Devlet Su İşleri İşçi Alımı 2018

440
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Dsi personel alımı 2018 yılı için KPSS sınavları ile personeller alınacaktır. Devlet Su İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan iş ilanları ile kamu personelleri alınacaktır. Aranan nitelikler ve istihdam sayılarına göre personel alımları yapılmaktadır.

Kamu personeli seçme sınavına giren adaylar alınacak kadrolara göre niteliklere uygunluk göstermesi gereklidir. Devlet Su İşleri işçi alımı 2018 alımlarında; inşaat sürveyanı, sondaj operatörü, sondör ve bilgisayar teknisyeni işçi alımları yapılacaktır.

Dsi Operatör Alımı 2018

Dsi işçi alımı 2018 başvuruları İşkur aracılığı ile Devlet Su İşleri resmi web sitesi üzerinden yapılıyor. Online başvuru formları doldurularak, KPSS puanları ile başvuru yapılabilir. Çankaya DSİ Genel Müdürlüğü tarafından verilen iş alımı ilanlarında başvurular 1 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecektir.

DSİ 75. Şube Müdürlüğü Ordu şehri mülakatları ile DSİ 7. Şube Müdürlüğü Samsun’da yapılmaktadır. Aranan nitelikler arasında; yiyecek içecek hizmetleri alanında aşçılık ustalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

Dsi memur alımı 2018 KPSS şartları ile yapılıyor. 23 Temmuz 2018 tarihinde başlayan başvuruların son müracaat tarihi ise 1 Ağustos 2018’de sona ermektedir.

Dsi Mühendis Alımı 2018

Dsi operatör alımı 2018 iş ilanlarında genel şartlar iş ilanında belirtilmiştir. İlanın yayınlanması ardından 10 gün içinde başvuru yapılması gereklidir. İşkur İl Müdürlüğü hizmet merkezlerine doğrudan başvuru yapılabilir. www.iskur.gov.tr web adresi üzerinden online başvuru yapılabilir.

Dsi personel alımı 2018 sonuçları ise Devlet Su İşleri resmi web sayfasından öğrenilebilir. Başvuru formları eksiksiz olarak doldurulması gereklidir. Ayrıca gerekli belgelerin tamamen doğru ve resmi olması gereklidir.

Dsi memur alımı 2018 başvuruları için genel şartların yerine getirilmesi gereklidir. Eğitim durumları, öncelikli durumlar, yabancı dil şartları ve aranan niteliklere uygunluk dahilinde, yazılı ve sözlü sınavlardan önce DSİ kurumuna belirtilmelidir.

DSİ Memur Alımı 2018

Dsi operatör alımı 2018 iş ilanları açıklamalarında yer alan bilgilerde; aynı kurumun farklı departmanları için yapılan müracatlarda aynı tarihe denk gelmesi durumunda, adayın tercihi doğrultusunda müracat kabul edilecektir.

Başvuru tarihlerine göre öncelik, belge tarihlerinin talep sayısına göre yapılmaktadır. Başvuru sonuçları ve nihai listede yer alan adaylar; niteliklerine ve branşlara uygunlarına göre işe alınacaktır.

Devlet Su İşleri işçi alımı 2018 ilanları kapsamında İŞKUR resmi web sayfasında yapılan ilanlarda 4 personel alımı yapılacağı belirtildi. Personel alımı yapılacak DSİ birimleri şu şekilde belirtilmiştir; 1 kişi ön muhasebeci, bir kişi sondaj operatörü/ sondör, bir kişi sürveyani ve bir kişi bilgisayar teknisyeni olarak alınacak.

Devlet Su İşleri 175 Memur Alımı

Devlet su işleri memur maaşları 2018 güncel ücretleri üzerinden yapılacaktır. 4304211 Türkiye İş Kurumu ilan numarasıyla ön muhasebe personeli alınacak birim için meslek yüksek okulu önlisans muhasebe, maliye, işletme mezunları gerekliliği bulunmaktadır.

Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olan adaylar başvuru yapabilmektedir. EKPSS puanlarıyla alınacak olan personel Kahramanmaraş, DSİ 20. Bölge Müdürlüğü’ne alınacaktır.

Devlet su işleri memur alımı 2018 yılı için yeni açılacak kadrolara göre yapılacaktır. Ankara, Antalya, Kahramanmaraş DSİ bölge müdürlüklerine göre personel alımları, İşkur ilanlarından takip edilebilir. Farklı branşlarda alınacak personeller için başvurular online olarak yapılmaktadır. Meslek yüksek okulu mezunları arasından bölüm şartlarına ve aranan niteliklere uygunluk dahilinde personel alımları çeşitli zamanlarda yapılmaktadır.

Dsi personel alımı 2018 başvuru formu eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Başvurular internet üzerinden yapılabildiği gibi Devlet Su İşleri müdürlüklerine de yapılabilir. Alım yapılacak olan bölge müdürlüklerine doğrudan başvuru yapılabilir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir