Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

86
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı, Ordusporlular için özel olarak hazırlanmış ve pek çok avantajı olan bir kredi kartıdır. Eğer Ordusporluysanız siz de Denizbank Orduspor Bonus kredi kartına başvurabilirsiniz. Kredi kartı başvuru işlemleri bankalardan ya da internet üzerinden gerçekleşmektedir. Başvuru için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve başvurunun onaylanmasının ardından kısa bir süre sonra kart adrese teslim edilmektedir.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Aidatı

Başvurunuzun ardından Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı aidatı ne kadar diye merak edebilirsiniz. İlk yıl ve daha sonrasında asıl kartın yıllık ücreti 98 TL olarak ödenmektedir. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı yıllık ücreti ana kart ve ek kart olarak ikiye ayrılır. Ek kartın yıllık ücreti ise 49 TL’dir. Başvuru sırasında sözleşme imzalarken bu aidatı da kabul etmiş olursunuz ve daha sonrasında herhangi bir itiraz hakkınız olmaz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı borcunu öğrenmek istiyorsanız Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilir, kredi kartınızı kullanarak ATM’lerden işlem yapabilir ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı ekstresini sorgulamak için önceden internet hesabı açmanız gerekmektedir. Hesap bilgilerinizi kullanarak online işlemlere girdikten sonra kredi kartı borcunuzu öğrenebilir, ödeme işlemlerinizi de yine online işlemlerden hesabınıza giriş yaparak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Günümüzde pek çok işlem mobil uygulamalar sayesinde kolaylıkla halledilebilmektedir. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartınız ile ilgili pek çok işlemi de mobil uygulama sayesinde yapabilirsiniz. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı Android uygulaması için Android cihazlarınızın mağazalarından bu uygulamaya ulaşabilir ve internet bankacılığı hesap bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı IOS uygulaması da bulunmaktadır. Bu sayede bankaya gitmenize gerek kalmaz ve akıllı telefonlarınızı kullanarak işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Kredi kartı borç sorgulama, limit arttırma, şifre alma gibi pek çok işlemi Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ü arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizi girdikten sonra sistemde direkt olarak Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı sahibi olduğunuz görüneceği için yetkili kişiye daha kolay bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı avantajları taraftarların kazanmasını sağlamak için belirlenmektedir. Mesela ayda 750 TL harcama yapmanız durumunda takımızın attığı gol sayısı kadar bonus kazanabilirsiniz. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yılında taraftarların kulübe direkt olarak bağış yapmasını sağladığı için oldukça avantajlıdır.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Peki, Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Eğer Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı borç yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız, mevcut borcunuzu 12 aya varan vade ve %2,02 faiz ile yapılandırabilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir diye sorarsanız, bu işlem yalnızca 1 SMS ile kolaylıkla gerçekleşmektedir. Kart borcunuzu ertelemek için ERTELE-bir boşluk- kartınızın son 6 hanesi-1 boşluk-ertelemek istediğiniz borç miktarını, 3280’e mesaj atarak Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı borç atlatma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Eğer kart limitiniz yeterli gelmiyorsa ve ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsanız Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı limitini yükseltme işlemi için kolaylıkla talepte bulunabilirsiniz. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının limitini SMS ile arttırma yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerinden de bu desteği alabilirsiniz. Ancak kredi kartı limitini arttırmanız için Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı limit aşımı yapmamış olmanız beklenmektedir.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank’ın diğer kartlarında olduğu gibi Denizbank Orduspor Bonus kredi kartında da nakit çekim yapılabilmektedir. Tabii burada akıllara Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu gelebilir. Sabit olarak belirlenen faiz miktarı %2,02’dir. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı ise kartınızın limitine göre belirlenmektedir.

Denizbank Orduspor Bonus Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank’ın sağladığı en iyi avantajlardan bir tanesi taksitli nakit avanstır. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2,02’dir ve 10.000 TL’ye kadar çekim yapılabilmektedir. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri ise 12 aya kadar uzamaktadır.

Denizbank Orduspor Bonus Kredi Kartı Kapatma

Eğer Denizbank Orduspor Bonus kredi kartınızı kapatmak isterseniz, karta ait hiçbir borç kalmamış olması gerekmektedir. Bu duruma kart aidatı da dahildir. Eğer borçlarınızın tamamını bitirdiyseniz Denizbank Orduspor Bonus kredi kartı nasıl kapatılır sorusunu sorabilirsiniz. Denizbank Orduspor Bonus kredi kartının iptali işlemi için borçlarınızı kapattığınıza dair bir dilekçe yazıp, imzaladıktan sonra bankaya iletmeniz gerekmektedir. Gerçekten borcunuzun olmadığı kabul edilir ve kartı kapatmanızda bir problem olmadığı kararına varılırsa, belirli bir iş günü içerisinde kartınız kapatılır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir