Erkekler İçin Kışın Daha İyi Görünmenin Yolları

58
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Kış aylarında hangi kumaşları tarcih etmelisiniz? Erkekler kış aylarında hangi aksesuarları kullanmalı? Erkekler kış için kış aylarında daha iyi giyinmenin yolları nelerdir? Bu seferki yazımız kış aylarında yakışıklılığından ödün vermek istemeyen erkekler için hazırlandı!

Kış aylarında giymiş olduğunuz giysi sayısı elbette yaz günlerine giydiklerinize oranla daha fazla. Bu da daha fazla soru işareti, daha fazla risk alma ve ayna karşısında daha fazla kaybedilen vakit demektir. İşte bunların önüne geçmenize yardımcı olacak farklı kombinler ile erkekler için kış aylarında daha iyi giyinmenin beş yolu!

Erkekler İçin Kış Aylarında Daha İyi Görünmenin Yolları

Gardırobunuzu Mevsim Şartlarına Karşı Koruyun

Sonbahar ve kış ayları her ne kadar sıcacık bir kahveyi ya da dökülen yaprakları hatırlatıyor olsa bile, söz konusu rüzgar ve yağmur gibi zorlu geçen hava koşulları olduğu zaman kıyafet ve ayakkabılarınızda yaşabilecek olduğunuz problemler bu keyiflerin önüne geçmesine neden olabilir. Fakat birkaç küçük önlem ile bu zorlu koşullara hazırlıklı olabilmeniz mümkün.

Ayakkabılarınızı cilalamanız sadece görüntü bakımından değil, zorlu hava koşulları açısından da koruyucu bir katman görevi üstlenecektir. Ya da su geçirmez spreyler ile ayakkabı ya da botlarınızı yağmura karşı koruma altına alın. Aynı katman görevini erkek dış giyim konusunda da devreye sokabilirsiniz. Su geçirmeyen ve su tutman montları gardırobunuza katabilirsiniz.

Renk Seçimlerine Dikkat

Kış aylarında en fazla kullanılan tonlar hiç şüphesiz ki gri, kahverengi ve siyah gibi renklerdir. Fakat bu monoton bir tarz yaratacağınız anlamına gelmemelidir. Kışın karanlığı ile uyum sağlayan bu koyu tonlar, bordo, hardal, yeşil, koyu turuncu gibi renkler ile kombinleyerek tarzınıza biraz hareket katın.

Aksesuarlarınızı Gözden Geçirin

Aksesuarlarınıza yaz aylarından daha fazla özen göstermeniz gereken bir mevsimde olduğunuzu unutmamalısınız. Sonbahar ve kış erkek aksesuarları söz konusun olduğu zaman ilk sırada tarz bir şemsiye almaktadır.

Bu konu hakkında bütçenizi kısmaktan çekinmeyin ve takım elbiseniz ile birlikte sırıtmayacak şıklıkta ve kaliteli bir şemsiye mutlaka elinizin altında olsun. Aynı biçimde kış günlerinde kullanılacak erkek çantaları ise son derece dikkat ile seçilmelidir. Çantanızı suya dayanıklı materyallerden, sağlam ve kaliteli derilerden yapılmış olanları tercih etmeyi unutmamalısınız.

Dış Giyim İçin Para Basın

Erkeklerin kış gardıroplarında elbette hırkalar, kalın pantolonlar ve kazaklar önemli parçalar arasında bulunmakta. Fakat doğru yatırım yapılması gereken ve aslında sezon boyu her zaman işinize yarayacak parçalar dış giyim ürünleri olacaktır. Az ve öz bir şekilde karar vererek doğru parka ve montu seçtiğiniz zaman bütün kış stilinize önemli bir dokunuş yapmış olacaksınız.

Her erkeğin kış gardırobunda olması gereken dış giyim ürünlerinden biriside erkek yün palto modelleridir. Devetabanı, lacivert, siyah ya da gri arasından kıyafetlerinizin geneline en fazla uyacak tonu seçerek karar vermeniz gerekmekte. Son dönemlerin en popüler trendleri arasında olan pofuduk montlar ya da her zaman klasik olan parkalar da olmazsa olmazların arasında.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir