Erkekler İçin Sevgililer Günü Giyim Önerileri

59
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Erkekler için sevgililer günü kombinleri, erkekler sevgililer gününde nasıl giyinmeli? Yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda var.

Kabalık bir restoran, evde kutlama ya da sade bir restoran; erkekler için sevgililer günü giyim önerileri rehberi bu yazımızda!

Sevgililer gününe birkaç gün kala, erkeklerin hazırlığı için yardımcı olmak istedik ve farklı sevgililer günü aktivitelerine göre farklı kombin önerilerini bir araya getirdik. İster dışarıda geçirin, ister evde olun, isterseniz ailecek bir yemek yiyin. İşte erkekler için sevgililer günü giyim önerileri.

Bu yazımızda klasik haline gelmiş takım elbiseye alternatif öneriler yapacağız.

Restoranda Kutlama

Eğer sevgililer günü akşamı için restoran rezervasyonunuz var ise, havanın soğukluğuna ve mekanın şıklığına uygun bir şekilde hem konforlu hissedecek hem de şık görünebilecek bir kombin yaratabilirsiniz. Eğer gidecek olduğunuz mekan açık bir mekansa baş kahraman, üzerinizden gece boyunca çıkarmayacağınız palto olacak. Bu yüzden kombininize palto seçiminden başlamalısınız.

Eğer takım elbise giymeyecekseniz paltonuza uygun kazağınızı, botlarınızı ve pantolonunuzu belirleyin. Tabii ki şubat ayı olacağı için en önemli aksesuarınız atkı ve bereleriniz olacak. Klasik ve sade tonlarında bere, atkı ve eldivenlerinizi seçin.

Evde Kutlama

Bu sene sevgililer gününde evde kutlama yapacaksanız, bu özel günü kutlamak adına şıklığınızdan ödün vermemelisiniz. Sevgililer günü ev kutlamasında ne fazla resmi ne de fazla salaş olmak istemiyorsanız en uygun olanı koyu renklerde bir gömlek ve üzerine koyu bir pantolon ve ceket iyi bir seçim olacaktır.

Bordo bir gömleğin üzerine lacivert ceket ve pantolon ya da gri gömlek ile birlikte ceket ve pantolon erkekler için sevgililer gününde giyim için ideal seçimler olacaktır.

Evde Aile Yemeği

Aşkınızın meyvesi olan çocuklarınız ile birlikte evde aile yemeği ile sevgililer gününü geçirecekseniz hem konforlu hem de şık bir görünüm yaratmanız da yarar var. Bunun için en uyun olanı da ister düz ister desenli bir gömlek ve altına giyecek olduğunuz bir kot pantolon olacaktır.

Böylelikle hem bu özel günü şık bir tarz ile kutluyor hem de evdeki rahatlığınızdan ödün vermiyor olacaksınız.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir