Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı

123
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı müşterilerine banka tarafından oldukça avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Denizbank müşterileri bu sayede taraftarı oldukları Fenerbahçe’ye de destek oluyorlar. Maddi destek yaratmanın yanı sıra Fenerbahçe ile ilgili tüm kampanya ve fırsatlardan yararlanmak mümkündür. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartına başvur; kredi kartına başvuru yapmak için tüm Denizbank şubeleri, 444 0 800 numaralı müşteri hattı, www.denizbank.com.tr internet bankacılığı, 3280 sms hattı kullanılabilmektedir.

 

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı aidatı ne kadar? Denizbank’ta Fenerbahçe Bonus Platinum için ilk ve sonraki yıllarda 124 TL alınmaktadır. Bu rakam asıl kart üyeliği içindir. Ek kart ücreti de 62 TL olarak belirlenmiştir. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı yıllık ücreti içine BSMV dahil edilmiştir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı borcunu öğrenme şubeye gitmeye gerek kalmadan da kolay biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Denizbank’ın resmi web sitesinde kredi kartı borç sorgulama ekranı bulunmaktadır. İnternet bankacılığına kendi kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak borcunuzu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda 444 0 800 hatlı telefon, ATM’ler, sms hattı ve tüm şubeler aracılığı ile de borcunuzu öğrenmeniz mümkündür. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı ekstresini sorgulama için de aynı işlemler yapılır. Ayrıca banka tarafından mail adresinize ekstreniz aylık olarak gönderilmektedir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı Android uygulama kullanmak isteyen kişiler bu işlemi oldukça kısa sürede ve kolayca Mobil Deniz bölümünden gerçekleştirebilirler. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı IOS uygulama için de yine bu bölümdeki link kullanılabilir. Burada yer alan linkten cep telefonunuza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı müşteri hizmetleri numarası ile kartınızla ilgili tüm sorularınızı iletebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 0 800 iken Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma talepleriniz için 0 850 222 08 00 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı avantajları aşağıda maddelenmiştir:

 • Fenerbahçe Bonus Platinum kartının sağladığı çok avantajlı indirimlerin linki için http://www.fenerbahce.com.tr/site/companies
 • Fenerium Mağazaları’ndan ürünleri %10 indirim ile alabilirsiniz
 • Rezervasyon yaptırma koşulu ile Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne giriş yapmanız mümkündür
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde bulunan havuza ve fitness salonlarına %10 indirim ile üye olabilirsiniz
 • Türkiye genelindeki Big Chef restoranları için %15 indirim fırsatı kazanırsınız
 • Güllük Körfezi için 150 yata güvenli bağlama alanı, Port Iasos Marina Güllük için tekne bağlamada %10 indirim alınmaktadır

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartının kampanyaları 2018 için banka değişiklikler ve güncellemeler yapmaktadır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Fenerbahçe Bonus Platinum ile yapılan peşin harcamalarınızda taksitlendirme avantajından faydalanmak mümkündür. 12 taksit imkanı sunulmaktadır. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı borç yapılandırma için şube, internet bankacılığı ya da 444 0 800 numaralı müşteri hattından destek alınabilir ve var olan borçlar uygun ödeme koşulları ve ayrı bir faiz oranı ile taksitlendirilebilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Fenerbahçe Platinum kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Banka kredi ve nakit çekim taksitlerini erteleme imkanı sunmaktadır. Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı borç atlatma ile ilgili olarak 444 0 800 numaralı hattan bilgi alınabilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Fenerbahçe Platinum kredi kartının limitini yükseltme için öncelikli olarak banka tarafından dikkat edilen unsurlar şunlardır:

 • Ödemelerin zamanında yapılması
 • Kartın limitinin aşılmamış olması
 • Kart sahibinin gelir düzeyinin iyi olması
 • Genel itibariyle kredi notunun iyi olması

Denizbank Fenerbahçe Platinum kredi kartının limitini sms ile arttırma seçeneği bulunmamaktadır. Eğer müşteri üstteki özelliklere uygunsa banka tarafından bir yılda iki kere otomatik olarak limit arttırma gerçekleşmektedir. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı limit aşımı olduğunda gecikme faizi ödeyen kart sahipleri de limitlerini yükseltme talebinde bulunabilmektedirler.

Denizbank Fenerbahçe Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Fenerbahçe Platinum kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Denizbank’ın bonus kartları ile nakit çekim yapıldığında geri ödemeler %1,84 faiz oranı ile yapılmaktadır. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum nakit çekim miktarı 10.000 TL’ye kadardır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2,02’dir. Banka 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans fırsatı sunmaktadır. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı vade seçenekleri 12 taksit ile oldukça avantajlıdır. Şu kanallar aracılığı ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz:

 • SMS hattı – 3280 ERTELE Boşluk Kartınızın son 6 rakamı ve istediğiniz miktar
 • Tüm Denizbank şubeleri
 • 444 0 800 numaralı çağrı merkezi
 • Denizbank ATM’leri

3 ay erteleme ile nakit avansı çekmeniz mümkündür. Taksit sayısı genellikle 6-12 ay arasında olmaktadır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum Kredi Kartı Kapatma

Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartı nasıl kapatılır? Denizbank kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız banka sizden kartınızın borcunuzu tamamen bitirmenizi talep edecektir. Denizbank Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartının iptali işlemi için sonrasında 444 0 800 numaralı çağrı merkezinden ve şubelerden yardım alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir