Bank O’Card Kredi Kartı Başvurusu

90
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Bank O’Card kredi kartı  cazip oranlarla nakit çekebileceğiniz, yıllık kart ücretinin alınmadığı ve farklı avantajlarıyla sizi cezbedecek bir kredi kartıdır. Bu nedenle siz de Odeobank’ın müşterisi olmak istiyorsanız Bank O’Card kredi kartına başvur işlemlerini bir an önce online olarak internet üzerinden de yapabilirsiniz. İnternetten başvurmak için kişisel bilgilerinizi girmeniz ve birkaç dakika ayırmanız yeterli olacaktır.

Bank O’Card Kredi Kartı Aidatı

Bank O’Card kredi kartı aidatı ne kadar sorusu için farklı türdeki Bank O’cardlara bakmanız gerekir. Bank O’Card kredi kartının yıllık ücreti aşağıdaki gibidir:

  • Bank O Card Axess senelik ücreti 108 TL olurken ek kart ücreti 54 TL’dir.
  • Bank O Card Gold senelik ücreti 122 TL olurken ek kart için alınan tutar 61 TL’dir.
  • Bank O Card Platinum senelik ücreti 136 TL’dir. Ek kart için vereceğiniz tutar 68 TL’dir.

Bank O’Card Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bank O’Card kredi kartı borcunu öğrenme işlemi için 444 8 444 Odeobank İletişim Merkezi’ni öğrenebilirsiniz. E posta adresinize ekstre bilgilerinizi isteyerek kağıt israfından kurtulabilirsiniz. Böylece her ay borç bilgilerinizi mailden kontrol edebilirsiniz. Bank O’Card kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için Odeobank ATM’lerini de kullanabilirsiniz.

Bank O’Card Kredi Kartı Mobil Uygulama

Bank O’Card kredi kartı Android uygulaması Google Play üzerinden indirilebilir. Bedava olan bu uygulama sayesinde kolay mobil bankacılık hizmetini kullanabilir ve bankanızı cebinizde taşıyabilirsiniz. Eğer telefonunuz İphone ise Bank O’Card kredi kartı IOS uygulaması sayesinde Iphone cihazlarınızda da Odeobank uygulamasını kullanabileceksiniz. Böylece telefondan borç sorgulama, para yatırma, talep ve ekstre öğrenme gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Bank O’Card Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Bank O’Card kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 8 444 olarak belirlenmiştir. Müşteri yetkilisi yılın 365 günü açıktır ve 7 gün 24 saat profesyonel yetkililere ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilir, bilgileri edinebilirsiniz. Bank O’Card kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma hizmeti için kayıp çalıntı bölümüne bağlanabilirsiniz.

Bank O’Card Kredi Kartı Kampanyaları

Bank O’Card kredi kartı avantajları sayesinde siz de bankacılık hizmetlerinin artılarla dolu dünyasını keşfedebilirsiniz. Bunun için Bank O’Card kredi kartı kampanyaları 2018 fırsatlarına göz atmanız yeterli olacaktır. Bunlar:

  • Kredi notu ve risk raporunu BKM Express ile 1 TL’ye öğrenebilirsiniz
  • Bank O Atlas alanlara özel 2 bin mil hediye
  • Bank O ile taksitlendirme fırsatları
  • Farklı marka ve ürünlerde Bank O’Card fırsatları

Bank O’Card Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Bank O’Card kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu için 444 8 444 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Tek çekimli alışverişlerinizi de sonradan taksitlendirebilir ve avantajlı olabilirsiniz. Bank O’Card kredi kartı borç yapılandırma işlemi sayesinde de ödeyemediğiniz borçlarınızı yeniden yapılandırabilir ve size uygun ödeme planı oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak ödeme takvimine sadık kalmanız, yapılandırılmış borçlar için oldukça önemlidir.

Bank O’Card Kredi Kartı Borç Erteleme

Bank O’Card kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusu için erteleme faiz tutarlarına bakmanız gerekir. Bir ay erteleyebileceğiniz kredi kartı borcunuz sayesinde paraya ihtiyaç duyduğunuz dönemlerde Bank O Card sizinle olacaktır. Bank O’Card kredi kartı borç atlatma işlemi için telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Bank O’Card Kredi Kartı Limit Arttırma

Bank O’Card kredi kartı limitini yükseltme işlemi için müşteri yetkilinize danışabilirsiniz. Bank O’Card kredi kartının limiti Sms ile arttırma işlemi sayesinde sadece istediğiniz tutar, geliriniz ve kart bilgilerinizle anında başvuru yapabilirsiniz. Bank O’Card kredi kartı limit aşımı için danışacağınız telefon bankacılığı size otomatik limit durdurma işlemini önerecektir. Bu işlem sayesinde limitiniz dolduğunda kredi kartını kullanamayacak ve böylece limit aşımı probleminden de kurtulmuş olacaksınız.

Bank O’Card Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Bank O’Card kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusu için Odeobank’ın % 1,84 faiz uyguladığını söyleyebiliriz. Nakit avans ücretleri de komisyon olarak % 3,5 şeklinde alınmaktadır. Bank O’Card kredi kartı nakit çekim miktarı kullandığınız kredi kartının limiti kadar olabilir. Limitinizden yüksek bir nakit avans talebinde bulunamazsınız. Yurtiçi Odeobank ATM’leri üzerinden para çekecekseniz % 3,5 + 12 TL komisyon alınır. Yurtiçi diğer bankaların ATM’leri üzerinden para çekeceğiniz zaman % 3,5 + 15 TL alınır. Yurtdışından TL olarak çekecekseniz 16 TL ekstra komisyon alınırken yurtdışından USD cinsinde para çekecekseniz komisyon olarak 7 USD alınır.

Bank O’Card Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Bank O’Card kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı % 2,02 olarak belirlenmiştir. Nakit çekim işlem ücretleri hangi ATM’den işlem yaptığınıza göre değişkenlik gösterir. Bank O’Card kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri için müşteri yetkilisini arayabilir ve size yakın Odeobank şubelerinden de gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Bank O’Card Kredi Kartı Kapatma

Bank O’Card kredi kartı nasıl kapatılır sorusu için Odeobank müşteri danışma hattı size gereken bilgiyi verecektir. Odeobank yetkili şubelerden de kart kapatma talepleriniz alınacaktır. Bank O’Card kredi kartının iptali işlemi için kartınızda herhangi bir borç olmadığına emin olmalı, taksitlendirdiğiniz tüm borçların vadelerinin bittiğine emin olmalısınız. Aksi durumda kart kapatma talebi alınmayacak ve işlemleriniz için size bilgilendirme yapılmayacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir