Ceylanpınar Tigem İşçi Alımı

365
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından yapılan açıklama ve verilen işçi alımı ilanlarında, 150 sözleşmeli memur ve personel istihdamı yapılacak. Sonuçları açıklanan Ceylanpınar Tigem işçi alımı için gerekli branşlar ve aranan nitelikler belirtilmiştir.

Tigem Personel Alımı 2018

Tigem personel alımı 2018 sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda yapılan işçi alımı başvuruları ile gerekli pozisyonlar için alınacak memur ve personeller için sonuçlar belirlenmiştir. 17 kişi Ziraat Mühendisliği tarla bitkileri biriminde görevlendirilmek üzere alınacaktır.

Tigem personel alımı 2018 başvuru sonuçlarıyla bitki koruma- Ziraat Mühendisliği için 4 kişi, bahçe bitkileri bölümü için 1 personel alınacağı açıklandı. Ziraat Mühendisliği zootekni bölümü için 17 kişi, tarım makinaları için 13 kişi, tarımsal yapılar ve sulama bölümü için 14 kişi istihdam edilecektir.

Tigem işçi alımı 2018 personel ilanlarında Ziraat Mühendisliği için veteriner hekim olarak 35 kişi, tekniker olarak inşaat bölümüne 2 kişi, radyoloji teknikeri 2 kişi işe alınacaktır. Tigem işçi alımlarındaki diğer pozisyonlarda görevlendirilmek üzere; elektrik teknisyeni 16 kişi, veteriner sağlık teknisyeni 19 kişi olacak şekilde toplamda 150 memur alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Tigem Personel Maaşları 2018

Tigem memur maaşları 2018 alınacak branşlara göre belirlenmektedir. İlan detaylarında belirtilen ve 2018 yılı güncel ücretlendirilmelerine göre yapılan personel alımı ilanlarında 150 personel, sözleşmeli olarak alınacaktır. Sözleşmeli personel maaşları ile işe alınacak olan adaylara, başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Ceylanpınar Tigem işçi alımı ve diğer illere göre alınacak olan personeller, ilgili linklerden Tigem resmi internet sayfalarından başvuru sonuçlarını öğrenebilirler. Başvurusu kabul edilen adaylarda, pozisyona personel alımı yapılacak olan kişi sayısının 5 katı kadar başvuru olması halinde işe alım sınavı yapılmaktadır.

Tigem duyurular bölümünde yapılan açıklamaya göre yapılan sınavda başarılı olan adaylar, işe alınacaktır. Başvurular Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’na yapılacaktır.

Tigem İş Başvurusu

Tigem giriş sistemi kullanılarak, resmi internet sayfasından tüm iş ilanları, başvurular ve sonuçlar ile personel alımları ile ilgili duyurular yapılmaktadır. 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Tigem işçi alımları, başvuru şartlarına uygunluk dahilinde alınmaktadır.

Tigem personel alımı, 7. maddede belirtilen şekilde; fakülte- meslek liseleri ya da ilgili bölüm dahilinde yüksek okulların lise veya denkliğine göre, YÖK tarafından onaylanmış bölüm mezunu olmaları gereklidir. Başvuru şartlarında yurt içi ya da yurt dışı yüksek öğretim kurumlarının, iş ilanı yapılan bölümlerinden mezun olmak gereklidir.

Geçtiğimiz aylarda alımı yapılan personeller için başvuru ve başvuru sonuçları Tigem internet sayfasında açıklanmıştır. Çeşitli zamanlarda ve düzenli olarak işçi alımı yapılan Tarım İşletmeleri Müdürlüğü’nün iletişim platformlarından ve işkur sayfalarından; Tigem başvuru sonuçları ilanı ile erişim sağlanabilir.

Tigem Personel Alımı 2018 Ne Zaman

Tigem personel alımı 2018 sonuçları ve 2019 yılında alımı yapılacak olan sözleşmeli memur başvuruları ve işçi başvuruları, eğitim daire başkanlığına doğrudan başvuru ya da posta ile başvuru şeklinde yapılmaktadır.

Tigem personel maaşları 2018 yılında güncel maaş sistemi ve ücretleri ile devam etmektedir. Yeni sene için yapılması planlanan maaş artışları ya da uygun pozisyonlara alınacak olan işçi maaşları, memur maaşları, mühendis maaşları, TİGEM kuruluşunun belirlediği şekilde yapılmaktadır.

Tigem personel alımı 2018 başvuru sürelerinde, uygun nitelikler dahilinde başvuru yapılabilir. Personel alımlarında sözleşmeli, kadrolu, memur ya da işçi gibi birim ve statüler belirtilmektedir. 2019 yılında devam edecek işçi ve memur alımları için Tigem internet sayfasından bilgi alınabilir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir