Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı

99
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Mil ayrıcalıkları ile dikkat çeken Denizbank Miles & More Gold kredi kartı için internet bankacılığından harekete geçmeniz mümkün. Direk olarak ‘başvurular’ sayfasından kartı bulmanız gerekmekte. Bu şekilde başvuru formlarına erişim sağlanabilir. Arkasından da talep edilen bilgilerin doğru olacak şekilde girilmesi gerekmekte. İnternet dışında kart başvuruları için;

  • 444 0 800 numarasından da Denizbank Miles & More Gold kredi kartına başvur talepleri alınıyor.
  • Şubelerden form doldurarakta kredi kartına sahip olmanız sağlanmakta.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Aidatı

Müşterilerin Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı aidatı ne kadar gibi temel sorulara yanıt bulmaları esas alınmakta. Bunun için de internet bankacılığında harekete geçilmesi yeterli olacaktır. Sonrasında yıllık değerinin sadece 87 TL olduğunu öğreneceksiniz. Hemen arkasından Denizbank Miles & More Gold kredi kartı yıllık ücreti dışında ek kartları için de 43.5 TL değerine yer veriliyor.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Miles & More Gold kredi kartı borcunu öğrenme adına müşterilerin internet sitesinden yola çıkmaları mümkün. Bireysel giriş işlemleri akabinde borcunuza göz atabilirsiniz. Arkasından yine internet kanalıdan borçların ödenmesi dahi mümkün olacaktır. Bunun arkasından mobil sitesini de sunuyor. Üstelik uygulama indirmeden giriş yapılan mobil platformundan da Denizbank Miles & More Gold kredi kartının ekstresini sorgulama seçeneklerine yer verilmekte.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Mobil Uygulama

Borç sorgulama ya da ödeme işlemlerinde Denizbank Miles & More Gold kredi kartı Android uygulaması değerlendirmeye alınabilir. Bu anlamda uygulamaya olarak karşınıza çıkmayacağını baştan belirtmek gerek. Çünkü herhangi bir indirme ya da kurulum işlemlerine geçmeniz istenmiyor. Sadece DenizBank web sitesinde kullanılan adresin aynı şekilde telefonlardan aratılması yeterlidir. Denizbank Miles & More Gold kredi kartı IOS uygulaması yerine sunulan mobil siteden;

  • 7/24 kesintisiz olarak işlemlere yer verilir.
  • İnternet bağlantılarınızı kontrol ederek harekete geçmeniz gerek.
  • Şifreler ve kullanıcı kodları dahilinde giriş yapılabilir.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Miles & More Gold kredi kartı müşteri hizmetleri numarası diğerlerinden farklı olarak ifade edilmekte. Özel telefon hattına yönelik 0212 354 88 99 numarasını duyurmaya devam ediyor. Aynı zamanda kendine has web sitesinden bilet satın almak isteyenleri de karşılıyor. Baştan da belirttiğimiz gibi mil avantajları ile müşterilerini karşılayan kredi kartlarından bir tanesidir. Bu anlamda Denizbank Miles & More Gold kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0212 315 34 56 numaraları da karşınıza çıkacaktır.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Miles & More Gold kredi kartı avantajları arasında başı uçak biletlerinin çektiği açıktır. Nitekim mil birikimleri dahilinde müşterilerin uçak bileti almaları söz konusudur. Üstelik tamı tamına 21 ayrı havayolu şirketi ile de anlaşması olduğunu belirtmek gerek. Bu uçuş sistemlerinden seçim yaparak biriken millerinizi kullanmanız mümkün olacaktır. Denizbank Miles & More Gold kredi kartının kampanyaları 2018 dahilinde otel harcamalarından dahi mil kazanımlarına yer verildiğini duyuruyor.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Çok fazla talep görmediği için olsa gerek Denizbank Miles & More Gold kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorularına cevap verilmiyor. Ancak bunun temel nedeni olarak kartın herhangi bir taksiti kabul etmediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Şöyle ki taksitli kredi kartlarından değildir. Bu anlamda borç taksitlendirmelerinin de yapılması mümkün olmuyor. Denizbank Miles & More Gold kredi kartı borç yapılandırma hakkında müşterilerin şubelerden ya da telefon bankacılığından güncel bilgiler elde etmeleri sağlanıyor.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Miles & More Gold kredi kartının borcu nasıl ertelenir öğrenmek için müşteri temsilcilerine bağlanmanız önerilir. Bankanın temel olarak 3 aylık borç erteleme imkanları bulunmakta. Ancak taksitli kullanımları bulunmayan bu karta yönelik borç ertelemenin mümkün olup olmadığı sadece müşteri hizmetlerinden öğrenilmekte. Denizbank Miles & More Gold kredi kartı borç atlatma için de yine müşteri hizmetlerinden ya da direk olarak şubelerden harekete geçilebilir.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Miles & More Gold kredi kartı limitini yükseltme için müşterilerin taleplerde bulunmaları gerekmekte. Şöyle ki önceki kullanımlar dikkate alınarak bu taleplerin karşılanması mümkün olacaktır. Denizbank Miles & More Gold kredi kartının limitini sms ile arttırma işlemleri geçersiz olmakta. Bunun yerine;

  • Düzenli olarak borçlarını ödeyenler telefon bankacılığı ile harekete geçebilir.
  • Denizbank Miles & More Gold kredi kartı limit aşımı yapmayanların şubelerden de başvurmaları mümkün.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Miles & More Gold kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar merak edenlere oranlar sunulmakta. Sonuç olarak çekimlerin akabinde %2.10 değerinden faiz işlendiğini öğreneceksiniz. Arkasından banka ATM’si üzerinden ve diğer ATM ile şubelerden çekim için de %3.5 + 2 TL faiz uygulamalarını göstermekte. Denizbank Miles & More Gold kredi kartı nakit çekim miktarı günlük ATM üzerinden 800 TL kadardır. Şubeden ise maksimum 2500 TL’ye kadar çekilebilir.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Miles & More Gold kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı bulunmuyor. Çünkü sadece taksitsiz olacak şekilde nakit çekimlere yer verilmesi söz konusudur. Taksit imkanlarına ev sahipliği yapmayan DenizBank kredi kartlarından bir tanesidir. Denizbank Miles & More Gold kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri de bu yüzden mevcut değildir.

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı Kapatma  

Denizbank Miles & More Gold Kredi Kartı nasıl kapatılır merak edenler için müşteri hizmetleri sunuluyor. Kredi kartının iptali işlemi için telefonlardan görüşmelere geçilmesi yeterli olacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir