Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Başvurusu

89
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Size özel indirim ve avantajlardan yararlanmak, bir yandan da kulübünüze destek olmak için Denizbank BJK Bonus kredi kartı alabilirsiniz. Ücretsiz olarak gerçekleştireceğiniz Denizbank BJK Bonus kredi kartına başvurma işlemlerini internetten, telefondan ve bankalardan yapabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Aidatı

Denizbank BJK Bonus kredi kartı aidatı ne kadar sorusunun 2018 yılı itibariyle cevabı 98 TL’dir. Bu ücret ana kart için geçerli olmaktadır. Ek kart için Denizbank BJK Bonus kredi kartı yıllık ücreti 49 TL’dir ve otomatik olarak karttan çekilmektedir.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank BJK Bonus kredi kartı borcunu öğrenmek için mobil uygulamaları kullanabileceğiniz gibi telefon ile müşteri hizmetlerine bağlanarak da sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank BJK Bonus kredi kartının ekstresini sorgulamak için bankaya e mail adresinizi vererek her ay size mail olarak atılmasını da sağlayabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Kart işlemlerinizi mobilden yapmak için Denizbank BJK Bonus kredi kartı Android uygulamasını ya da Denizbank BJK Bonus kredi kartı IOS uygulamasını kullanabilirsiniz. Her ikisi de ücretsizdir.

Denizbank BJK Bonus Kartı Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri bankalar için çok önemlidir bu nedenle Denizbank BJK Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800 müşteriler için büyük önem taşımaktadır. Haftanın 7 günü hizmet veren numaraya dilediğiniz zaman ulaşıp sorularınızı sorabilir ya da pek çok işlemi telefondan yapabilirsiniz. Denizbank BJK Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız, aramadan önce kartınızı hazırlayarak kart bilgilerinizi girebilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Türkiye’nin en sık tercih edilen kartlarından biri olan Denizbank BJK Bonus kredi kartı avantajları da müşterilerin memnuniyeti baz alınarak hazırlanmaktadır. Denizbank BJK bonus kredi kartınız ile anlaşmalı restoran ve iş yerlerinde %20’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca aylık olarak en az 750 TL harcama yaparsanız Beşiktaş’ın attığı her gol size bonus olarak geri döner. Denizbank BJK Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yılı boyunca tüm müşterilerden tam puan almayı başarmıştır.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank BJK Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu da oldukça önemli bir konudur zira bazen borçlar birikir ve ödemesi çok zor hale gelebilir. Böyle durumlarda borcunuzun boyutuna göre size bir plan hazırlanır. Bu plan ile borcunuz takside bölünür ve daha kolay ödemeniz sağlanır. Denizbank BJK Bonus kredi kartı borç yapılandırma işlemi özellikle borçtan dolayı kredi kartını kapatamayan müşterilerin sıkça başvurduğu bir işlemdir.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Taksitlendirme konusundan söz ettik, peki Denizbank BJK Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Eğer taksitlendirme de durumunuza uygun değilse belli bir süre için kredi kartı borcunuzu erteleyebilirsiniz. Denizbank BJK Bonus kredi kartı borç atlatma işlemleri bankaya giderek gerçekleşir ve oldukça basit işlemlerdir. Banka talebiniz sonucunda kart durumunuzu ve ödeme durumunuzu inceler. Uygun görürse size bir ödeme planı hazırlar böylece borcunuzu erteleyerek ödemeye devam edersiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Limitiniz az geliyorsa ve harcamalarınız varsa Denizbank BJK Bonus kredi kartı limitini yükseltme hakkınız bulunmaktadır. Tabii bunun için Denizbank BJK Bonus kredi kartı limit aşımı yapmamış olmanız gerekmektedir. Limitinizi arttırmanız için yapacağınız talep doğrultusunda müşteri temsilcileri size limitinizi ne kadar arttırabileceğinizi söyler. Siz de kabul ederseniz limit arttırma işlemi gerçekleşir. Dilerseniz Denizbank BJK Bonus kredi kartının limitini SMS ile arttırma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Pek çok kişinin merak ettiği bir soru olan Denizbank BJK Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu aslında oldukça tahmin edilebilir bir cevaba sahiptir. Bankadaki diğer işlemlerin faizleri gibi nakit çekim faizi de %2,02 olarak belirlenmiştir ve sabit bir orandır. Denizbank BJK Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı ise müşteriden müşteriye değişmektedir. Kart limitiniz ne kadarsa en fazla o kadar nakit çekim işlemi yapabilirsiniz. Nakit çekim miktarının faiz ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank BJK Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı da tahmin edeceğiniz gibi %2,02’dir. Taksitli nakit avans talebinde bulunduğunuz zaman banka tarafından ödemeleriniz incelenir. Eğer daha önceki ödemelerinizde bir sorun yoksa nakit avans çekebilirsiniz. En az 3000 TL çekebileceğiniz gibi en fazla da 10.000 TL çekebilirsiniz. Bu arada Denizbank BJK Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri de 12 aya kadardır.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı Kapatma

Denizbank BJK Bonus kredi kartı nasıl kapatılır sorusu, kartla ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Eğer kartınızın borcu yoksa, kart kapattırma dilekçesi yazıp imzalayarak bankaya verdikten sonra kartınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kartınızın borcu varsa ya da kart aidatlarını ödemediyseniz Denizbank BJK Bonus kredi kartının iptali işlemi için bu borçları kapatmanız gerekecektir. Eğer borçlarınızı kapatamayacak durumdaysanız üstte söz ettiğimiz borç taksitlendirme seçeneğinden faydalanarak borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Böylece borcunuzu daha kolay ödersiniz. Kredi kartı borcunuz bittikten sonra ise dilekçe yazarak kartınızın iptal ettirilmesini yani kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir