Doğal Yollarla Cinsel Performans Arttırma Yolları

137
Bu makeleyi Ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Cinsel performans nasıl artar? Cinsel performansı doğal yollar ile arttırmanın yolları nelerdir? Hepsi yazımızın devamında.

Tatmin edici ve iyi bir cinsel ilişki için biz erkeklerin yapabileceği birden fazla şey bulunuyor. Tabi cinsel performans arttırmak için satılmakta olan hapları size tavsiye etmeyeceğiz.

Cinsel performansınızı arttırmak için hap almaktan daha doğal ve daha sağlıklı bir yolu var. Tamamen doğal yollar ile cinsel performansınızı ve istekliliğinizi arttırmak için yapabileceğiniz kolay beş yöntem var.

Size anlatacağımız bu beş doğal yöntemi uygulayarak cinsel performansınızı arttırabilir ve partnerinize yatakta keyif dolu dakikalar yaşatabilirsiniz.

Doğal Yollar İle Cinsel Performansı Arttırmanın Yolları Nelerdir?

Sıcak Bir Duşa Girin!

Libido seviyesini en fazla stres düşürecektir. Stresli ve yorucu bir gün sonrasında sizi sakinleştirecek ve vücudunuzun penise doğru kan akışını arttırmasını sağlamak adına otuz sekiz derecelik su ile duş alın. Eğer partneriniz için de bir sakıncısı yok ise beraber duş almak libidoyu zirveye çıkarabilir.

Somon Tüketin!

Bir önceki deneyimden daha ateşli deneyim istiyorsanız eğer mutlaka somon tüketin. Somon arjinin bakımından zengin bir besin olduğundan dolayı uyarılma süresini arttıracaktır. Tavsiyemiz ise somon ve çırpılmış yumurta ile hazırlayacağınız tostu besin olarak tüketmeniz.

Mekan Değiştirin!

Ara sıra yatak odasından dışarıya çıkın. Mekanda yapacağınız değişiklik ve yenilikler daha fazla dopamin salgılamanıza yardımcı olacağından dolayı daha güçlü bir orgazm olmanızı sağlayacaktır. Örneğin salonda bulunan koltukta ilişkiye girin. Bu ucu açık bir deneyim hayal gücünüze bağlı olarak evinizin her yerini kullanabilirsiniz.

Karpuz Tüketin!

Doğal iktidar ilacı olarak bilinen karpuz gerçekten de cinsel performansı arttırmakta. 110 gram karpuz ortalama olarak 150 mg sitrülin içermektedir. Bunun ile ilgili yapılan araştırmalar karpuzun cinsel birleşme süresini 3-4 dakika kadar uzatabildiğini belirtmekte.

Masaj Yapın!

Birleşme sonrasında masaj yapılması mutluluk hormonu oksitosinin salgılanmasının devam etmesi sağlayarak ikinci, üçüncü ve dördüncü seferde daha güçlü ve daha kolay orgazm olmanıza yardımcı olur. Birleşme sonrasında partnerinize masaj yapabilir ondan size masaj yapmasını isteyebilirsiniz.

Ayrıca Çuha çiçeği, C ve E vitaminlerini içeren masaj yağları kadınların libidosu ve orgazm yaşama sıkılığı arttırmakta.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir