Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Başvurusu

176
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartı birçok kişinin yaşadığı küçük miktardaki ve bozuk paralarla olan ödemelerde kredi kartı kullanma sorunu çözülüyor. Ayrıca bu kredi kartı için beklemeye de gerek yok. Deniz Bonus Trink kart oldukça pratik ve kullanışlı bir Denizbank ürünüdür. Toplu taşıma araçlarında bilet yerine de kullanılabilmektedir. (İDO Hızlı feribot ve deniz otobüslerinde) Günlük temassız işlem limiti ise 35 TL olarak belirlenmiştir. Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartına başvur; işlemler için Denizbank’ın internet bankacılığı, web sitesi, telefon bankacılığı, mobil sistemi, ATM ve şubeleri kullanılabilir.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Aidatı

Denizbank kredi kartı aidatı ne kadar? Denizbank Bonus Trink Plus için ilk yıl asıl kart ücreti 107 TL iken ek kart ücreti ise 53,5 TL olarak belirlenmiştir. Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartı yıllık ücreti ilk yıldan sonra da aynı miktarda alınmaktadır.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank Bonus Trink kredi kartı borç öğrenme için bankanın resmi web sitesindeki borç sorgulama ekranları kullanılabilmektedir. İnternet bankacılığının yanı sıra maile gelen aylık ekstre ile de borcunuzu öğrenebilirsiniz. 444 0 800 numaralı müşteri temsilciliği hattından da kredi kartı borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan pratik biçimde Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartının ekstresini sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank’ta E-ekstre uygulaması da mevcuttur; aylık olarak mail adresinize kart hareketleri gönderilecektir.

Denizbank Bonus Trink Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Bonus Trink Kredi kartı Android uygulaması kullanılabilmektedir. Mobil uygulamayı telefonunuza yükleyip, istediğiniz zamanda hızlı ve pratik biçimde banka işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Bankanın mobil uygulamaları yalnızca Android uyumlu telefonlar için geçerli değildir; Denizbank Bonus Trink kredi kartı IOS uygulaması da bulunmaktadır. Mobil Deniz sayfasından mobil uygulama linklerini akıllı telefon ve tabletlere gönderebilirsiniz.

Denizbank Bonus Trink Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank Bonus Trink Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası olarak 444 0 800 numaralı hat kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bir başka müşteri temsilcisi hattı da 0 850 222 08 00’dır. Birinci hat çağrı merkezi olarak tanımlanmıştır. Bu hatta öncelikle karşınıza telesekreter çıkar ve gerekli bilgileri tuşladıktan sonra sizi müşteri temsilcisine aktarır. İkinci hat ise Denizbank Bonus Trink kredi kartı müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarasıdır.

Denizbank Bonus Trink Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Bonus Trink kredi kartı avantajları aşağıda sıralanmıştır:

  • Bozuk para sorunu yaşamadan, gün içindeki küçük miktardaki harcamalarda kullanılabilir
  • Temassız chip özelliği mevcuttur
  • 35 TL ve altındaki ödemeler için temassız işlem yapılabilir
  • İDO şehirlerarası hızlı feribotlar ve deniz otobüslerinde kullanılabilir; bilet taşımak zorunda kalmazsınız
  • Kartınızı başkasına vermeden işlem yapabilirsiniz
  • Her bir işlem için farklı şifreleme ile veri koruması gerçekleşir
  • Çoklu güvenlik seviyesi ile kredi kartınız korunur (Temassız işlemler için)

Denizbank Bonus Trink kredi kartının kampanyaları 2018 için      www.denizbank.com/kampanyalar sayfasından güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Denizbank’ın Bonus Trink kart özellikleri arasında borcu taksitlendirme bulunmamaktadır. Trink kart ile tek ödemeli işlemler yapılabilir. Denizbank Bonus Trink kredi kartı borç yapılandırma işlemi de bu nedenden ötürü yapılamaz.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Denizbank’ın küçük miktarlardaki alışverişleri temassız bir şekilde ve hızlıca okutmak amacıyla çıkarttığı ürün Denizbank Trink kredi kartının borcu ertelenememektedir ve taksit yapılamamaktadır. Denizbank Bonus Trink Plus borç yapılandırma ile ilgili daha detaylı bilgi için 444 0 800 numaralı hattı arayabilirsiniz. ,

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Denizbank Bonus Trink Plus kartı için borç erteleme olanağı sunulmamaktadır. Denizbank’tan Bonus Trink Plus kredi kartı kullananlar bu kartın hızından yararlanmaktadırlar. Kartı kendiniz okutup küçük miktarlardaki harcamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartı borç atlatma işlemi yapılmamaktadır.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Limit Arttırma

     Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartı limitini yükseltme için ödemeleri düzenli yapmak ve limiti aşmamak gerekmektedir. 444 0 800 no’lu müşteri temsilci hattı ile limit değerlendirmesi yapılabilir. Denizbank Bonus Trink kredi kartının limitini sms ile arttırma seçeneği mevcut değildir. Kart başvuruları sms ile yapılabilmektedir. Denizbank Bonus Trink kredi kartı limit aşımı %2,52’dir.

    Denizbank Bonus Trink Plus Nakit Çekim Faizi

    Denizbank Bonus Trink Plus nakit çekim faizi ne kadar? Denizbank’ın bozuk para taşımadan ufak miktarlarda hızlı kredi kullanım için avantaj sağladığı bu kartı ile nakit çekim yapıldığında çekim faizi %1,84’tür. Denizbank Bonus Trink Plus nakit çekim miktarı müşterilere göre değişkenlik göstermektedir.

Denizbank Bonus Trink Plus Taksitli Nakit Avans

Denizbank Bonus Trink Plus taksitli nakit çekim faiz oranı alınmamaktadır. Bu kredi kartında taksit özelliği bulunmamaktadır. Denizbank Bonus Trink Plus taksitli çekim vade seçenekleri de bu nedenle sunulmamaktadır.

Denizbank Bonus Trink Plus Kredi Kartı Kapatma

Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartı nasıl kapatılır? Kredi kartınızı kapatmak için internet bankacılığından, 444 0 800 numaralı hattan veya şubelerden talepte bulunabilirsiniz. Kartınızın kapatılması için öncelikle tüm borcunuzun ödenmesi gerekir. Denizbank Bonus Trink Plus kredi kartının iptali işlemi bu aşamadan sonra tamamlanabilmektedir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir