Denizbank Konyaspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

97
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı için başvuru yapmak isteyenler herhangi bir Denizbank şubesine gidebilir, 444 0 800 numarasına sahip telefon bankacılığı sisteminden yararlanabilir. Bunun yanı sıra KONYA yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C Kimlik numaranızı da yazarak 3280’e SMS gönderin. Denizbank.com adresine tıklayıp Denizbank Konyaspor Bonus  kredi kartına başvur butonuna tıklayarak da internet üzerinden başvuru yapmanız mümkün.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Aidatı

Denizbank müşterileri Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı aidatı ne kadar? Diye merak ediyor. Ek kartlar için 39. 5 TL belirlenmiştir. Alışveriş faiz oranı %1, 84 olup gecikme faizi de %2, 52 olarak uygulanır.  Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı yıllık ücreti ise 79’ dir. Kart limitine göre asgari ödeme oranları ise;

 • 1 TL ve 14.999 TL arası için %25
 • 000 TL ve 19.999 TL için %30
 • 000 TL ve üzeri içinde %40

DENİZBANK KONYASPOR BONUS  Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Konyaspor Bonus  kredi kartı borcunu öğrenme işlemleri adına kişiler müşteri hizmetleri ile iletişime geçer. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Haftanın tüm günü ve günün her saati olmak üzere 7/24 destek olurlar. Kredi kartınızın borcunu öğrenmek için bunun dışında Denizbank bankamatiklerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank Konyaspor Bonus  kredi kartının ekstresini sorgulama işlemleri adına da Denizbank şubelerinden herhangi birine gidebilir, müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı kullanımı için mobil uygulama da aktif olarak tercih ediliyor. Mobil kullanım Android ve İOS cihazlar için uygun. Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı Android uygulaması Google Store uygulamasına girilerek indirilir. Bunun için Denizbank yazmanız yeterli olacak. Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı IOS uygulaması da App Store uygulaması üzerinden kolaylıkla indirilerek kullanılabilir. Bu sayede müşteriler bulundukları her yerden ve her zaman bonus kartları ile yaptıkları işlemleri takip eder.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 44 0 800. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçilir. Daha sonra ise Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma özelliğinden yararlanılır.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS  Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı avantajları oldukça fazladır. Bu avantajlar;

 • Kart sahipleri, yaptıkları her harcama sonrasında hiçbir ekstra ödeme yapmadan kulüplerine katkı sağlama şansına sahiptir.
 • Temassız ödeme özelliği bulunur. 90 TL ve altındaki ödemeler için bozuk para taşımak durumunda kalmadan güvenli bir şekilde ödeme yapılır.
 • Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yılında da devam ediyor. Konyaspor Bonus kart üzerinden 750 TL üzerinde yapılan harcamalar neticesinde bonus kazanılır.
 • Bunun için GOL yazıp 3280’e kısa mısaj gönderin ve kartınız ile bir ay içerisinde 750 TL üstü harcama yapın. Ardından Konyaspor takımının attığı gol kadar bonus kazanma şansına sahip olun.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Müşteriler Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? konusunu merak ediyor. Borç taksitlendirme işlemleri adına yapılması gereken müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. Denizbank Konyaspor Bonus  kredi kartı borç yapılandırma işlemleri de aynı şekilde haftanın tüm günü hizmet veren alanında uzman müşteri hizmetlerine bağlanarak yapılabilir. Bunun dışında Denizbank şubeleri üzerinden de taksitlendirme ya da yapılandırma işlemleri kolaylıkla gerçekleşir.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir?  Noktasında borcunu ödeyemeyen müşteriler, Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek dönem borçlarını ödeyebilecekleri bir tarihe aktarabilir. Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı borç atlatma işlemleri adına Denizbank şubesine giderek banka personellerinden de destek alabilirsiniz.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı limitini yükseltme işlemleri ödemeler düzenli yapıldığı zaman mümkün olur. Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartının limitini sms ile arttırma dışında telefon bankacılığı üzerinden hizmet veriyor. Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı limit aşımı sonrasında ise farklı faiz oranları uygulamakta.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar? Diye merak edenler için;

 • Nakit avans faiz oranı % 1,84 olarak belirlenmiş.
 • Bunun dışında nakit avans çekim ücreti Deniz Bank ATM’leri üzerinden yapıldığında %3, 5 + 5 olarak uygulanır.
 • Nakit avans çekim ücreti yurt dışı üzerinden ve diğer banka ATM’ leri üzerinden yapıldığında ise %3, 5 + 12 TL olarak belirlenir.
 • Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı girilerek bankamatikler üzerinden işlemler oldukça kolay bir şekilde yapılır.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı değişiklik göstermekte.

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri ise 10.000 TL’ye kadar olup 12 aya varan vadeler dahilinde sunuluyor.

DENİZBANK KONYASPOR BONUS Kredi Kartı Kapatma

Denizbank Konyaspor Bonus kredi kartı nasıl kapatılır? Konusunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçilir. Müşteri hizmetleri ile görüşmenizde kredi kartının iptali işlemi için talebinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir