Burgan Bonus Premium Kredi Kartı

108
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı ile yakalayacağınız fırsatlar sizlere çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Burgan Bonus Premium Kredi Kartına Başvur ile alakalı olarak 0 850 222 8 222 numaralı cep telefonu numarasını arayabilir ya da online bir şekilde internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir diğer başvuru yöntemi ise herhangi bir Burgan Bank şubesine gitmektir. Banka şubelerine gittiğiniz zaman görevli olan kişinin aracılığıyla kart başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir biçimde yapabilirsiniz.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Aidatı

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar noktasında ek bir kart almak isteyen kişiler 35 TL ödemek zorundadırlar.  Burgan Bonus Premium Kredi Kartı yıllık ücreti ise 70 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretin tahsil edilmesi ise yasal bir hak olarak tanımlanmıştır.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Borç Sorgulama

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı borcunu öğrenme online internet şubesi üzerinden çok kolaydır. Burgan Bonus Premium Kredi Kartının ekstresini sorgulama için bir internet bankacılığı şifresi kullanmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınız ile birlikte şifrenizi ilgili yere yazdıktan sonra borç sorgulama ve her türlü ayrıntı görüntülenmiş olacaktır. Müşteri hizmetleri servisi de bu konuda yardımcı olmaktadır.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Mobil Uygulama

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı android uygulaması ve Burgan Bonus Premium Kredi Kartı IOS uygulaması birçok farklı bankacılık işlemini gerçekleştirebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Buna göre mobil programı çok kolay bir şekilde internet üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca yazılım ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilmektedir.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 8 222 Burgan Bonus Premium Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma adı geçen numara ile çok kolay olmaktadır. Genel müdürlük numarası ise 212 371 37 37 şeklindedir. Müşteri hizmetleri departmanı birçok değişik çok farklı bankacılık konularını kısa süre içinde ve başarılı olarak tamamlanmaktadır.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Kampanyaları

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı avantajları aracılığı ile yapılan satın alma ve alışveriş gibi faaliyetlerde kazanç elde etmeniz mümkündür. Bu noktada kartın en dikkat çekici özelliği indirim sağlayabilmesidir. Bunun yanı sıra her alışveriş sonrasında bonus elde etmek mümkündür. Bu bonuslar sayesinde kartınız aracılığı ile çok avantajlı bir şekilde maddi gelir elde edebilirsiniz. Burgan Bonus Premium Kredi Kartının kampanyaları 2018 senesi içinde özel olarak tasarlanmaktadır. Banka, bu noktada yeni bir konsept belirleme sürecindedir. Bu yüzden şu an için aktif bir kampanya henüz olmasa da, çok kısa bir zaman sonra bunun açıklanacağını söylemek mümkündür.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Burgan Bonus Premium Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir ile alakalı olarak bir ödeme planı çıkarılabilir.  Burgan Bonus Premium Kredi Kartı borç yapılandırma ile alakalı olarak tüm banka şubelerinden gereken bilgileri elde etmek mümkündür. Ayrıca online bir şekilde hizmet veren internet bankacılığı da kullanılabilir.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Borç Erteleme

Burgan Bonus Premium Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir noktasında en yakın bankaya gitmelisiniz. Banka şubesindeki görevli olan gişe personeli aracılığı ile kredi kartı borcunun nasıl erteleneceği konusunda bir plan oluşturabilirsiniz. Burgan Bonus Premium Kredi Kartı borç atlatma değişen süreler üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Limit Arttırma

Burgan Bonus Premium Kredi kartı limitini yükseltme banka şubesi üzerinden yapılabilir. Burgan bonus premium kredi kartının limitini sms ile arttırma gibi bir işlem yapılamıyor. Bundan dolayı kart limitini yükseltmek için banka şubesi ya da online bankacılık kullanılabilir.  Burgan bonus kredi kartı limit aşımı  gibi bir durum olduğu zaman yüzde 2.02 oranında bir faiz devreye girmektedir.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı nakit çekim faizi ne kadar sorusu gündeme gelmektedir. Bunun cevabı ise yüzde 3.2 şeklindedir.   Burgan Bonus Premium Kredi Kartı nakit çekim miktarı ise kartın sahip olduğu limitler dahilinde işlem görmektedir. Nakit çekim işlemleri sırasında yüzde 3.2 ve 5 TL olmak üzere banka atm’sinden ücret ödeme zorunluluğu söz konusudur. Bunun yanı sıra nakit avans çekimini yurt dışından yapanlar ise 5 dolar ve ayrıca yüzde 3.2 oranında bir para ödemelidirler.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 3.2 olarak belirlenmiştir. Burgan Bonus Premium Kredi Kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri değişebilmektedir. Kartın limitine göre 15 bin TL’ye kadar yüzde 25, 20 bin TL’ye kadar yüzde 30 ve bunun üzerindeki miktarlar için de yüzde 40 gibi bir ödeme oranı söz konusudur.

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Kapatma

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı nasıl kapatılır konusu son derece merak edilen hususların başında gelmektedir. Burgan Bonus Premium Kredi Kartının iptali işlemi ile alakalı olarak müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterli olacaktır. Ancak kredi kartının kapatılması için mutlaka borcunun olmaması gerekmektedir. Borcu olan kredi kartlarının kapatılması ise yasal anlamda mümkün değildir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir