Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

91
Bu makeleyi Ortalama 7 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı sahibi olmak isteyenler internet bankacılığndan harekete geçebilir. Direk olarak ‘hemen başvur’ seçeneklerinden müşterilerin karşılandığını belirtmek gerek. Başta tercihlerde bulunarak kart başvuralarına geçmeniz gerekmekte. Bu anlamda birkaç tane kart sınıfını müşterilerine sunuyor. Sınıflara göz atacak olursanız karşınıza çıkacak olanlar şu şekilde;

 • FB Bonus Classic
 • FB Bonus Gold
 • FB Bonus Platinum

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartına başvur seçeneklerinden önce sınıflardan seçim yapmanız bekleniyor. Hemen arkasından kartın bedelini dahi göreceksiniz. Örnek verecek olursak FB Bonus Classic için sunulan bedel 35 TL kadardır. Ödemeler çerçevesinde kişisel bilgiler girilebilir. Kimlik numarası, telefon, güvenlik kodları ile birkaç dakikada başvuru gerçekleşir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Aidatı

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı aidatı ne kadar merak edenler için fiyat listeleri güncellenmiş durumda. Müşteriler kart sınıflarından seçim yaparak bu fiyatlara göz atabilir. Baştan da belirttiğimiz gibi 3 ayrı sınıfta müşteriler karşılanmakta. Hepsinin yıllık aidat ücretleri de farklılık gösteriyor. Bunlara göz atacak olursanız;

 • FB Bonus Classic için yıllık kart ücreti 79 TL şeklindedir.
 • FB Bonus Gold sınıfından kartlar için de yıllık 87 TL temin edilmelidir.
 • Son olarak da FB Bonus Platinum kartına yönelik 101 TL yıllık ücretlere yer verilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı yıllık ücreti listelerinden bilgi sahibi olmanız mümkün. Hatta hemen arkasından ek kartlara yönelikte fiyatlara yer verilmiştir. Örnek verecek olursak FB Bonus Platinum yıllık ek kart ücretinin de 50.5 TL olarak sunulması söz konusudur.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Müşteriler akıllı telefonlardan Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı borcunu öğrenme avantajlarına geçebiliyor. Şöyle ki uygulamalar dahilinde kredi kartına yönelik borçlara göz atılması esas alınır. Bunun için mobil uygulamalardan müşteri girişine yer vermek yeterli olacaktır. Özel şifreler dahilinde kullanıcıların kısa sürede borçlarını öğrenmeleri sağlanır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının ekstresini sorgulama için de aynı şekilde mobil uygulamalardan yola çıkılabilir. Ancak bundan ziyade internet bankacılığı da faydalı olacaktır. Uzun uzun incelemelere geçmek isteyenler DenizBank web sitesinden yine bireysel giriş işlemlerine geçerek ekstrelerine göz atabilirler.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Çoğu bankada olduğu gibi Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı Android uygulaması sahibidir. Müşteriler tüm kredi kartları ile alakalı olarak mobil site üzerinden faaliyet göstermekte. Akıllı telefonlardan 7 gün 24 saat boyunca müşterilerin karşılandığı bir platforma sahiptir. Üstelik telefonlardan sadece siteyi yazmanız ve giriş yapmanız da yeterli olacaktır. Yani Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı IOS uygulaması indirmenize gerek kalmadan şu işlemlere geçilebilir;

 • Direk giriş adresini aratmanız erişim için yeterlidir.
 • Tüm operatörlerden giriş işlemlerinin mümkün olduğunu belirtmek gerek.
 • İnternet Bankacılığı kullanıcı kodlarından giriş yapmanız esas alınır.
 • Kodlardan ziyade şifre ya da e-parola kullanımları ile de mobil hizmetler değerlendirilebilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası hem ülkemizden hem de yurtdışından vatandaşlara uygun olacak şekilde sunulmakta. Kredi kartı başvurularından ziyade her türlü konuda görüşmelere yer vermek isteyenler telefon bankacılığına başvurabilirsiniz. Bunun için de başta 444 0 800 numaraları karşınıza çıkacaktır. Hemen arkasından 0850 222 0 800 numaralarını da duyuruyor.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma avantajları için de ‘sizi arayalım’ sekmesine tıklamanız gerek. Şöyle ki kart tercihinde bulunduktan sonra kişisel ve iletişim bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Ancak bu bilgiler dahilinde müşteri temsilcilerinin sizi araması mümkün olacaktır. Devamında ise başvurularla alakalı bilgilere yer verilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı avantajları adından da anlaşıldığı üzere taraftarlara sunuluyor. Örnek verecek olursak 750 TL ve üzerinden harcamalara özel olarak takımın ligde ki kazandığı maçlar temel alınır, ilave bonus aktarılır. Bunun yanı sıra;

 • Sosyal medya üzerinden de hediyelerin sunulması söz konusudur.
 • %5 olarak Fenerium Mağazaları’ndan indirim avantajlarına yer verilir.
 • Anlaşmalı üye iş yerlerinde de indirim fırsatını sunuyor.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yılı içerisinde duyurulmaya devam edilmekte. Örnek verecek olursak FB Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde dahi özel indirimlerden faydalanmanız mümkün.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Harcamaların akabinde Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir öğrenmek isteyenler İnternet Bankacılığı ile harekete geçebilir. Nitekim müşterilere buradan gerekli bilgiler ve yönlendirmeler yapılacaktır. Aynı zamanda 444 0 800 iletişim merkezinden de yine taksitlendirme imkanlarına yer verilmekte. Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı borç yapılandırma ile alakalı olarak örnek tablolara ve hesaplamalara da göz atılabilir. Belirli faiz oranları çerçevesinde maksimum 12 aya kadar bölme avantajlarından faydalanmanız sağlanır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

İnternet Bankacılığı sayesinde Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir öğrenebilir ve harekete geçebilirsiniz. Bu anlamda her bankanın farklı aylar sunduğu açıktır. DenizBank ise ertelemelere yönelik maksimum 3 ay detaylarına yer vermekte. Borca ve erteleme süresine göre de faiz oranları ifade edilir. Direk olarak şubelerden dahi bu konuda bilgi sahibi olabilir ve Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı borç atlatma başvurularına geçebilirsiniz.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Yasal dayanaklar göz önünde bulundurularak Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı limitini yükseltme taleplerine geçilebilir. Müşterilere talepler için 2 ayrı seçenek sunuluyor. Bunlardan ilki şubelere giderek harekete geçilmesidir. İkincisi ise 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerinden de bu konuda görüşmelere geçilmesidir. Genel anlamda da ikinci yöntemden Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı limit aşımı ile alakalı harekete geçiliyor. Burada bankanın temel aldığı hususlar ise şu şekildedir;

 • Düzenli olarak kredi kartı borcunun ödenmesi
 • Limit aşımına yer vermemek
 • Ekonomik duruma yönelik incelemeler dahilinde talepler olumlu yanıt alır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının limitini sms ile arttırma işlemlerine yer vermeyen bankalar arasında gösterilmekte. Sadece şubeler ile internet bankacılığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar öğrenmek isteyenlere internet bankacılığı üzerinden gerekli bilgiler aktarılır. Bu anlamda FB Bonus kredi kartı için %1.84 şeklinde nakit avans faiz oranı karşınıza çıkacaktır. ATM ile çekim ücreti olarak da %3.5 + 5 detayları sunulmakta. Diğer bankalardan ve yurtdışından Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı ile harekete geçenlere ise %3.5 + 12 TL detayları gösterilir.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı miktara bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Bunun yanı sıra seçilen taksit sayısı dahi etkili olmakta. Özel hesaplamalar dahilinde çekim faiz oranına göz atmanız zor olmayacaktır. Devamında Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri olarak maksimum 12 ay açıklamaları da karşınıza çıkacaktır.

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Kapatma  

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı nasıl kapatılır merak edenlere iki yöntem gösterilir. İlki şubeleri ziyaret ederek dilekçelerden iptallere geçmeniz olacaktır. Arkasından ise kredi kartının iptali işlemi için telefon bankacılığında müşteri hizmetleri ile görüşmelere geçerek sağlanmakta.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir