Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Başvurusu

134
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Kemer’de yaşayanlara özel çıkarılan Denizbank Kemer Bonus kredi kartı, beraberinde pek çok avantajı da getiriyor. Bu avantajlardan yararlanmak için KEMER yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı da yazarak 3280’e gönderip Denizbank Kemer Bonus kredi kartına başvurabilirsiniz. Üstelik başvuru işlemleri için hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Başvurunuz onaylanınca hemen kartınızı aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Aidatı

Şifrenizle kartınızı aktif hale getirdikten sonra Denizbank Kemer Bonus kredi kartı aidatı ne kadar diye merak edebilirsiniz. Ana kart için kart aidatı 98 TL olup yılda yalnızca 1 kere ödenmektedir. Kartınızda bulunması durumunda bu ücret otomatik olarak alınır. Denizbank Kemer Bonus kredi kartınıza ek kart çıkartırsanız, onun için ödeyeceğiniz ücret de 49 TL olacaktır. Denizbank Kemer Bonus kredi kartı yıllık ücreti değişebilmektedir, ancak herhangi bir değişiklik olması durumunda banka tarafından bilgilendirme yapılır.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kartınızı kullanmaya başladıktan sonra dilediğiniz zaman Denizbank Kemer Bonus kredi kartı borcunu öğrenme hakkını elde etmiş olursunuz. Ödemelerinizi anlık olarak takip etmek için internet bankacılığına girerek hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için kart bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Hesap açma işleminden sonra ister internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamadan Denizbank Kemer Bonus kredi kartının ekstresini sorgulama avantajınız olmaktadır.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Söz ettiğimiz gibi Denizbank Kemer Bonus kredi kartı Android uygulaması sayesinde kolaylıkla takip edilebilmektedir. Telefonlarınız Android uyumlu değilse Denizbank Kemer Bonus kredi kartı IOS uygulamasını da kullanabilirsiniz. Her iki uygulama da aynı şekilde tasarlanmıştır ve internette yapabileceğiniz işlemlerin tamamını mobilden de gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

444 0 800 Denizbank Kemer Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarasıdır ve istediğiniz zaman size yardım edebilmek için her gün 24 saat hizmet vermektedir. Denizbank Kemer Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız 444 0 800 numarasını aradıktan sonra kart bilgilerinizi vererek, bu konuda en yetkili kişiye ulaşabilirsiniz.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Kemer Bonus kredi kartı avantajları anlaşmalı olan her yerde geçerli olmaktadır. Mesela bu kart sayesinde Kemer-Antalya arasını indirimli olarak seyahat edebilirsiniz. Buna ek olarak Denizbank Kemer Bonus kredi kartı kampanyaları 2018 seçeneklerinden biri de Belediye vergilerinin faizsiz bir şekilde 3 takside bölünebilmesidir. Kısacası Kemer’de yaşayanlar için kullanılacak en mantıklı ve avantajlı kredi kartıdır.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi kartı borçlarınız ödeyemeyeceğiniz duruma geldiyse Denizbank Kemer Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir diye merak edebilirsiniz. Denizbank Kemer Bonus kredi kartı borç yapılandırma işlemleri oldukça basittir. Ancak bunun için bankaya danışmanız ve yardım almanız gerekmektedir. Bankadaki müşteri temsilcileri, borcunuzu en kolay şekilde ödeyebileceğiniz bir taksitlendirme planı hazırlar ardından size bildirir. Böylece borcunuzu taksitlendirmiş olursunuz ve ödemeniz de kolaylaşır.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Peki, Denizbank Kemer Bonus kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Diyelim ki borç taksitlendirme yoluna gittiniz ancak taksitlerin miktarı fazla geldi. Bu durumda da Denizbank Kemer Bonus kredi kartı borç atlatma seçeneğinden yardım alabilirsiniz. Böylece borcunuzu bir süre erteleyerek daha uygun olduğunuz bir zamanda da ödeyebilirsiniz.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Kemer Bonus kredi kartı limitini yükseltmek istediğinizde bunu pek çok şekilde yapabilirsiniz. Denizbank Kemer Bonus kredi kartının limitini SMS ile arttırma alternatifine ek olarak telefonla müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet bankacılığı hesabınız yardımıyla da limit arttırabilirsiniz. Eğer ki Denizbank Kemer Bonus kredi kartı limit aşımı problemi yaşıyorsanız genellikle limit arttırma konusunda kısıtlama getirilebilir ancak çok fazla limit aşımı yapmadıysanız herhangi bir problemle de karşılaşmazsınız.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Merak edilen sorulardan biri olan Denizbank Kemer Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusunun cevabı %2,02’dir. Bu oran sabit olup, çekeceğiniz miktara göre değişmemektedir. Denizbank Kemer Bonus kredi kartı nakit çekim miktarının alt ve üst limitleri ise banka tarafından hesaplanmaktadır ve bu limitlerin dışında çekim yapılmasına izin verilmemektedir. Bu hesaplama direkt olarak kart limitiniz ve varsa borçlarınız ile alakalıdır.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Nakit çekimde olduğu gibi Denizbank Kemer Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da %2,02’dir. 3000 TL’den başlayarak en fazla 10.000 TL olmak üzere taksitli nakit avans imkanlarından yararlanabilirsiniz. Denizbank Kemer Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri ise 3 aydan başlar 12 aya kadar çıkabilir.

Denizbank Kemer Bonus Kredi Kartı Kapatma

Eğer kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız, Denizbank Kemer Bonus kredi kartı nasıl kapatılır sorusu gündeme gelebilir. Denizbank Kemer Bonus kredi kartının iptali işlemi kartınızın borcu olmamalıdır. Yani kartı kullandığınız süre boyunca yaptığınız harcamaların tamamını bankaya ödemeniz gerekmektedir. Dilerseniz borcunuzu taksitlendirerek de ödeyebilirsiniz. Borcunuz bittikten sonra da bankaya bir dilekçe yazarak kartınızı iptal ettirmek istediğinizi iletebilirsiniz. Herhangi bir borç bulunmazsa kartınız kapatılır ve sonuç da size bildirilir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir