Bonus Kredi Kartı Başvurusu

183
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı başvurusu için sadece 30 saniye ayırmanız yeterli olacaktır. Garanti Bankası şubesine gitmeden de başvuru formunu internet üzerinden doldurabilirsiniz. Telefon numaranız ve TC kimlik numaranızla başvuru yapabilir, eğer cevabınız olumlu olursa kartınızın adresinize kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bonus kredi kartına başvur işlemleri için internet şubesi dışında telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Aidatı

Bonus kredi kartı aidatı ne kadar sorusu için sahip olduğunuz Garanti Bonus kartınızın hangi tip olduğuna bakmanız gerekir. Yıllık kart ücreti kart türlerine göre değişmektedir. Bonus kredi kartı yıllık ücreti şu şekildedir:

  • Klasik bonus kredi kartınız varsa aylık 102,5 TL ödemeniz gerekir. Bonus kartının ek kartına sahip olanlar da senelik 51 TL ödeyecektir.
  • Bonus Gold ya da Bonus Plus kredi kartınız varsa senelik 119 TL öderken ek kart için de 59 TL ödemeniz gerekir.
  • Bonus Platinum kartı için senelik 134 TL kart ücreti öderken ek kart için 66,5 TL ödemeniz gerekir.
  • Bonus American Express karta sahip olanlar senelik 134 TL öderler. Ek kart için 66,5 Tlödemeniz gerekir.
  • Bonus Trink için asıl kart sahipleri 102,5 TL öderken ek kart için 51 TL öderler.
  • FB Bonus, GS Bonus, BJK Bonus gibi taraftar bonus kredi kartlarına sahip olanlar senelik 102,5 TL öderken ek kart için 51 TL öder.

Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bonus kredi kartı borcunu öğrenme işlemi için e-ekstre yöntemini kullanabilirsiniz. Bonus kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için Alo Garanti hattını da kullanabilirsiniz. 444 0 333 numaralı hattı arayabilir ya da Garanti İnternet Şubesi’nden işlem yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Bonus kredi kartı Android uygulaması için Google Play mağazasına girebilir ve anında Android cihazınız için indirme yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı IOS uygulaması için de App Store’a gidebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirdiğiniz bu uygulamalar sayesinde mobil bankacılıktan her işleminizi yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası için 444 0 333 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz. Senenin 365 günü açık olan müşteri hizmetleri Garanti Sesli Yanıt sistemi sayesinde işlemlerinizi artık çok daha hızlı ve güvenli olarak yapabileceksiniz. Bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi için 444 0 333 numaralı hattı tuşladıktan sonra sırayla 1-3-5 tuşlarına basabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Bonus kredi kartı avantajları için Garanti İnternet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bonus kredi kartının kampanyaları 2018 yine fırsatlarla doludur. Sayabileceğimiz güncel fırsatlar şunlardır:

  • Motorlu taşıtlar vergisine ücretsiz 2 vade fırsatı ve Garantipay ile ücretsiz 3 taksit imkanı
  • Opet’ten 40 TL’ye varan bonus imkanı
  • Kira geliri vergisine 2 taksit fırsatı
  • Temassız ve mobil ödeme işlemlerinize 20 TL bonus

Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu için 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde Garanti Bankası fırsatlarını kullanarak borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Garanti İnternet üzerinden, SMS yoluyla, Garanti Cep şubesinden ya da Alo Garanti uygulamasından borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Bonus kredi kartı borç atlatma işlemi için yukarıda saydığımız kanallara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir işlemi için pek çok farklı kanalı kullanabilirsiniz. SMS ile atlatma işlemi için ATLAT yazdıktan sonra kartınızın son 6 hanesini girmeli ve 3340’a mesaj atmalısınız. Garanti Bankası şubelerine gidebilir ya da ALO Garanti hattını kullanabilirsiniz. Bonus kredi kartı borç atlatma işlemi için Garanti İnternet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Bonus kredi kartının limitini yükseltme işlemi için birçok kanalı kullanabilirsiniz. Bonus kredi kartının limitini SMS ile arttırma istiyorsanız 3340’a SMS atmanız yeterli olacaktır. Kayıtlı numaranızla Artır yazdıktan sonra istediğiniz limiti ve kartınızın son 6 hanesini, aylık net gelirinizi yazmanız gerekir. 3340’a SMS atmak yerine 0532 752 33 40’a da mesaj atabilirsiniz. Bonus kredi kartı limit aşımı için internet bankacılığını ya da şubeleri de kullanabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu için Bonus kartın % 2.02 faiz aldığını söyleyebiliriz. İşlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar aylık net faiz oranını internetten öğrenebilirsiniz. Bonus kredi kartı nakit çekim miktarı kredi kartınızın limitine göre değişir.

Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı taksit sayısına ve miktara göre değişir. 1000 TL için 5 taksit seçeneğiyle alınan faiz tutarı 73,88 TL’dir. 12 taksitle nakit avans çekiminizde alınan faiz tutarı 164,47 TL’dir. Bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri için Garanti İnternet bankacılığı ya da Garanti cep bankacılığını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Kapatma

Bonus kredi kartı nasıl kapatılır sorusu için size en yakın olan Garanti Şubelerine gidebilir, Alo Garanti hattını kullanabilirsiniz. Kredi kartının iptali işlemi için kullandığınız kartınızda hiçbir borç olmaması gerektiğini bilmelisiniz. Taksitlendirilmiş borçlarınızı da kapatmış olmanız gerekir. Kart iptalinden sonra kredi kartınızı kırarak atmayı unutmamalısınız. Yeni kart talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerini, internet bankacılığını ya da mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir