Eşiniz İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

67
Bu makeleyi Ortalama 4 dakikada okuyabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala hediye için fikirler düşünülmeye başlandı. Şüphesiz sevgilileri bu özel günü, nasıl, nerede ve hangi hediyeler ile kutlayacağı heyecanı şimdiden sarmış durumda. Bu tatlı heyecanın en önemli sebeplerinden birisi de, sevgililer günü hediyesi olarak ne almak olduğuna dair kararsızlık durumudur.

Erkeklerin eşlerine alabilecek olduğu en güzel hediye; çiçektir. Gerçekten de eşlerinize çiçek hediye etmeniz, bu özel günde birçok kişinin aklına gelen ilk hediye örneğidir. Neden eşe çiçek hediye etmek, sevgililer gününün olmazsa olmazı haline gelmiştir?

Çünkü çiçek, sevgi ve güzelliği en iyi bir biçimde temsil eden bir hediyedir. Yine çiçek, hem aşk ile hem de kadınlar ile özdeşleştirilmiş bir hediyedir. Fakat bu sevgililer günü geleneğini değiştirmenin zamanı gelmedi mi?

Bu geleneği değiştirmek için yapılacak olan şey sevgililer gününde yapılabilecek sürprizler olacaktır. Bu yüzden özel bir sevgililer günü geçirmek istiyorsanız yazımızın sonuna kadar okumanızda fayda var.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer günü için Sürpriz tamam, çiçekte tamam ancak sevgililer günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız sizler için sevgililer günü hediye fikirlerini liste haline getirdik.

Evini Seven Kadınlar İçin Hediye Fikirleri

Evde vakit geçirip kitaplar, kahve, çay ve filmler ile mutlaka olan bir eşiniz var ise evde geçirecek olduğu zamanı daha fazla konforlu kılacak önerilerimiz bulunmakta. Yumuşak dokuya sahip pijamalar, ev terlikleri ve bornoz seti tarzında hediyeler tam sevgiliniz için uygun olabilir. Ayrıca sevgilinizin ne zamandır almak istediği e kitap okuyucuyu da alabilirsiniz.

Spor Yapan Çiftler İçin

Spor yaparken zevk alan çiftler için sevgililer günü hediyeleri de spora yönelik olmalı. Birlikte spor yapmaktan keyif alıyorsanız eğer ortak spor malzemeleri almaya ne dersiniz? Aynı markanın erkek ve kadın spor ayakkabıları, spor salonuna giderken kullanabileceğiniz su mataraları…. Sevgililer için en iyi sevgililer günü hediyesi bu olabilir.

Gezgin Çiftler İçin Hediye Önerileri

Seyahat etmeyi hayatlarında amaç haline getiren bir çift misiniz? Cevabınız “ya şimdi ya da asla” ise hediye seçerken beraber çıkacak olduğunuz seyahatlerde kullanabileceğiniz alternatiflere yönelebilirsiniz. Farklı ebatlarda sırt çantası, fotoğraf makinesi ya da outdoor ayakkabı hem işlevsel hem de anlamlı bir hediye olacaktır.

Romantik Kar Küresi

Nostaljik oyuncaklar, dekoratif biblolar, süsler her zaman kadınların ilgisini çekecektir. Hele ki bu süsler bir de içerisinde sevgili aşıkların yer aldığı ve sallandığı zaman içerisindeki kar tanelerinin aheste aheste savrulmış olduğu bir kar küresi ise deymeyin mutluluğuna. Herkesin çocukluk dönemlerinden aklında kalan en eğlenceli ve en karşısına oturup tatlı düşlere daldığımız fantastik bir ürün kendisi.

İşte bu nostaljik ürün ile eşiniz için sevgililer günü hediyesi yapabilirsiniz.

Kız Arkadaşınız İçin Romantik Hediye: Hediye Sepeti

Koyu kahverengi tonların şık bir hediye sepetinin düşünü bir kurun! Öyle ki, içerisinde eşiniz için onu sevmiş olduğunu en güzel bir şekilde ispatlayarak bir dolu romantik hediyeler yer alsın! Mesela kucağın kalp şeklinde kutu bulunan ve içerisinde de kalpli kartlar ile oluşturulmuş yazılar. İçene koyabileceğiniz ürünler tamamen size ve ilişkinize bağlı. Mesela eşiniz sizden son zamanlarda tek taş bir yüzük istiyorsa içine neden bir yüzük koymayasınız?

Fotoğraf Sürprizi

Beraber çekilmiş olduğunuz ve en sevdiğiniz fotoğrafları derleyin ve bir kolaj haline getirin. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir hediye fikri olabilir.

Aşk Balonu

Ona aldığınız hediyenin ucuna, üzerinde seni seviyorum yazan kocaman bir balon bağlayarak masanın üzerine koyabilirsiniz. Eminiz ki hoşuna gidecektir.

Aşkınız Kayıtlı Olsun

Youtube gibi online platformlara ya da CD’ye onu ne kadar sevmiş olduğunuzu ve sizin için ne kadar önemli olmuş olduğunu anlatan bir konuşma kaydederek ona hediye edin.

Sevgililer gününde yapabilecek sürprizler arasında belki de en güzeli eşinize kahvaltı hazırlamak olacaktır. Eşinize hazırlayacak olduğunuz kahvaltıyı yatağa getirmeyi unutmayın.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir