Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı

157
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı sahipleri harcadıkça kazanıyor. Siz de hemen Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartına başvurabilirsiniz. Başvuru işlemleri hem bankadan hem de internet üzerinden kolaylıkla gerçekleşmektedir. Ayrıca dilerseniz BURSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e göndererek de başvuru yapabilirsiniz. Böylece başvuru süreciniz başlamış olur. Eğer banka kredi kartınız için onay verirse, ortalama 2 hafta içerisinde kartınızı teslim alabilirsiniz.

Kartı teslim aldıktan sonra ATM’ye giderek şifre oluşturmanız ya da müşteri hizmetlerini arayarak şifre almanız gerekmektedir. Şifre işleminden sonra kartınız açılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Aidatı

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı aidatı ne kadar sorusunun ana kart için olan cevabı 107 TL’dir. Bu tutar her yıl kartınızdan otomatik olarak alınmaktadır. Kartınızı teslim aldıktan sonra şifre belirleyip kartınızı aktif hale getirmezseniz kartınızı kullanamayacağınız için bu tutarı ödemezsiniz. Kartı aktif hale getirdikten sonra ise bu tutarı ödemek zorunda olursunuz. Ek kart çıkartmak isterseniz de Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı yıllık ücreti olarak 53.5 TL ödersiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kredi kartı borcunuzu zamanında ödemek için Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı borcunu öğrenme yollarından birini kullanarak hemen borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığına girerek harcama dökümünüzü görebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi mobil uygulamadan da yapabilirsiniz. Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi son olarak müşteri hizmetlerinden de yapılabilmektedir.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kart Android uygulaması sayesinde kredi kartı borcunuzu telefon ya da tabletlerinizden ödeyebilirsiniz. Elbette IOS kullananlar için Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kart IOS uygulaması da bulunmaktadır. Hem IOS hem de Android cihazlardan bu uygulamaya giriş yapılabilmekte ve online işlemlere ulaşılabilmektedir.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800, 7 gün 24 saat Denizbanklılara hizmet vermektedir. Yaşadığınız problemler, kredi kartı borç sorgulama ve ödeme gibi işlemleriniz için bu numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Eğer Bursaspor Bonus kredi kartınız için işlem yapmak istiyorsanız da 444 0 800’ü aradıktan sonra Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi için kart bilgilerinizi girebilirsiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı avantajları, Bursasporluların daha fazla kazanması için sürekli olarak güncellenmektedir. Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kart kampanyaları 2018 yılında da pek çok banka müşterisinin yüzünü güldürmüştür. Mesela, kartınızdan minimum 750 TL değerinde alışveriş yapmanız durumunda, Bursaspor gol attıkça bonus kazanabilirsiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu, kartla ilgili en fazla sorulan sorulardan bir tanesidir. Eğer Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı borç yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız bunun için öncelikle bankaya talepte bulunmanız gerekmektedir. Uygun görüldüğü taktirde borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Borç Erteleme

Başka bir çok sorulan soru ise Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusudur. Borçlarınızı ertelemek istiyorsanız bunun için de talepte bulunmanız gerekmektedir. Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı borç atlatma talebiniz mantıklı bulunursa, borç tutarına göre ödeme planı hazırlanır.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Limit Arttırma

Kart limitiniz yeterli gelmiyor ise Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı limitini yükseltme işlemi yaparak, daha fazla harcama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden, direkt olarak bankadan ya da müşteri hizmetlerinden de yapabileceğiniz işlemin bir diğer alternatifi ise Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının limitini SMS ile arttırmadır. Limit arttırma talebinizin onaylanması için Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı limit aşımına takılmamanız gerekmektedir.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu da sıkça sorulmaktadır. Kartınızla yaptığınız nakit çekimlerin faizi %2,02 olarak belirlenmiştir ve bu faiz miktarı sabittir. Sabit olmayan tutar Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı nakit çekim miktarıdır. Bu miktar limitinize göre farklılık gösterebilmektedir.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da %2,02’dir. Bankadan taksitli nakit avans çekmeniz için belirlenen minimum tutar 3000 TL olarak sabitlenmiştir. Maksimum tutar ise 10.000 TL’dir. Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçeneklerine baktığımızda ise, çekilen tutara göre 12 aya kadar vade imkanı olduğunu görüyoruz.

Denizbank Bursaspor Bonus Gold Kredi Kartı Kapatma

Kredi kartınızı artık kullanmıyorsanız, Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartı nasıl kapatılır diye merak edebilirsiniz. Denizbank Bursaspor Bonus Gold kredi kartının iptali işlemi için öncelikle borçlarınızı tamamen kapatmanız gerekmektedir. Kredi kartı borcunuz kalmadıysa ve kart aidatını da ödediyseniz, dilekçe yazarak kısa sürede kartınızı kapattırabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir