Burçlara Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı

98
Bu makeleyi Ortalama 4 dakikada okuyabilirsiniz.

Düğün telaşları için de ilk sırayı hiç şüphesiz ki gelinlikler alıyor. Peki gelinlik seçiminde sizi en iyi yansıtacak gelinliği zahmetsiz bir şekilde bulma şansınız var desem. Evet kızlar şimdi yaklaşın burcunuza göre ruhunuzu en iyi yansıtacak mükemmel gelinliği seçmeniz mümkün. Burçlara göre gelinlik seçimi günümüzün en popüler konularından birisidir.

Burçlara Göre Gelinlik Seçimi – Koç Burcu Gelinlik

Hareketli ve enerjik bir yapıya sahiplerdir. Tutku onlar için vazgeçilmedir. İşte bu yüzden herkesten farklı klasikten uzak bir görünüme sahip olmak isterler. İddialı ve sade bir gelinlik olanlar için en doğru olanı olacaktır. Burçlara göre gelinlik seçimi denildiğinde akıllara ilk koç burcu kadınları gelir. Çünkü koç burcu kadınları zariftir ve görünüşlerine çok önem verir.

Boğa Burcu Gelinlik

Rahatlıktan ödün vermeyen boğa burcu kadını en mutlu gününde de bundan taviz vermeyecektir nitekim. Onlar için rahatlık ve geleneklerine düşkünlük ilk sırada geliyor. Danteller, anneanne babaanneden kalma yadigar kolyeler, küpelerle güzelliklerini tamamlarlar. Sade dokunuşlar, ipek şifonlar, askısız ve kolsuz gelinlikler onlar için en idealidir.

İkizler Burcu Gelinlik

İkizler gelinini geleneksel, sıradan bir gelinlik içinde göremezsiniz. Hareketli halleri ellerini fazla kullanması sebebiyle kollar, omuz bölgeleri çok fazla kapatılmamalıdır. Burçlara göre gelinlik seçimi için ince askılı gelinlik seçmeleri onlar için daha doğru olacaktır. Uçuş uçuş gelinlikler, dökümlü gelinlikler, bohem gelinlikler, mini gelinlikler tercih edebilirler.

Yengeç Burcu Gelinlik

Romantizm evrene yengeç burcundan yayılıyor diyebiliriz. Gelenekselliği ile romantizmi birleştirdiğimizde ortaya mükemmel bir gelinlik çıkıyor. Gelinlik seçiminde aşağı doğru kabaran etekler, üst kısımda inciler, kristaller muhakkak olmalıdır. Uzun dantelli duvaklar, örgü model saçlar yengeç kadınlarını daha romantik bir hale getirecektir.

Aslan Burcu Gelinlik

Gösterişin ve mükemmeliyetçi görünümün kraliçesi olan aslan kadınının tabii ki de gelinlikleri sade ve sıradan olamaz. Öncü modeller, cesur tasarımlar, ihtişamlı taşlarla süslenmiş gelinlikler içinde mutlu olurlar. Lüks ve organze kumaşlar, satenler aslan kadınlarını yansıtır. Üst kısım kristaller, dore taşlar, payetler pullar etek kısmı ise kabarık tüller, danteller, taşlar, uzun kuyruklar olmalıdır. Hiç şüphesiz ki gözleri üstüne çeken bir aslan burcu gelini göreceğiz. Burçlara göre gelinlik seçimi konusunda aslan burcunu çoğunlukla göreceğimiz kesindir.

Başak Burcu Gelinlik

Nostaljinin öncüsü başak gelinler sadelikten, net dokunuşlardan, berraklıktan ve romantiklikten hoşlanırlar. Mükemmeliyetçi kişilikleri kumaş seçimlerinde, duvak seçimlerinde de ön planda olur. Beli oturan tek parça gelinlikler, deniz kızı kuyruklu modeller daha çok tercihleridir. Kırık beyaz, bej tonları gelinliklerinde daha çok ortaya çıkar. Dikkatleri üstlerine çekmek başak gelinlerinin çok istediği bir şey değildir gelin olsalar dahi.

Terazi Burcu Gelinlik

Zarif ve en iyi görüntüyü isteyen terazi gelinleri daha modern, yenilikçi seçimlere yönelirler. Sırt dekoltesi, vücuda tam oturan gelinlikler güzelliklerini daha çok ortaya çıkaracaktır. Danteller, satenler ve kumaşta küçük pırıltılarla mükemmel bir görüntüyü ortaya sunacak. Makyaja çok önem veren terazi gelinleri en iyi saç ve makyajla unutulmaz bir güne imza atabilir.

Akrep Burcu Gelinlik

Ön plana çıkmayı, seksi görünmeyi seven akrep burçları gelinlik seçiminde de seksiliği ön planda tutacaktır. Çok iddialı gelinlikler tercihleridir. V yaka dekolteli üstler, yırtmaçlı gelinlikler, el işi desenler, taşlar, danteller onlara çok yakışacaktır. Pastel tonlarda makyajlar ve yüksek topuklu ayakkabılar ile gözleri üstlerine çekmeleri çok da zor değil.

Yay Burcu Gelinlik

Özgürlüğüne ve rahatlığına düşkün yay gelinleri, gelinlik seçerken kabarık ve kuyruklu olmayan seçimler onları daha rahat hissettirecektir. Uzun kollu modeller yerine omuzları açıkta olan modeller, taşlı ve pullu modeller yerine işlemeli veya basit modeller ruhlarını daha çok yansıtacaktır. Saçları ruhlarındaki özgürlük gibi açık ve dalgalı olmalıdır.

Oğlak Burcu Gelinlik

En ince ayrıntısına kadar düşünen oğlak burçları gelinlik seçimlerinde gelenekselliği ve şıklığı aynı anda yakalamak ister. Dantelli düz hafif kabarık modeller fil dişi ile tamamlandığında istedikleri görüntüyü yakalamış olacaklar. Saten kurdeleler, inciler ve simlerle elegan bir şıklık sağlayabilirler. Aile yadigarı takılar onların vazgeçilmezidir.

Kova Burcu Gelinlik

Farklılık onların yaşam merkezidir. Kabarık, dikkatleri üstüne çeken görkemli gelinlikler hoşlarına gidebilir. Geometrik desenler, üç boyutlu modeller onlar için büyük farklılık olacaktır. İnce veya kalın bantlı seçimler straplez modellere göre daha uygun olacaktır. Saçlarını toplu kullanmaları ve koyu tonda makyaj seçmeleri daha cezbedici bir hal alacaktır.

Balık Burcu Gelini

Masallarda ki gelinimi arıyorsunuz işte tam karşınızda balık gelinleri. Mercan, fil dişi ve bej renkleri tenlerine daha çok yakışacaktır. Akışkan kumaşlar su gibi bir görünüm için satenler, şifonlar, dalga açılan etekler, fiyonklar ve küçük çiçekler hoşlarına gidecektir. Kuğu gibi görünen bir gelin görmek istiyorsanız balık burcu gelinine bir bakın derim.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir