Axess Kredi Kartı Başvurusu

197
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Axess kredi kartı başvuru işlemleri için size yakın Akbank şubelerine gidebilir ya da internet üzerinden formu doldurarak anında başvuru yapabilirsiniz. Kolay ve hızlı başvuru için Akbank resmi siteye girerek şubeye gitmeden anında kredi kartınızı talep edebilirsiniz. Akbank kredi kartına başvur işlemleri için cep telefonu numaranızı, aylık gelirinizi ve benzeri kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Axess Kredi Kartı Aidatı

Axess kredi kartı aidatı ne kadar sorusuna cevap vermek için kartların faiz ve ücretlerine bakabilirsiniz. Kart tipine göre senelik alınan kart ücreti değişkenlik göstermektedir. Bunlar:

  • Axess klasik kartınız varsa senelik 108,5 TL kart ücreti alınırken ek kart ücreti olarak da senelik 54 TL alınır.
  • Axess Gold kredi kartına sahipseniz senelik 122 TL alınır. Axess Gold ek kart için alınan yıllık ücret 61 TL’dir.
  • Axess Platinium kartınız varsa senelik 136 TL kart ücreti alınırken ek kart ücreti olarak da senelik 68 TL alınır.
  • Axess Öğrenci kredi kartının senelik ücreti sadece 25 TL’dir ve ek kart ücreti yoktur.
  • Axess Business / Axess KOBİ senelik ücreti de 135 TL’dir.

Axess kredi kartı yıllık ücreti için yukarıda saydığımız fiyatlara BSMV ücretleri de dahildir.

Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Axess kredi kartı borcunu öğrenme işlemi için hesap ekstrenizi anında e-posta yoluyla isteyebilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman telefonunuzdan bile mail adresinize girerek kredi kartı hesap özetinizi görebilir, borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet üzerinden de borç sorgulayabilir ya da 444 25 25 Akbank telefon şubesini arayabilirsiniz. Akbank kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için Akbank’a kayıtlı telefon numaranızdan E yazarak 4566’ya SMS atabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Mobil Uygulama

Axess kredi kartı Android uygulaması ve İOS uygulaması gibi uygulamalar sayesinde telefonunuzdan da ulaşabileceğiniz bir bankacılık hizmeti sunar. Böylece bankanızı cebinizde taşıyacak ve her gittiğiniz yerden mobil şubeye girerek para transferi, borç sorgulama, fatura ödeme gibi sayabileceğimiz pek çok işlemi yapabileceksiniz. Iphone cihazlarınız için Axess kredi kartı IOS uygulaması kullanabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Axess kredi kartı müşteri hizmetleri numarası için iki farklı numarayı tuşlayabilirsiniz. Akbank telefon şubesine bağlanmak için 0850 222 25 25 nolu hattı arayabilir ya da 444 25 25 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz. Akbank’ın müşteri hizmetleri hattı 7 gün 24 saat açık olduğu için dilediğiniz zaman şubeye ulaşabilir ve işlemlerinizi telefon üzerinden yapabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Axess kredi kartı avantajları sayesinde çok daha karlı çıkabilir ve fırsatları kaçırmadan paranızı cebinizde tutabilirsiniz. Axess kredi kartının kampanyaları 2018 senesinde de devam etmektedir. Kullanabileceğiniz güncel fırsatlar şunlardır:

  • Axess kullananlara özel Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni taksitlendirme imkanı
  • Petrol Ofisi’nde 40 TL2ye varan chip para imkanı
  • Axess’le vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarına 100 TL hediye.
  • Axess kredi kartına özel Kira Gelir Vergisi’ne 2 taksit fırsatı
  • Gittigidiyor’da 100 TL’ye varan chip para imkanı

Axess Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Axess kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusu için Akbank Direkt İnternet şubesine girebilir ya da 444 25 25 Akbank telefon şubesini kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebileceğiniz gibi nakit avansınızı da taksitlendirerek geri ödeyebilirsiniz. Akbank nakit avans için 12 ay taksit imkanı sunuyor. Akbank kredi kartı borç yapılandırma işlemi için borç tarihiniz ve ödeme planınızı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Borç Erteleme

Axess kredi kartının borcu nasıl ertelenir sorusu için Akbank Direkt İnternet ya da Akbank telefon şubesini kullanabilirsiniz. 5990’a SMS göndererek de borç erteleme talebinde bulunabilirsiniz. 50 TL ve üzerindeki alışverişlerinizi Axess sayesinde 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Akbank kredi kartı borç atlatma işlemi için uygulanacak faiz oranlarını internette bulabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Axess kredi kartı limitini yükseltme işlemi için 4566’ya mesaj atabilirsiniz. LIMIT yazarak kartınızın son 4 hanesini, aylık gelirinizi ve istediğiniz limiti yazarak SMS atabilirsiniz. Bilgiler arasında birer boşluk bırakmayı unutmamalısınız. Axess kredi kartının limitini Sms ile arttırma işlemi dışında Akbank Direkt İnternet şubesinden de benzer işlemi yapabilirsiniz. Axess kredi kartı limit aşımı için Akbank telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Axess kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusuna cevap vermek için NA yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini 5990’a gönderebilirsiniz. 7 gün 24 saat nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Axess kredi kartı nakit çekim miktarı kredi kartı limitinize göre değişir.

Axess Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Axess kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı 200 TL ise 50 bin TL arasında çekim yapanlar için aylık % 2,02 olarak belirlenmiştir. İşlem ücreti olarak da % 3.75 + 9 TL alınır. Axess kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri de tutara göre belirlenir. 6 ile 12 ay arası nakit avansınızı taksitlendirebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Kapatma

Axess kredi kartı nasıl kapatılır sorusuna cevap vermek için Akbank Direkt İnternet şubesindeki adımları takip edebilir ya da size en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. Kredi kartının iptali işlemi için kart borcunuzun olmaması gerekir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir