Denizbank Classic Kredi Kartı Başvurusu

134
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Classic kredi kartı kullanmak isteyenler kolay bir şekilde başvuruda bulunabilir. Bunun için Denizbank.com internet adresine tıklayarak Denizbank Classic  kredi kartına başvur butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca kişiler Denizbank şubesine giderek de kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor. KART yazın, boşluk bırakın ve TC Kimlik No ile beraber 3280’e SMS gönderin. Böylelikle Denizbank kredi kartı için SMS ile de başvuru sürecini başlatmanız mümkün olacak.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Aidatı

Classic Kredi kartı kullanmak isteyenler Denizbank Classic kredi kartı aidatı ne kadar? Diye merak ediyor. Kartın alışveriş faiz oranı %1, 84, gecikme faiz oranı %2, 52’dir. Bunun yanı sıra Denizbank Classic kredi kartı yıllık ücreti ise 57 TL’dir. Ek kartların ücreti de 28.5 olarak belirtilmiş.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Classic kredi kartı borcunu öğrenme talepleri adına müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bunun dışında ise ATM’lerden ya da online bankacılık sisteminden yararlanarak kart borcunuzu takip edebilirsiniz. Denizbank Classic  kredi kartının ekstresini sorgulama işlemleri adına da telefon bankacılığı yöntemi kullanılabilir. 0850 222 0800 ve 444 0 800 müşteri hizmetleri telefon numarasından yararlanabilirsiniz.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Classic kredi kartı Android uygulaması için Google Store üzerinden Denizbank yazarak uygulamayı akıllı cep telefonunuza indirebilir ve bulunduğunuz her yerden finansal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Denizbank Classic kredi kartı IOS uygulaması için ise App Store uygulaması kullanılır. Denizbank telefon uygulaması İOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar ile uyumludur.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Classic kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 0 800 üzerinden tüm bilgilere erişim sağlanır. Müşteri hizmetleri haftanın tüm günü ve günün her saati olmak üzere sizlere destek olur.  Denizbank Classic kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma özelliği sayesinde beklemek zorunda kalmadan kartınız ile ilgili yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmanız ve kredi kartı işlemleri adına detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Classic kredi kartı avantajları arasında nakit avans çekme özelliği yer alıyor.  Denizbank Classic kredi kartının kampanyaları 2018 yılında da devam etmekte. Düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyenler sade ama bir o kadar da kullanışlı olan Classik Kredi kartı için başvuruda bulunabilir.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank kredi kartı borçlarını ödeyemeyen kişiler Denizbank Classic kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir?  konusunu merak eder. Borç taksitlendirme işlemleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Haftanın 7 günü ve günün her saati hizmet veren alanında uzman müşteri hizmetlerine Denizbank Classic  kredi kartı borç yapılandırma ya da taksitlendirme taleplerini ileterek kolaylıkla işlemlerinizi yapmanız mümkün olacak. Bunun dışında en yakın Denizbank şubesine giderek de ödeyemediğiniz borçları taksitlendirebilir ya da yapılandırabilirsiniz. Borçlarınız 9 -12 eşit taksite bölünür ve faizlerde giderilmiş olur.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Classic kredi kartının borcu nasıl ertelenir?  Konusunda da müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamanız gerekiyor. Denizbank Classic  kredi kartı borç atlatma işlemleri olmak üzere daha pek çok konuda alanında uzman müşteri hizmetleri sizlere destek olacaktır.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Classic kredi kartı limitini yükseltme işlemleri ödemelerin düzenli yapıldığı hallerde olumlu yanıtlanır. Denizbank Classic kredi kartının limitini sms ile arttırma işlemi yapılamıyor. Ancak müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın Denizbank şubesine giderek kredi kartı limit arttırma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak.

Denizbank Classic kredi kartı limit aşımı sonrasında faiz uygular. Bu nedenle finansal işlemlerinizde oldukça dikkatli davranmanız şart.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank müşterileri Classic kredi kartı üzerinden nakit avans çekebiliyor. Nakit avans çekmek isteyenler ise Denizbank Classic kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar? Diye merak etmekte. Denizbank Nakit Avans çekim faizi %1, 84. Nakit avans çekim ücreti ise %3,5 + 5 olarak hesaplanır. Denizbank Classic kredi kartı nakit çekim miktarı girildikten sonra ATM üzerinden çekim işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılıyor.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Classic kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı diğer banka ATM’leri üzerinden daha yüksek bir orana sahiptir. Bu nedenle taksitli nakit avans çekiminde bulunacak olanlar Denizbank ATM’lerinden yararlanmalı. Denizbank Classic kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri müşteri hizmetleri ile iletişim kurularak öğrenilebilir. Kredi kartınız ile taksitli nakit çekimi 10.000 TL’ye kadar 12 aya varan vade seçenekleri ile sunuluyor. PARA boşluk kartınızın son hanesi ve istediğiniz tutarı yazdıktan sonra 3280’ e kısa mesaj göndererek de kredi kartı taksitli nakit çekim talebinde bulunulur.

DENİZBANK CLASSİC Kredi Kartı Kapatma

Denizbank Classic kredi kartı nasıl kapatılır? Diye düşünenler 444 0 800 numarasına sahip olan müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartının iptali işlemi için taleplerde bulunabilir. Kişiler müşteri hizmetleri üzerinden istedikleri her an kredi kartı kapatma işlemleri adına görüşme sağlama şansına sahip. Bunun dışında ise Denizbank şubelerinden herhangi birine giderek de Denizbank kredi kartı kapatma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir