Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı

100
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı işletmenin kullanıma sürdüğü bir üründür. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartına Başvur noktasında 3 farklı yolu kullanmak mümkündür. Buna göre banka şubeleri üzerinden kredi kartına başvurabilirsiniz. Bir diğer yol ise online internet bankacılığıdır. Bunun için kimlik bilgilerinizi, adınızı ve soyadınızı, TC kimlik numaranızı ve ayrıca elektronik posta adresinizi yazmalısınız. Bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar sorusu çok sık gündeme gelmektedir. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı yıllık ücreti 70 TL şeklindedir. Bir diğer dikkat çekici bilgi ise ek kartlardır. Buna göre ek bir kart almak isteyen kişiler yıllık olarak 35 TL ödemek zorundadırlar.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı borcunu öğrenme birçok bankada olduğu gibi müşteri hizmetleri departmanı sayesinde çok rahattır. Buna göre canlı destek sayesinde Burgan Bonus Platinum Kredi Kartının ekstresini sorgulama işlemini de gerçekleştirmek çok zor değildir.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı android uygulaması müşterilere daha kolay işlem yapabilme özgürlüğünü verdiği için çok sık tercih edilir. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı IOS uygulaması ise bir başka uygulamadır. İki yazılım arasındaki fark ise değişik cep telefonu işletim sistemlerini kullanmasından kaynaklanmaktadır. Uygulamaların temel özelliği ise işlemleri çok hızlı bir biçimde yapabilmesidir. Bunun yanı sıra sadece cep telefonu değil, tablet üzerinde de bu programı tercih etmek mümkündür.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 0850 222 8 222’dir. Bu numarayı aradığınız zaman, çeşitli hizmetleri alabilir ve  Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma gibi bir işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz işlemin yapılması mümkün olacaktır. Ayrıca müşteri hizmetleri, çok uzun bekleme sürelerine sahip değildir.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Kampanyaları

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı avantajları genel olarak harcama sırasındaki indirimlerden oluşmaktadır. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartının kampanyaları 2018 içinde değişik fırsatlar sunar. Buna göre para puan kazanma şansınız söz konusudur. Özellikle bonus biriktirebilmek için kartı kullanabilirsiniz. 2018 yılının kampanyaları şu an için güncellenme aşamasındadır. Bankanın sahip olduğu kartlar sayesinde maddi anlamda fırsatları kullanmak çok zor olmayacaktır.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir noktasında banka şubesinin yanı sıra müşteri hizmetleri de size gereken yardımı çok hızlı ve kolay bir biçimde verecektir. Bu şekilde Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı borç yapılandırma gibi bir alternatifi kullanabilirsiniz. Her türlü yapılandırma işlemi ise belli bir süre baz alınarak yapılmaktadır.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir ile alakalı olarak müşteri hizmetleri üzerinden gereken tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bu noktada sağlanacak olan avantaj sayesinde, kredi kartı borcunun ertelenmesi çok zor olmayacaktır. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı borç atlatma da aynı şekilde halledilebilmektedir. Bankanın bu anlamda sunmuş olduğu farklı fırsatlar ve opsiyonlar söz konusudur. Bunlardan faydalanabilmek için müşteri hizmetleri ile gereken görüşmeleri yapabilir ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı limitini yükseltme için bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir. Mevcut telefon numarası ise 0 850 222 8 222 şeklindedir. Burgan bonus Platinum kredi kartının limitini sms ile artırma hizmeti yoktur. Bundan dolayı müşteri hizmetlerini kullanmak şarttır. Burgan bonus platinum kredi kartı limit aşımı zaman zaman ortaya çıkabilir. Böyle bir durum gerçekleştiği zaman faiz oranı yüzde 2.02 şeklinde olmaktadır.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı nakit çekim faizi ne kadar çerçevesinde yüzde 3.2 gibi bir opsiyonun olduğunu görmekteyiz. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı nakit çekim miktarı mevcut kartın sahip olduğu limite göre belirlenmektedir. Bu limit üzeriden hareket ederek nakit olarak kartınızdan para çekebilirsiniz. Vade farkı ve vade süresi ise değişiklik göstermektedir.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 3.2 gibi bir rakamdır. Nakit çekim faizi ile aynıdır. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri son derece büyük avantajlara sahiptir. Buna göre bankanın sürekli aktif olan müşteri hizmetleri bölümünü arayabilir ve konu ile alakalı olarak gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Bu şekilde taksit avantajlarından faydalanmanız hiç de zor olmayacaktır.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Kapatma

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı nasıl kapatılır konusunda hizmet veren müşteri hizmetleri bölümü sayesinde rahatlıkla kart kapatma mümkün olmaktadır. Burgan Bonus Platinum Kredi Kartının iptali işlemi bu hususta çok zor değildir. Gerekli bilgileri müşteri hizmetleri bölümünde görev yapan kişilere verdikten sonra kartınız kapatılmış olacaktır. Kart kapatma işlemlerinde dikkat çeken şey ise işlemlerin çok hızlı bir biçimde yapılmasıdır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir