• Anasayfa
  • Finans
  • Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

82
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı Şanlıurfasporluların kullanması için çıkarılan ve pek çok avantajı olan bir kredi kartıdır. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartına başvurmak için internet ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak dilerseniz SMS atarak da başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isterseniz URFA yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer kredi kartı almak için yeterli kredi notunuz varsa kısa bir süre içerisinde bankadan onay alarak kredi kartınızı alabilirsiniz.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Aidatı

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı aidatı ne kadar diye soracak olursanız, güncel fiyat 98 TL olarak bilinmektedir. Tabii bu ana kart için geçerlidir. Eğer ek kart da kullanıyorsanız onun Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı yıllık ücreti 48 TL olarak ödenmektedir. Bu tutar kartınızdan her yıl otomatik olarak çekilmektedir. Yani aksi belirtilmediği sürece ödemenize gerek yoktur.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı borcunu öğrenme için tıpkı başvuruda olduğu gibi telefon ve internet bankacılıklarını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanmak istiyorsanız mutlaka kart bilgileriniz ile birlikte internet sitesinde hesap açmanız istenmektedir Bu hesabı Denizbank mobil uygulamada da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey hesap açarak kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilere sahip olmaktır.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı Android uygulaması tüm Android cihazlarda güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. İnternet bankacılığı hesabıyla giriş yapılabilen bu uygulama üzerinden pek çok işlemi de oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı IOS uygulaması da bulunmaktadır. Yani mobil uygulama için telefonunuzun illa Android işletim sistemine sahip olması gerekmemektedir. IOS kullanıcıları da mobil uygulamaya erişebilir. 

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800, Denizbank müşterilerine profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Belirttiğimiz numarayı tuşladıktan sonra sizden istenen kart ya da kişisel bilgilerinizi girerek Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma şansını da elde etmiş olursunuz. Böylece yapmak istediğiniz işlemleri çok kısa bir süre içerisinde halledebilirsiniz.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı avantajlarına bakacak olursak, bu kart ile yapacağınız her ödemenin bir kısmı kulübe katkı sağlamaktadır. Bu da Şanlıurfasporlular açısından oldukça büyük bir avantajdır. Buna ek olarak kredi kartınız ile her ay 750 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde, takımınızın attığı gol sayısı kadar bonus kazanabilirsiniz. Bu bonuslardan yararlanmak için GOL yazıp ardından bir boşluk bıraktıktan sonra 3280’e SMS atmalısınız. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yılında olduğu gibi diğer yıllarda da devam edecektir.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusuna bakalım. Eğer borcunuz fazlaysa ya da bazı özel sebeplerden dolayı ödemede sorun yaşıyorsanız 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı borç yapılandırma için geçerli olan şartlar bazen değişikliğe uğrayabildiği için bu konudaki en detaylı ve sağlıklı bilgileri 444 0 800’ü arayarak müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Şimdi de Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusuna bakalım. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı borç atlatma işlemleri bankaya giderek talepte bulunmanız gerekmektedir.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı limitini yükseltme işlemleri oldukça basittir ve birden fazla seçenek bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlanarak, mobil uygulama üzerinden, SMS ile ya da doğrudan bankaya giderek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının limitini SMS ile arttırma, bu seçenekler arasında en pratik olan seçenektir. Ancak daha öncesinde Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı limit aşımı gerçekleştirmemiş olmanız gerekmektedir.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Banka tarafından belirlenen faiz miktarı yüzde 2,02’dir. Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı ise kart limitiniz ile orantılı olarak değişebilmektedir. Bu konudaki en doğru bilgiyi, kart bilgilerinizi inceleyerek müşteri temsilcisi verebilir.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da normal nakit çekimde olduğu gibi %2,02 olarak kayıtlara geçmektedir. Bankanın uygun görmesi şartı ile 3.000 TL ile 10.000 TL arasında nakit avans alabilirsiniz. Ödeme konusuna bakacak olursak, Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri olarak 12 aya kadar vade sunulmaktadır.

Denizbank Şanlıurfaspor Bonus Kredi Kartı Kapatma

Son olarak Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartı nasıl kapatılır sorusuna bakalım. Kartınızın borcu yoksa bankaya gidip dilekçe yazarak kartınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Yani Denizbank Şanlıurfaspor Bonus kredi kartının iptali işlemi üzerinizde borç varken kesinlikle gerçekleşmemektedir. Eğer borcunuz yoksa da dilekçeyle çok kısa bir süre içerisinde kartınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir