisi beyanı yapılmaksızın kredi çekimlerin kolay hale geldiği günümüzde ev hanımları da unutulmuyor. İş kurmak isteyenler, ihtiyaçlarını karşılamak isteyen hanımlar bankalar aracılığıyla nakit sıkışıklıklarını uygun faiz oranlı krediler sayesinde gidermekteler.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurusu için belge talebinde bulunulmuyor. Özellikle ilk kredisini çekecek olan hanımlar için %0 faizli 100 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi imkânları sunulmaktadır. Garanti konut kredisi hesaplama işlemleri için şubelere başvuru yapılması gerekir. Ekspertiz satın alınmak istenilen evle ilgili inceleme yapmaktadır. Yapılan inceleme sonrasında verilecek kredi belirlenmektedir.

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu sorusu kredi çekmek isteyenlerin araştırdıkları bir diğer konudur. Kredi kartı verilme işlemleri de yapılmaktadır. Şubelerden daha detaylı bilgi alınabileceği gibi banka web sayfası üzerinden de detaylı açıklama yapmaktadır. Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinde de bankasının resmi web sayfası ziyaret edilebilir.

Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi

Aktif bank kredi başvurusu direk olarak internet üzerinde yapılmaktadır. Hızlı ve kolay kredi başvurusu onuşunda önce gelen isimlerdendir. Aktif bank’tan kredi kullananlar 12 aydan başlayarak 48 aya kadar farklı vade seçenekleri üzerinden kredilerini ödeyebilmekteler.

Aktif bank kredi kartı başvurusu da kredi başvurularında olduğu gibi internet üzerinden yapılabilmektedir. Hızlı ve kolay bankacılık işlemleri adına direk olarak internet başvurusu herkesin tercihidir. Aktif bank kredi kartı başvurusu sms yolluyla da yapılmaktadır. Kolay bankacılık denildiğinde ilk akla gelen seçeneklerdendir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 içinde HSBC bankası da yer alıyor. hsbc ev hanımlarına kredi kartı başvurusu için illaki bankaya gitmenize de gerek yok. İnternet üzerinden hatta sms yoluyla da direk olarak başvuru yapabilmektesiniz. Belge eklemenize gerek olmaksızın kredi sunan bankalardan biridir. Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu içinde bankanın hanımlardan belge talebi olmamaktadır. Hızlı ve kolay kredi başvuru işlemleri sayesinde ihtiyaç kredisi çekilmektedir.

Ev hanımlarının kredilerle birlikte merak ettikleri bir diğer konu da kredi kartı almanın mümkün olup olmadığıdır. Krediler de olduğu gibi kredi kartı alımlarında da bankalar kolaylıklar sağlamakta. Gelir beyanı olmaksızın her banka kendi koşullarında kredi kartı sunmaktadır. Ev hanımlarına kredi kartı limiti her banka için değişirken 500 TL ile 1.500 TL arasında değişen limitlerle ev hanımları kredi kartı sahibi olabilmektedir.

Ev hanımlarına gelir beyan edilmeksizin kredi kartı veren bankaların başında Odeabank gelmektedir. Denizbank da ev hanımları için kredi kartı sunan bir diğer bankadır.

Ev Hanımlarına Devlet Kredisi

Ev hanımlarına iş kurma kredisi veren bankalar içinde Ziraat bankası gelmekte. Koşulların sağlanması yönünde Ziraat bankası ev hanımları için uygun şartlarda iş kurma amaçlı kredi sunmaktadır.

Devletin kadınlara verdiği teşvik kredisi için nereye başvurulur için KOSGEB başvuruları takip edilmelidir. İnternet üzerinden eğitimler açıklanmaktadır. İş kurmadan önce muhakkak bu eğitime katılmak gerekir. Eğitimin sonunda belge alındıktan sonra iş kurma işlemlerine başlanmalıdır. Tüm masraflar belgelenmelidir. Devlet yapılan bu masrafları belgeler karşılığında karşılamaktadır.

Devletin ev hanımlarına verdiği iş imkânı sunuyor mu? Eve sunuyor. Özellikle son yıllarda devletin teşvikleriyle kendi işini kuran ev hanımlarının sayısı epey artmakta. Bu alanda başarılı olanlar başka kişilere de istihdam sağlayabilmektedir. Ev hanımlarına faizsiz kredi 2018 yılı içinde Garanti bankası önceliklidir. İş kurmak isteyen kendi işinin patronu olmak isteyen hanımlar devlet ve özel bankaların teşvikleriyle bu hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başarmaktadır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir